Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 658
  • 801
  •   1
Отговори
# 300
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 841
Просто амбициозни родители, които отнемат от личния живот на децата си. От друга тема гледам какво прави Венета Райкова с нейния син - инстаграм звезда и бъдещ писател, бившата мис България с едва проходилия й син и т.н. Задоволяват егото си. Аз лично не откривам никакъв талант в синовете на Апостолова извън това, че момчетата са готини.

# 301
  • Мнения: 35 124
Аз ще кажа друго, което сигурно не е правилно да коментирам и се извинявам за офф-а в темата, но... хубаво са облекли децата, но тия маратонки не са облекло за среща с Президента. Ясно ми е, че са деца,но те имат родители.

# 302
  • Мнения: 9 486
Аз до сега си мислех, че голямото момченце /Коко / е на Димитър Рачков. ....

В първия сезон на филма много ме дразнеше смотолявенето  на репликите от Василев. Вече се примирих- колкото хванала, толкова. Дори си мисля, че в стремежа си да не си отваря много устата, / защото съзнава, че зъбите му не изглеждат много добре/ се получава това непрофесионално говорене. Като че ли и той гледа да завърти главата и да го хване камерата в профил.  А "ОК" в репликите му ми идва в повече, едва ли са му написани по сценарий .

И аз с това си обяснявам, че не чувам добре Алекс и Павлов, сякаш с половин уста говорят, за да си скрият зъбите.

# 303
  • София
  • Мнения: 12 428
И Д.Димитрова също.

# 304
  • Мнения: 1 560
Не я намирам за грозновата преди, тя е красива жена, но сега с тези корекции по лицето не е много добре. Пак не е грозна, но се е окепазила.

Злати, между другото сега във фейса се получава долу горе същото с Любомира Башева, както с Велислав, когато се появи. За феновете, Нора никога няма да измести Ина до Борис и срещам някои кофти коментари.

Аз съм голям фен на Ина, Нора няма да я измести наистина, но няма и нужда. Ина винаги ще си остане в сърцето на Борис под някаква форма, но това не значи, че Нора няма място там.  Просто се продължава напред, трудно, но трябва.
Въпреки, че страшно харесвам Ина, мисля, че Нора и Борис са страхотни заедно.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 15:53 от Mint.

# 305
  • Мнения: 268
Аз ще кажа друго, което сигурно не е правилно да коментирам и се извинявам за офф-а в темата, но... хубаво са облекли децата, но тия маратонки не са облекло за среща с Президента. Ясно ми е, че са деца,но те имат родители.
Какви маратонки, какъв президент? Аз ли нещо съм пропуснала, някой да ме светне

# 306
  • Мнения: 707
Според мен за това дали смяташ даден актьор за добър или не, значение има колко е близък до твоето възприятие за нещата. При всичките суперлативи за Каварджикова, ами не успявам да усетя великата й актьорска игра. Да не кажа, че направо ме дразни. Красимир Доков, който играе Янко, ми е много по-убедителен, а бабата и дядото от снощната серия - Емилия Радева и Досьо Досев - направо ми напълниха душата!

# 307
  • Мнения: 1 760
Cutie-pie, това си пропуснала от предишната страница:

Скрит текст:
Евтим Милошев бил награден от Радев за заслуги относно Българската Коледа.



Само мен ли ме дразни отново присъствието на децата на Милошеви на преден план ?
Упорито ги тикат напред и това е !

Аз бих добавила, че и кубинките на дамата в ляво са доста неподходящи за случая.

# 308
  • Мнения: 6 956
Янко" вече няколко пъти го срещам из града и си е 1:1, чак се оглеждам за камери 😂

# 309
  • Мнения: 540
Те пък от къде да знаят, че няма да ги срещне по чехли и потник. Stuck Out Tongue Winking Eye

Много ми е красива някак възрастната жена.

# 310
  • София
  • Мнения: 7 887
Те пък от къде да знаят, че няма да ги срещне по чехли и потник. Stuck Out Tongue Winking Eye

Много ми е красива някак възрастната жена.
Възрастната дама в снощният епизод е Емилия Радева.

# 311
  • Мнения: 6 956
А направи ли ви впечатление как Жени зави Алекс, а Калин го погъделичка-сам да се оправя. Малко гадно ми дойде, ако въобще са вложили такъв смисъл в тази сцена.

# 312
  • Мнения: 6 529
Явно съм пропуснала...От какво е починала майката на Пепе и кога?

# 313
  • Мнения: 540
Възрастната дама в снощният епизод е Емилия Радева.
Ооо благодаря Шатци, изобщо не я познах. Сега погледнах млади нейни снимки и ми стана мъчно, как си лети времето...

# 314
  • Мнения: 9 486
А направи ли ви впечатление как Жени зави Алекс, а Калин го погъделичка-сам да се оправя. Малко гадно ми дойде, ако въобще са вложили такъв смисъл в тази сцена.

За мен беше мила закачка, въобще не усетих кофти намек.

Общи условия

Активация на акаунт