Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 585
  • 801
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 417
Дъщерята на Ваня Щерева е голямо дърво. Рецитира...

# 196
  • Мнения: 5 903
Айде и дъщерята на Ваня Щерева .....не ми допада, много е груба.

Прилича на майка си. И това повтаряне, че е красива..
Вярно е, че рецитира, но поне и се разбира, за разлика от Алексиев.

# 197
  • Мнения: 9 281
Съгласна съм ,че добрият лекар е и добър човек. Лош човек не може да е добър лекар , рано или късно пропуска нещо важно и стъпва накриво .

  На Алексиев трудно му се разбира, ама така хубаво гледа 😍😂

# 198
  • Мнения: 12 394
Много много го харесвам Алекс, силно се надявам да бъде тук и в следващия сезон.

# 199
  • Мнения: 9 483
Може ли да ми разясните нещо. Децата на Галя и Захариев ми се виждат много големи, не трябваше ли да са по-малки, като че ли времето им е минало по-бързо на останалите?

Това никой не може да ти го разясни. Те са ученици, а Стефко Мазов едва сега прохожда.  😂

Съгласна съм ,че добрият лекар е и добър човек. Лош човек не може да е добър лекар , рано или късно пропуска нещо важно и стъпва накриво .

Съгласна съм с това. Да бъдеш лекар не е само професия.

# 200
  • Мнения: 9 374
Много много го харесвам Алекс, силно се надявам да бъде тук и в следващия сезон.
И аз се надявам да остане и с Кая да му се получи. Днес тя се отдръпна заради думите на Магда и защото не знае какво е семейното му положение реално, но мисля, че като разбере ще сближат пак поне на ниво приятели като за начало. Мисля си, че наистина е възможно да остане в следващия сезон, така му се наредиха нещата с Биляна, че не виждам защо да си тръгва и той. При Калин е друго вече.

# 201
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 762
Всичко ми бе досадно в този епизод. Изключих звука, взех книга и от време на време поглеждах. Чаках Борис и Нора, но уви..

Табаков и Поли ми харесаха.

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
В промото Калинчо пак се репчи на Алекс Angry Писна ми да му вика! За какъв се мисли?

Жени както беше зле се стабилизира и седна да вечеря както.преди...а синовете с якетата хапват Stuck Out Tongue Winking Eye

# 203
  • Мнения: 342
не знам, ама май само аз се дразня на този фъфлещ Алекс, едвам му разбирам. За едни сини очи не мога да се насилвам да го гледам Simple Smile

# 204
  • Мнения: 9 281
не знам, ама май само аз се дразня на този фъфлещ Алекс, едвам му разбирам. За едни сини очи не мога да се насилвам да го гледам Simple Smile

  Не е само цвета ,очите му говорят и блестят, това не го умеят всички. Аз във Възвишение го забелязах и много ми хареса👍 .

  Иначе фъфленето идва от проблемна захапка и зъби мисля, чак се чудя ,че не си е обърнал внимание,дори и още като дете . Покрай сина ми това ми е болна тема.

# 205
  • София
  • Мнения: 9 557
И аз съм в групата на харесващите Алекс.  Надявам се да е част от ОЖ и в следващия сезон.
Не ми хареса епизода. Добри идеи, но прекалено ги разтеглиха, прекалено драматично. Не усетих спойката между историите, липсваше ми баланса, антипода или елемента, който ги обединява. Нямаше нужда да гледаме половин епузод кризата на Жени. Стана ясно какво се случи, с това трябваше да спрат.
 Не усетих вълнението и  тъгата на Катя. Хубаво беше изпращането с децата, но до там.
Надявам се на умните глави не им е хрумнало да изкарат Я. Кашева.
Историята с пациентката беше безинтересна. За поледен път гледаме родител чудовище, който тероризира детето си, което дори не е и дете.

Поли и Табаков в миналия сезон си играеха на гаджета, сега играят на семейство. Накрая може и да им се получи.

# 206
  • Мнения: 9 617
Сбогуването на Кръстева трябваше да е трогващо, ама нещо мен хич не ме трогна. За разлика това на Банков беше много добро, то и този епизод ми е любият от 7-ми сезон.
А това с Жени вече пресолява здравата манджата.

Няма да се разбера с вас за Табаков и Поли. Не го давам! Joy

# 207
  • Мнения: 5 490
Съгласна съм ,че добрият лекар е и добър човек. Лош човек не може да е добър лекар , рано или късно пропуска нещо важно и стъпва накриво .

  На Алексиев трудно му се разбира, ама така хубаво гледа 😍😂

Море какви гадове има...обаче отлични професионалисти.

# 208
  • Мнения: 9 022
Просто Алекс е от бързоговорящите(като мен Simple Smile), много е сладък.
И аз ги пропуснах излиянията на и за Кръстева. Пуснах си по същото време хубавите думи и кадри за Ламбо Heart
Наистина не разбирам, детайлното развитие на болестта на Жени. Точно тези подробности не знам какво допринасят за сюжета, а и посланието към нас зрителите какво е?! Какво ни се показва, как в една тежка болест, човек малко по малко губи достойнството си, контрола над тялото си..и изобщо същността си.. Не смятам, че такива моменти- лични, изстрадани са за екран.

На Кая за пореден път ще похваля външният вид, с тази маска като индийка, виждат се само невероятни очи на кошута.

А Мила и екранната майка как си приличаха и двете с мъжки, груби черти.

# 209
  • Мнения: 12 394
Алекс не фъфли, говори леко през зъби, нарочно е, не сте ли го чували в интервюта, говори различно. На мен много ми допада, пасва му на характера. Той е леко сърдит, леко напрегнат, леко забързан, сериозен, човек, който е имал тежък живот в борба да оцелее, това го е направило малко или повече суров. Идеално му пасва.

Тази участничка пациентката беше малък кошмар, без даже да споменавам, че изглежда към 30 годишна, а не на 18 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт