Търся филм, сериал... Тема 10

  • 46 064
  • 783
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 483
И аз търся един филм, който даваха по ефирните телевизии преди около 7-8 години. Действието се развива на едно островче от  Шетландските острови в наши дни. Филмът беше романтичен, много лек и шеговит. Връзката на малкото жители с големия остров беше корабче, което веднъж седмично спраше при тях... За съжаление само това помня...

# 511
# 512
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Много ми се иска да намеря един филм, гледала съм го сигурно преди 15-тина години ... Запомнила съм от него следното: От Ирландия тръгва момче към Америка, за да търси роднините си. Като обясняваше в Ню Йорк кой търси все си показваше очите и казваше, че всички в неговото селце са с такива сини (или бяха зелени?) очи. Знам, че е малко, но ми се е запечатало в съзнанието това обяснение и ми се ще да гледам филма, и да видя, защо друго от него не ми е направило такова впечатление ...

# 513
  • Мнения: X

В коментарите пише, че е от филма Tidal Wave.

# 514
  • Враца
  • Мнения: 2 311

Привет отново!
Първи сезон се свали, но с втори има проблем- няма сиийд. Пробвах да сваля от единичните епизоди първи еп. от втори сезон, но файлът има грешка. На друго място има ли ги? Че първи сезон го изгледах на един дъх и сега кофти ми се секна устрема Grinning

# 515
  • София
  • Мнения: 4 429
Привет отново!
Първи сезон се свали, но с втори има проблем- няма сиийд. Пробвах да сваля от единичните епизоди първи еп. от втори сезон, но файлът има грешка. На друго място има ли ги? Че първи сезон го изгледах на един дъх и сега кофти ми се секна устрема Grinning
 Има го онлайн с руски дублаж, но не знам дали те устройва.

Смотреть Сериал Тени/Umbre 2 сезон онлайн в хорошем hd качестве!

# 516
  • Враца
  • Мнения: 2 311
Ами ще пробвам да го гледам така.
Поназнайвам руски, но не съм сигурна, че ще разбирам всичко.
Във всеки случай ще е по-добре от румънския Wink
Благодаря!

# 517
  • Мнения: 1 433

Привет отново!
Първи сезон се свали, но с втори има проблем- няма сиийд. Пробвах да сваля от единичните епизоди първи еп. от втори сезон, но файлът има грешка. На друго място има ли ги? Че първи сезон го изгледах на един дъх и сега кофти ми се секна устрема Grinning

Я пробвай с тези.. копи/пейст ред по ред в торент-клиента на Add new torrent

magnet:?xt=urn:btih:EFA61AE1C72446258C4052405552DDF8B022B858
magnet:?xt=urn:btih:F843A74F807C06F206AE9B2E41912A8FECBA465F
magnet:?xt=urn:btih:787E0612A738C1FA578E4A601B9C9FCEE60ECE52
magnet:?xt=urn:btih:122658ACEF9C47E6D56A532CF4074305F1DBA39C
magnet:?xt=urn:btih:8DC0DD9267873ABA5BB5EEC49962C9B735CD3A23
magnet:?xt=urn:btih:79F1C4386FA28A9D49648FA2215CB736396FD18C

Дай им малко време да се закачат.. Успех! Simple Smile

# 518
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Здравейте.
Може ли някой да ми каже от къде да сваля румънския сериал В сенките /Umbre/?
В Зелка, Замунда и Ютюб не откривам всичко.
В НВОGO ги има и трите сезона.
Интересен ли е?

# 519
  • Мнения: 7
Здравейте, споделих линк за филма в Зелка който при мен не тръгва. Вие имахте ли успех, търсих само субтитри и това не намерих.

Все още стой в клиента, но за жалост не се закачат никакви сийдъри. Писах и в коментарите под торента, но все още няма никакъв резултат. Проверих доста тракери, но за жалост филмът е стар и го няма. Намерих линк към двд за купуване в Ozone, но той отдавна е изчерпван и според съпорта, не се очаква повторно. Все пак от 96-та година.. надявам се да успея да се закъча и да го сваля.

# 520
  • Мнения: 2 643
Здравейте, споделих линк за филма в Зелка който при мен не тръгва. Вие имахте ли успех, търсих само субтитри и това не намерих.

Все още стой в клиента, но за жалост не се закачат никакви сийдъри. Писах и в коментарите под торента, но все още няма никакъв резултат. Проверих доста тракери, но за жалост филмът е стар и го няма. Намерих линк към двд за купуване в Ozone, но той отдавна е изчерпван и според съпорта, не се очаква повторно. Все пак от 96-та година.. надявам се да успея да се закъча и да го сваля.


Здравейте. И аз писах за сийд в зелката но нищо.
Изтеглих филма на английски, намерих и субтитри, но се разминават.
Филма го изтеглих от YOUTUBE, а  субтитрите от subsunacs.
Упорствам в зелката само защото субтитрите са синхронизирани с филма.

# 521
  • Враца
  • Мнения: 2 311
Здравейте.
Може ли някой да ми каже от къде да сваля румънския сериал В сенките /Umbre/?
В Зелка, Замунда и Ютюб не откривам всичко.
В НВОGO ги има и трите сезона.
Интересен ли е?
На мен ми харесва, но аз съм фен на този гангстерски/криминален стил. Ако някой не харесва стила, може сериалът изобщо да не го грабне.

# 522
  • Мнения: 131
Търся сериала "Дом за нашите деца " и никъде не успявам да го открия дори и в линкове от форума.  Моля някой , ако има идея къде мога да го открие да ми помогне.  Благодаря предварително!

# 523
  • Мнения: 7
Здравейте. И аз писах за сийд в зелката но нищо.
Изтеглих филма на английски, намерих и субтитри, но се разминават.
Филма го изтеглих от YOUTUBE, а  субтитрите от subsunacs.
Упорствам в зелката само защото субтитрите са синхронизирани с филма.

Ако държите на субтитрите, изпратете ми линк към филма в YouTube и линк към субтитрите, аз ще ги синхронизирам.

# 524
  • Мнения: 2 643
Здравейте. И аз писах за сийд в зелката но нищо.
Изтеглих филма на английски, намерих и субтитри, но се разминават.
Филма го изтеглих от YOUTUBE, а  субтитрите от subsunacs.
Упорствам в зелката само защото субтитрите са синхронизирани с филма.

Ако държите на субтитрите, изпратете ми линк към филма в YouTube и линк към субтитрите, аз ще ги синхронизирам.


Да, държа на субтитрите защото не зная английски. Ето двата линка. Благодаря.

https://www.youtube.com/watch?v=G3Zoj1acTjM
https://subsunacs.nehttps://DMCA-removal-from-Google/list.php?l=A&page=115&ln=0t/list.php?l=A&page=115&ln=0

Реших да проверя дали се отварят двата линка, втория, на субтитрите не се отвори. Ако и при вас не се отваря, в subsunacs на буквата А, страница 115.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 09:15 от Silistra_SS

Общи условия

Активация на акаунт