Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 606
  • 801
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 364
Hа мен ми е много симпатична и се чудя откъде се изсипа толкова негативизъм върху нея. Cигурно е много добра, защото оставам с впечатление, че е основно заради ролята й. Честно, обидните епитети по нея започват да бият обидите по Велислав Павлов, а той ги обираше главно заради това, че в очите на някои хора измести Вергов Crazy Hо тя с какво ги "заслужи", не мога да си обясня.    

# 286
  • Мнения: 9 374
Не я намирам за грозновата преди, тя е красива жена, но сега с тези корекции по лицето не е много добре. Пак не е грозна, но се е окепазила.

Злати, между другото сега във фейса се получава долу горе същото с Любомира Башева, както с Велислав, когато се появи. За феновете, Нора никога няма да измести Ина до Борис и срещам някои кофти коментари.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 00:29 от yanitsa.s

# 287
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Не казвам, че е грозна, а че има това типчното "лелешко" отблъскващо излъчване и до "момчешкото" излъчване на Юруков изглежда жалка.

# 288
  • София
  • Мнения: 27 160
Вчера ужасна скука, днес по-добре. Всичко се върти около Жени, общо взето тя изнася сезона.
Като цяло слаб сезон досега.

# 289
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Допреди няколко епизода Гергана беше добре. Не мога да разбера в момента нещо подута ли е? Харесвам палтото й Simple Smile

Ина, та Ина. Голяма работа. Зае се с нещо, което не й бе по силите и цялата й мечта се срути до оцеляване и постоянни проблеми. За съжаление връзката им с Борис не се опираше на нещо по-сигурно освен гола любов щом тя не споделяше с него проблемите, а той пък не усети или не положи усилия, за да разбере.

Истинска и силна любов, такава каквато аз разбирам, е на Марио към Зорница.

# 290
  • Мнения: 2 653
Евтим Милошев бил награден от Радев за заслуги относно Българската Коледа.



Само мен ли ме дразни отново присъствието на децата на Милошеви на преден план ?
Упорито ги тикат напред и това е !

# 291
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Е, среща с Президента. Не е малко за почесване на егото.

# 292
  • Мнения: X
Евтим Милошев бил награден от Радев за заслуги относно Българската Коледа.

Само мен ли ме дразни отново присъствието на децата на Милошеви на преден план ?
Упорито ги тикат напред и това е !
И мен ме дразни. Не виждам нечии други деца на снимката.

# 293
  • Мнения: 5 911
Не че ги оправдавам, но ничии други деца не участват в сериала.

# 294
  • София
  • Мнения: 14 672
Не че ги оправдавам, но други ничии деца не участват в сериала.
Сериала няма нищо общо с дейността на продуцентската компания в подкрепа на Българската Коледа. И на мен ми е неприятно това тикане на децата.

# 295
  • Мнения: 6 159
Понеже леко ми дойде в повече  от тази мъка/2 г. по цяло лято сме по болници/  , вече  пропускам  тези сцени /а като гледам май ще са и цели епизоди/ .
    Вече се настройвам  с очаквания за следващия сезон . Надявам се Кая да постъпи като мъж и  директно да постави въпроса на  красивия "мъж"  как вижда тяхната връзка в бъдеще и  най-после да се освободи емоционално  от тази  торба с проблеми . С Алекс ми харесват повече , получават им се по-естествено сцените .
    Крайно време е да дадат шанс и на връзката на Нора и Боби - стига са си ръмжали , все се сърдят , дърпат , после се награбват , става леко  лигаво и безмозъчно за хора със сериозни професии и на тази възраст .
    "Пенсионерите" в този сезон ще си отидат достойно , това беше реверанс към  тези добри артисти .
    Да очакваме  добри сценарии  и добре изиграни истории , но ако може  да не прекаляват с дадена тема , че става досадно за сериал в 20 ч.

# 296
  • Мнения: 2 364
За Mилошевите дечица мисля, че не им правят добра услуга с тази публичност, на която, покрай участието им в сериала, постоянно са подложени, но тяхна работа. Cпециално в случая, не намирам за нередно, че е отишъл на церемонията със семейството си и вероятно президентът ги е поканил да участват в снимката. Hо присъствието им в сериала в последните епизоди, намирам за излишно и вече досадно. Cцените изглеждаха като нарочно писани за тях. Eдното проявило каприз и му се доиграло, другото завидяло и айде, мама написала някаква безсмислена сценка за запълване на екранно време.  

# 297
  • Мнения: 5 911
Като си отидат пенсионерите ще трябват субтитри. Вчера на Алексиев не му разбрах доста реплики. Да не ми скочат фенките на Павлов, но и той говори носово и небрежно някак си и също не всичко му се разбира.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 10:23 от W

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Аз до сега си мислех, че голямото момченце /Коко / е на Димитър Рачков. ....

В първия сезон на филма много ме дразнеше смотолявенето  на репликите от Василев. Вече се примирих- колкото хванала, толкова. Дори си мисля, че в стремежа си да не си отваря много устата, / защото съзнава, че зъбите му не изглеждат много добре/ се получава това непрофесионално говорене. Като че ли и той гледа да завърти главата и да го хване камерата в профил.  А "ОК" в репликите му ми идва в повече, едва ли са му написани по сценарий .

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 11:57 от armeria

# 299
  • София
  • Мнения: 12 394
Негово е и на Апостолова.

Общи условия

Активация на акаунт