Коледни календари

  • 50 509
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 23 170
Ако поръчаш и аз бих де включила, не мога да се оправя сама. 😂

# 76
  • Мнения: 10 498
В новата брошура на Лидл на стр. 19 има Коледен календар

Не разбрах много добре, но ми се струва, че продават празен календар с джобчета, в които да се сложат подаръци.

# 77
  • Мнения: 3 794
Виждали ли сте календар , подходящ за 9 годишно момиче?
В нета намирам на ХМ, но е изчерпан (явно в стар линк). Та, нещо такива търся - с дребни джунджурийки като ластичета, фиби , гланц за устни и т.н.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 959
Аз пък търся смесен календар с бяла и декоративна козметика. Искам да са разнообразни, не да имам 5 червила, 4 лака и т. н. Това засега е единственото нещо, което ме спира да купя такъв. А много искам.

# 79
  • Мнения: 1 996
Моите коледни календари днес дойдоха, след дълго избиране, гледане на клипове с отваряния и сметки за съотношението продукти/цена. Изборът ми тази година е на малкия календар на Мейбълин (5 кутии-по една за адвент неделите и една за Коледа) и календарът на Еси ( след като 2016 и 2017 го купувах, последните две години пропусках, защото имах почти всички цветове вече в колекцията си). Поръчах онлайн от немския Дъглас с 20% намаление (около 11€ за Мейбълин, 40€ за ЕСИ), всички други календари, които искам, са ми над бюджета ( Look fantastic, Rituals големия, The Body Shop големия, Amazon Beauty), ако случайно края на ноември или за ЧП ги намалят може да отстрелям още един.
Скрит текст:
Ако някой се интересува ще кача и съдържанието.
Чаен календар поръчвам няколко пъти от амазон, този ми е любим и тази година го взех за трети път:
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 36 979
Исках календара на Катрис, защото е по-достъпен като цена (80 лв) и има неща, които бих ползвала, обаче той свърши за два дена и няма да доставят повече, доколкото разбрах. Разни бг инфлуенсърки подвеждат, че щяло да го има в ДМ, обаче аз им писах и ми отговориха, че този продукт няма да се предлага в техните магазини.
Замислям се за Nyx (този с 24 продукта), но не съм сигурна дали го искам. Докато се наканя, сигурно и той ще свърши :/

# 81
  • Виена
  • Мнения: 939
35 eвро е в ДМ в Австрия и още е наличен, предполагам може да се поръча и за доставка до България. Но е направи си сам, сам пълниш продуктите в пликчетата и лепиш номерцата. Затова пък има от най-новите продукти, които още не са заредени, например новия матов глос

# 82
  • Мнения: 36 979
Сигурно доставката ще излезе много скъпа. Веднъж поръчвах с посредник и ми взеха повече, отколкото струваше самата поръчка (за доставка и тяхната такса).

# 83
  • София
  • Мнения: 3 847
Веднага се включвам. Искам да взема на сестра ми някой по-засукан календар

# 84
  • Мнения: 2 998
Виждали ли сте календар , подходящ за 9 годишно момиче?
В нета намирам на ХМ, но е изчерпан (явно в стар линк). Та, нещо такива търся - с дребни джунджурийки като ластичета, фиби , гланц за устни и т.н.
Този е наличен: https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0946016001.html

RITUALS 3D календарът изглежда страхотно, бих си го взела само заради кутията.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 12:31 от bubbata

# 85
  • Мнения: 1 035
Здравейте,Такъв какъвто търсете е календара на Technic,това е британска марка,той е подходящ повече за тийнове,в youtube itsggsparkle им прави unboxing и не са много скъпи-10-15 £.

# 86
  • Мнения: 568
За 9-годишната - може да си напълниш Лидълския дето го пускат другата седмица. Аз така направих миналата година за моето хлапе - знам какво харесва и какво би оценило и всичко, което сложих си беше по нейния вкус и й хареса. Основно от ДМ беше козметиката - имат малки разфасовки, дреболийки и прочее. Бижу сложих за 24-ти, че беше сребро и някак сложи край на цялата церемония Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 3 847
Къде мога да намеря празен календар?

# 88
  • Мнения: 36 979
А в ДМ има такъв календар, чудя се дали си струва?

Празни календари се продават на много места, примерно в Стори бг има различни.

# 89
  • София
  • Мнения: 23 170
Аз в крайна сметка поръчах три от амазон- един детски с книжки, един на линд( с безплатна доставка даже) и pre-order на Приятели. За козметика само този на Catrice ми хареса, но не мога да се оправя с тези немски сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт