Търся филм, сериал... Тема 10

  • 45 797
  • 783
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 227
Цитат

Намерих филма, казва се "Alone in the woods" от 1996 година.
Тук е със субтитри на български.

http://zelka.org/details.php?id=121934&filelist=1#filelist

А това е трейлър с бг аудио.

https://www.youtube.com/watch?v=lu7dXb137XA

Ако намерите целия филм с бг аудио ще се радвам да го споделите.


Сърдечно благодаря. Ще се опитам да го намеря с българско аудио и ако имам успех ще споделя линка.


Здравейте, споделих линк за филма в Зелка който при мен не тръгва. Вие имахте ли успех, търсих само субтитри и това не намерих.

Субтитри има в субсюнакс.нет

В Зелката няма сийдъри за този торент .

# 496
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 059
От Зелката съм забелязал доста филми не тръгват за сваляне,въпреки че имат сийдъри.Незнам защо само от там се получава такъв проблем.И за да не е спам,да попитам за един филм,който гледах много отдавна.Филмът е за Зоро,но на тази тема кой знае колко вариации има,така че нещо не ми се удава да го намеря.Значи помня най-ясно края на филма.Двама мъже-"Зоро" и лошият във филма се бият тъй-повечко време на една препускаща карета,но дали със шпаги или юмручен бой или комбинация от двете,нещо не мога да си спомня.Доста натрапчиво ми струва че "Зоро" е Ален Делон.Уж проверих и даже гледах филм за Зоро с него,но такава сцена няма.Пиша Зоро в кавички защото може филмът да е бил нещо от сорта на"Фанфан лалето","Черното лале" или прочее.Началото на филма също си спомням горе-долу.В някакво селище щеше да се извърши сякаш нещо,дали щяха да бесят някой или нещо друго щеше да се върши,но като вихър на коня дофучава "Зоро" събаря един от лошите и му опира шпага на гърлото.Та това е общо взето което си спомням.

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 12:07 от alex_bg

# 497
  • Мнения: 1 416
Цитат
Один в лесу / Alone in the Woods

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5320528

magnet:?xt=urn:btih:6F8A43B3BD1E5D977E8EF1ED33A83E8E917ABF45

Видео: XviD, 640x480 (1.33:1), 25.000 fps, 1926 Kbps
2-рото аудио е оригиналното, английско..

# 498
  • София
  • Мнения: 1 227
От Зелката съм забелязал доста филми не тръгват за сваляне,въпреки че имат сийдъри.Незнам защо само от там се получава такъв проблем.И за да не е спам,да попитам за един филм,който гледах много отдавна.Филмът е за Зоро,но на тази тема кой знае колко вариации има,така че нещо не ми се удава да го намеря.Значи помня най-ясно края на филма.Двама мъже-"Зоро" и лошият във филма се бият тъй-повечко време на една препускаща карета,но дали със шпаги или юмручен бой или комбинация от двете,нещо не мога да си спомня.Доста натрапчиво ми струва че "Зоро" е Ален Делон.Уж проверих и даже гледах филм за Зоро с него,но такава сцена няма.Пиша Зоро в кавички защото може филмът да е бил нещо от сорта на"Фанфан лалето","Черното лале" или прочее.Началото на филма също си спомням горе-долу.В някакво селище щеше да се извърши сякаш нещо,дали щяха да бесят някой или нещо друго щеше да се върши,но като вихър на коня дофучава "Зоро" събаря един от лошите и му опира шпага на гърлото.Та това е общо взето което си спомням.

Навремето гледах "Зоро" на кино, черно-бял, с Ален Делон, отговаря на описанието Ви. Не знам дали може да се намери някъде за сваляне.

# 499
  • София
  • Мнения: 9 927
Кой би имаш интерес да се захване с допревод на сериал и какво  би струвало? Не се търси качество...

# 500
  • Мнения: 19 018
От какъв език?

# 501
  • София
  • Мнения: 4 429
Филма го има и онлайн, но с руски дублаж.


Смотрим фильм вместе | Один в лесу / Alone in the woods (США, 1996)



.

# 502
  • София
  • Мнения: 9 927
Английски, 10тина серии

# 503
  • Мнения: 31 774
Има три сайта за субтитри.
Унакса, суб саб и явка.
Може да пуснеш тема за превод.
Аз съм го правила и често са го превеждали.
За кой сериал става въпрос?

# 504
  • Мнения: 2 643
Много благодаря на всички вас, които ми помогнахте с филма и субтитрите. Изтеглих филма от YOUTUBE, на английски, намерих субтитри в  subsunacs но се разминават малко. Благодаря за линка в рутракер, не знам дали ще се оправят субтитрите ако го изтегля и от там. Видях, че продължителността на филма и на двете места е еднаква.

От Зелката съм забелязал доста филми не тръгват за сваляне,въпреки че имат сийдъри.Незнам защо само от там се получава такъв проблем.И за да не е спам,да попитам за един филм,който гледах много отдавна.Филмът е за Зоро,но на тази тема кой знае колко вариации има,така че нещо не ми се удава да го намеря.Значи помня най-ясно края на филма.Двама мъже-"Зоро" и лошият във филма се бият тъй-повечко време на една препускаща карета,но дали със шпаги или юмручен бой или комбинация от двете,нещо не мога да си спомня.Доста натрапчиво ми струва че "Зоро" е Ален Делон.Уж проверих и даже гледах филм за Зоро с него,но такава сцена няма.Пиша Зоро в кавички защото може филмът да е бил нещо от сорта на"Фанфан лалето","Черното лале" или прочее.Началото на филма също си спомням горе-долу.В някакво селище щеше да се извърши сякаш нещо,дали щяха да бесят някой или нещо друго щеше да се върши,но като вихър на коня дофучава "Зоро" събаря един от лошите и му опира шпага на гърлото.Та това е общо взето което си спомням.



Тук може да гледате филма Зоро с Ален Делон онлайн. Ако не е този филма, поне ще ви е забавно.
https://filmisub.com/filmi/4206-zorro-zoro-1975.html

# 505
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте! Преди години гледах един филм, който тогава не бих харесала, но напоследък често се сещам за него.
По описанието прилича на испанският "Ничий живот", който е по действителен случай. Най-вероятно има и американска версия, но не се сещам за заглавие.
https://m.imdb.com/title/tt0339862/?ref_=m_nm_knf_act_i58

# 506
  • Враца
  • Мнения: 2 241
Здравейте.
Може ли някой да ми каже от къде да сваля румънския сериал В сенките /Umbre/?
В Зелка, Замунда и Ютюб не откривам всичко.

# 507
  • Мнения: 1 416
В Арената има сезони..
https://arenabg.ch/umbre-s01-complete-720p-hdtv-x264-sfz-763832/

Последна редакция: сб, 05 сеп 2020, 10:35 от bobby_me

# 508
  • Враца
  • Мнения: 2 241
Мерси!!!

# 509
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, търся един стар български филм Тръгни на път. Някой може ли да помогне да го издиря? Проверих онлайн, но не намерих нищо.

Общи условия

Активация на акаунт