Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 705
  • 801
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 489
Амбър, на мен той ми изглежда много по-възрастен от Кашева точно заради брадата, а в действителност може да е и обратното, не знам на колко години са.
По-млад е Владо Пенев с няколко години. 😀

# 166
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз изобщо не разбрах каква е вината на Галя и кой наистина е объркал нещата. Според Цонев и експертизата - патоанатома.

Цялата тази глупост с подаване на оставки е голяма. Би трябвало да може да се изисква второ мнение и тогава да започнат да се тръшкат. До днес Цонев й бил шеф, а от утре няма да му пука за Галя и ще е безпристрастен. Тъпа работа. Май го правят, за да организират някакво тържество Simple Smile

# 167
  • Мнения: X
Той е на 61, тя на 64. Не е чак голяма разлика реално.

# 168
  • София
  • Мнения: 12 479
А днес и двете деца на Апостолова ще се изявяват. Чудно.

# 169
  • Мнения: 9 486
А днес и двете деца на Апостолова ще се изявяват. Чудно.

Ми нема да снимат чуждите деца, я! 😄

Ако Карамазов им е бил отбой, може да зачислят Пепе към баба му, а нея да я назначат за нещо в болницата, за да да участва пак отрочето. 😄

# 170
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Или бабата има ангажимент и не може да гледа хлапето и го пуска на Кая. А защо не са на училище е друг въпрос.

# 171
  • София
  • Мнения: 12 479
А това в промото Мила Роберт ли е?

# 172
  • Мнения: 9 374
А това в промото Мила Роберт ли е?
Същата.

# 173
  • Мнения: 9 124
Ох,колко ми е неприятно това момиче.
Не е голяма разликата в годините,но Кашева ми изглежда доста по-възрастна.

# 174
  • София
  • Мнения: 12 479
И на мен ми е неприятна (както и майка ѝ). Струва ми се постоянно пияна или надрусана.

# 175
  • Мнения: 1 761
От кога започнаха да държат в реанимацията току що опериран пациент с такъв, когото тепърва ще оперират?  Flushed

# 176
  • Мнения: X
Табаков в 27ми сезон  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 177
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Скучновато беше. Единствено добре, че спряха тая мъка с Тасев и Чилингирова. То бива дърпане и самосъжаление, ама стана досадно  Sick Нека се обичат младите Wink
И на мен ми стана странно Кръстева как хукна да се жертва за Галя. Че кога са били чак толкова близки  newsm78 А и Галя вече прекали с тази драма. Ясно е , че Пепи не е цвете, ама и тя колко глупости сътвори през годините, а сега голяма драма. Освен Ралица Паскалева да иска да си ходи, иначе ще е поредното творческо безсилие на Милошевица.
За Зорница и Марио нямам думи. Като някакви тийнейджъри се натискат и хихикат из болницата, всякаш всичко преди това е изтрито с магическа гума. Ех да ставаше и в живота така, да можеш просто да заличиш лошите спомени. Но филма е с доста изявен фантастичен елемент и всичко е възможно. И за капак тя е със зализана коса 2см, като америкаски рейнджър, а той като разплетена кошница в главата. В гръб може човек да си помисли, че тя е мъжът, а той жената  Joy Joy Joy
Иначе колко сюжетни линии изчезнаха - мама Гочева, изследванията на Табаков, дори и бебето на Табаков, Мирослава и т.н. Може би си ги пазят за новия сезон.

# 178
  • Мнения: 9 374
Табаков ме кефи като баща. Ще вземат май накрая да си станат едно малко семейство с Поли. Grinning

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 20:13 от yanitsa.s

# 179
  • Мнения: 9 628
Табаков ме кефи като баща. Ще вземат май накрая да си на станат едно малко семейство с Поли. Grinning
Аааа, не, не, не, не. Да си нямаме такива предложения Joy

Общи условия

Активация на акаунт