Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 578
  • 801
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 865
нема нужда толкова да ни го рекламират Тасев разголен.

# 61
  • Мнения: 5 846
нема нужда толкова да ни го рекламират Тасев разголен.
на мен ми харесва

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 08:13 от HumbleDrumble

# 62
  • София
  • Мнения: 27 141
Не мога да разбера сега Биляна от Алекс ли е бременна?

Не, бременна е от мъжа с който е изневерила на Алекс и явно го обича, щом иска и развод.

# 63
  • Мнения: 6 159
Нора и Боби добре ми стоят заедно . Добре стана ,че тя леко го напъна , той  толкова беше уморен от всички неприятности , просто  си полегна на нейното рамо .

Кая и Алекс също ми харесват , получават им се добре сцените . Преди няколко сезона  сексът със секс-символа  не ме впечатли толкова , колкото обикновен разговор и хилене  с Алекс .

Крайно време е "добрите" да победят и да заврат Чакъров в ...някъде /интересно ми е как този плазмодий изплува отново , нали го бяха хванали в крачка ?/. Поне  във филма да се случи , че в живота ...

# 64
  • Мнения: 411
Оф... тоя сериал става егати хоръра.
Уж седнах спокойно да гледам. Не мога вече да понасям мъчението на тая жена.
Вече не мога да ги гледам.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 886
Това е реалността.
Хора с такава диагноза не подлежат на лечение.
Ужасно е Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 12 366
Коя е актрисата, която играе съученичка на Марио? Прилича ми малко на Донка от "Дяволското гърло".

# 67
  • Мнения: 8 997
Много е тежко вече да се гледа Жени.
Един път да ми хареса Кръстева.
А момчетата ме просълзиха направо.Знам какво е да трябва да се преструваш на весел пред болният си родител,да стискаш зъби ,а така да ти се плаче.Да виждаш как чезне и да не можеш да сториш нищо,абсолютно нищо Sad

# 68
  • Мнения: 24 276
Силна сцена на Жени и Кръстева

# 69
  • Мнения: 9 277
Страхотно играе Мария Каварджикова .  Тежко е, но е толкова реалистично и истинско ,и докторите, нейни синове са много добри . Гняв от безсилие, мъка за любим човек ,страх за него , да криеш отчаянието  и да останеш позитивен . Толкова е трудно 😑

# 70
  • Мнения: 9 374
Коя е актрисата, която играе съученичка на Марио? Прилича ми малко на Донка от "Дяволското гърло".
Не, това не е Лидия Инджова.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 886
Класата на актьора си личи.
Каварджикова ме остави без думи.

# 72
  • Мнения: 8 997
Мчи кво ми е бе-умен,висок,красив лекар в разцвета на силите си ?!Ох,Пена образ си ти Joy
Брей,този Велислав направо му вярвам,че е влюбен в Диана,как я погледна....

# 73
  • Мнения: 12 391
Харесва ми антипода между болестта на Жени и борбата със смъртта и решението на Зорница и Марио да изберат любовта и живота.

# 74
  • Мнения: 9 277
мчи нищо му няма на Пенев , супер си е 👍😂
Тя пък заминава 😭
Сега и Пенев ме разрева

Общи условия

Активация на акаунт