За доставчиците на нет

  • 4 378
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Всички доставчици в крайна сметка взимат нета от БТК, така че анкетата не е достоверна. По-скоро трябва да е във вид
- ADSL (демек, нет-услугата на БТК)
- модем (през БТК и други доставчици едновременно)
- LAN

# 16
  • Мнения: 6 155
"ЛюлинНет" София. Без забележки, много добро качество, ниска цена  Peace

Същото  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
В LAN съм.Доставчик ми е Селинет-доволна съм.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 988
Втора опция-Евроком кабел

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
БТК, неограничен, 2056 ли какво беше, не помня. Средно доволна-никога не е толкова бърз нетът, но е сравнително бързи и за мен достатъчен. Случва се да пада скоростта драстично предиобед.
Скъпо, ще го спра като тръгна на работа.
Ъъ, 256 ли имаш предвид? Защото другата възможност е 2048, но то наистина е доста скъпо.

Иначе аз съм с 512 безкрай и съм доволна. Не съм забелязала да пада скоростта или нещо подобно, даже е доста стабилна. И в общи линии аз от това имам нужда, квартален доставчик едва ли би ми свършил работа.
512, дам, повлияна от рекламите забравих реалността  Peace Laughing

# 20
  • Мнения: 3 356
В LAN съм.Доставчик ми е Селинет-доволна съм.
Аз пък не съм и пак ще вдигам скандал.

# 21
  • Мнения: 8 505
Всички доставчици в крайна сметка взимат нета от БТК, така че анкетата не е достоверна. По-скоро трябва да е във вид
- ADSL (демек, нит-услугата на БТК)
- модем (през БТК и други доставчици едновременно)
- LAN

Бу,доколкото ми е ясно се развива тезата,че докато в провинцията БТК е що-годе добър избор,в София е по-непредпочитан,защото има много други големи и малки доставчици,предлагащи нет на по-приемливи цени.
Ето пример от мен-в момента течащата реклама на Супер Любо-скоростта е 64К (бг и международен_за 20 (или 25лв беше).Нашият доставчик вкъщи е Мегалан-неограничен достъп със скорости 200К международен и 1.2МБ български също за 25лв.

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 14:31 от reflex

# 22
  • Мнения: 1 520
Към бол.бг.
Нямам забележки.

# 23
  • София
  • Мнения: 625
Втора опция

# 24
  • Мнения: 5 790
Друг доставчик в София - така гласувах. Използвам БГ мрежа www.bgmreja.com абонаментния план за 23 лв. Вече 2 год и половина нямам никакви оплаквания. Имат денонощен телефон за поддръжка, коректни са и са много любезни, особено като с и скапя компютъра и не мога да вляза в нета.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Бау,доколкото ми е ясно се развива тезата,че докато в провинцията БТК е що-годе добър избор,в София е по-непредпочитан,защото има много други големи и малки доставчици,предлагащи нет на по-приемливи цени.
Ето пример от мен-в момента течащата реклама на Супер Любо-скоростта е 64К (бг и международен_за 20 (или 25лв беше).Нашият доставчик вкъщи е Мегалан-неограничен достъп със скорости 200К международен и 1.2МБ български също за 25лв.

Шти дам аз на теб едно "Бау"  Mr. Green

Никъде БТК не е добър избор. Цените им са високи особено сравнено с лан-доставчиците.

За протокола аз съм на ЛАН, неограничен, 18 лв/мес, но не мога да гласувам, защото и моят доставчик в крайна сметка взима нета си от БТК...

# 26
  • Мнения: 8 505
Ба*и грешката,съжалавам,редактирах веднага doh Blush

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
reflex, ние сме на същия доставчик като теб, но на ограничен (1,5GB) за 20лв/мес. На нас са ни достатъчни и съм доволна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8 505
За протокола аз съм на ЛАН, неограничен, 18 лв/мес, но не мога да гласувам, защото и моят доставчик в крайна сметка взима нета си от БТК...

Не зная и аз...просто така ми даде анкетата.Аз само я "преписах".

Поправка (направих справка Wink )-за теб и всички като теб-гласувайте с "друг доставчик".

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 14:46 от reflex

# 29
  • София
  • Мнения: 771
Бу, в заблуда си, не всички доставчици взимат интернета от БТК.

Общи условия

Активация на акаунт