Колко дълго бебетата ви стоят в количата без да плачат

  • 1 373
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Радвам се, че разходката е минала леко и спокойно, дано бебчо да е от добре спящитд деца.

# 16
  • Мнения: X
Трябваше да уточните, че времето е топло при вас, защото тук са дъждове, студ и ветрове.
Браво, че всичко е минало добре.

# 17
  • Мнения: 5 563
Първите 2 месеца сина ми обожаваше количката, и вътре съм я вкарвала, за да спи там. Обаче имаше ужасни колики и взе да не го свърта, не искаше да стои там и това е. Докато не започна да сяда и да е в коша за 6+. От тогава сме с часове навън, гледа си, оглежда се и както стои му се приспива и заспива за отрицателно време. Всяко дете е различно, всяко дете има своите периоди.

# 18
  • Мнения: 1 501
Дъщеря ми винаги е била много активна. Аз също направо полудявах като видя как има майки, които успяват да четат книги в парка ил ида седят на пейка. Моето бебе никога не е било такова. По едно време толкова се бях изнервила, че мислех да изхвърля количката. Реално дъщеря ми никога не е харесвала количката. Никога не е седяла спокойно в нея, камо ли пък да заспи вътре. Тя и до ден днешен обича колата. Аз винаги съм била активен шофьор и реално, за да мога да се видя с някой в парка за 10-30 минути, я качвам в колата, приспивам я, пренасям я в количката и и така. Няма шанс да заспи вътре. Камо л ипък да ходя на далечни разстояние с количката. Винаги носех ергономична раница в коша на количката и през повечето време като бебе е била или в слинг, раница или на ръце. В началото особено заспиваше само в кола или ако я люшкам върху краката ми, седнала на дивана. И то на тишина. Макар, че не сме я пазили, първите 2-3 месеца докато е заспала сме гледали филми до леглото и без да намаляме звука, просто в един момнт започна да  и пречи шума и това е. Не можеш да ги контролираш тия неща. Иначе тук в темата за първи път виждам майки сродни души, чийто деца също не са заспивали в количка и не са искали да стоят в нея. Ако се разходиш в парка, ще видиш майки преливащи от спокойствие, докато аз потна и изнервена, за пореден път тичам наляво надясно, и разнасям бебе. Вече дъщеря ми порасна, и сега си е много активна, палава и тичаща. Това са здравите деца. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 660
А ония дето седят в количка не са ли здрави?
Моето обожава разходките с количка седи и се наслаждава . Мисля че по палавите не седят, а по кротките седят в количките заспиват събуждат се и така.

# 20
  • Мнения: 1 501
Не съм казала нищо такова. Просто да кажем, че ссе изразих така за собствено успокоение за палавостта Grinning

# 21
  • East Coast
  • Мнения: 333
Моето дЯте обожаваше да спи в количката.  Обикаляхме целия град с нея Simple Smile
Беше в-края-на-лятото бебе и бяхме нон стоп навън. Суртин с мами на кафе. После до някоя библиотека, в парка, през магазина...


ох, как искам пак Yellow Heart

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Не издържаше повече от 2 минути в будно състояние и никога не заспиваше в количката. Единствения вариант да излезем беше да го приспя с кърмене, после да го облека някак си без да го събудя, да го настаня в количката, да излезем и да се моля да не се събужда, ако не сме в непосредствена близост до входа Laughing Laughing Laughing Сега ми е смешно, но навремето това ужасно ме изнервяше и стресираше, в момента, в който се разбуди надуваше гайдата.

# 23
  • Мнения: 687
Моето дЯте обожаваше да спи в количката.  Обикаляхме целия град с нея Simple Smile
Беше в-края-на-лятото бебе и бяхме нон стоп навън. Суртин с мами на кафе. После до някоя библиотека, в парка, през магазина...


ох, как искам пак Yellow Heart

А аз се родих като проходи Grinning
В будно състояние постоянно искаше да се движи и не я свърташе на едно място и на ръце обратно от парка. Още като запълзя, носенето на ръце свърши, вече не ми и даваше. Всички ми казваха че тогава ставало по-трудно , но аз си знаех, че ще ми е по-лесно и нямах търпение. Сега, на год.и 8 мес., а често и след годинката още, след като е пусната да тича в парка, не даваше да я върна на количката и пак нерви и все съм на тръни за връщането. Така че мен бебешкия период ни най-малко не ми липсва, все повече се наслаждавам сега, когато тича, разбира, имаме комуникация, все това чаках и сега ми е все по-хубаво. Нямам търпение след зимата вече и количката да се махне окончателно и да си излизаме като бели хора... Grinning

# 24
  • Мнения: 1 501
Дааам и аз ссъм много по-щастлива и нямах търпение да проходи, за да свърши безкрайното носене, а и като говори и разбира всичко вече, наистина живота става лесен.

Общи условия

Активация на акаунт