Какво се прави когато брачната халка вече е малка?

  • 12 782
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
ми имаш оправдание да я свалиш навеки и да хвърляш белтъци на левентите newsm53

 Да ти кажа от опит на "левентите" хич не им пречи халката Simple Smile Даже ги успокоява, че нямат никакъв ангажимент за обвързване, пък който търси и с халка, и без халка намира.
Simple Smile
Аз обичам да си я нося, мъжа ми също си я носи, харесваме си ги и двамата.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще ти кажа аз какво направих: смених я за друг пръстен, подобен на халката, но все таки и него сега не нося.
От луТ фен на тези аксесоари, сега нищо не търпя  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
ами отиваш на златар - моята примерно е разширявана, а на съпружеското тяло- стеснявана ...

# 18
  • София
  • Мнения: 39 762
Съпруга ми си загуби брачната халка. Купихме си нови. Аз нося и двете.

# 19
  • Мнения: 3 971
Изчакай да родиш и пръстите да добият реалните си размери, за да се вземе мярка- тогава я разширявай /ако  все още има нужда де/.

 Peace  И аз това чакам Laughing

# 20
  • Мнения: 27 524
До един номер могат да се разширят оригиналните, ако ще ви е малко си направете нови.  Simple Smile

# 21
И нашите са ни доста теснички вече, слабички студенти бяхме като се оженихме Simple Smile Обаче златаритек ато чуят че са от бяло злато отказват да ги вземат за разширяване и те пращат за зелен хайвер при "еди-кой-си златар". Сега за мен съм си хупила една сребърна халка и съм си я нарекла за халка и толкоз Simple Smile А мъжа ми ходи без халка, ама какво от това, аз нали си го знам че ми е мъж, защо трябва да носи етикет Simple Smile

# 22
  • Мнения: 353
жениш се пак хихихи
носиш я да я разширят на златар, или казваш на мъж ти да ти купи нова  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 629
Като ми се подуха пръстите по време на бременноста си носех халката на врата.

Не виждам смисъл да се разширява а после да се стеснява  халката Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 091
Като ми се подуха пръстите по време на бременноста си носех халката на врата.

Не виждам смисъл да се разширява а после да се стеснява  халката Rolling Eyes

Не ставаше въпрос за разширяване по време на бременността Simple Smile, ама и аз така съм го написала, че повечето хора това разбраха Simple Smile.
На съпруга ми му отесня и на мен още преди да забременея ( сега ми е невъзможно да я нося). И двамата сме си много привързани към халките и имаме желание да си ги разширим, тук обаче където и да питах по златарските магазини не правеха такава услуга. Дано да намерим някой, който освен с продажба да се занимава и с ремонт на бижута.

# 25
  • Мнения: 1 289
Здравейтее,мами  Laughing  И аз махнах халката.Пръстите ми станаха като кебапчета  Rolling Eyes  Но мисля като родя-да сме живи  и здрави-да си я разширя още,че и на сватбата ми беше малко тясна.  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 257
Tandoori, иди в местния мол, там би трябвало да има бижутери на малки щандове, продават часовници и други джунджурии и поправят бижута - виждала съм като се размотавам. Мъжът ми се разправя с  моите пръстени  - за  стесняване обикновено, но ще го питам къде ходи и ще ти кажа.

# 27
  • Мнения: 3 356
Не я носиш.Аз от както забременях,до ден днешен съм мома  Mr. Green,но мъжо упорства и носи.

# 28
  • Мнения: 7 091
Tandoori, иди в местния мол, там би трябвало да има бижутери на малки щандове, продават часовници и други джунджурии и поправят бижута - виждала съм като се размотавам. Мъжът ми се разправя с  моите пръстени  - за  стесняване обикновено, но ще го питам къде ходи и ще ти кажа.

Аз питах там , обаче ми казаха, че правят само за бижута закупени от тях, което в нашия случай просто няма как да е така Simple Smile. Питах и в няколко златарски магазина същата работа . Ама не съм се отказала Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 629

Не ставаше въпрос за разширяване по време на бременността Simple Smile, ама и аз така съм го написала, че повечето хора това разбраха Simple Smile.
На съпруга ми му отесня и на мен още преди да забременея ( сега ми е невъзможно да я нося).

Наистина не съм разбрала правилно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт