Ортодонт в София...

  • 218 895
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте,

прочетох добрите отзиви за д-р Теодора Йорданова, и реших да отида на преглед при нея. Някой би ли могъл да ми каже дали тя работи с възрастни, и да ми даде някакъв телефон за контакт.

Благодаря предварително Simple Smile!
Не знам дали работи с възрастни пациенти.При нея съм водила двете ми деца.Приема на няколко места в София.Едното е в стоматологичния факултет(за там ти трябват връзки) ,на ортодонтския етаж,а другото е на улица "Ами буе",в детския център отзад е входа.

# 16
  • Мнения: 72
Здравейте! Най-добрия ортодонт  и лицево-челюстен хирург е  доктор Ходор Факих!  При него ходят както деца така и възрастни. На неговите грижи съм поверила детето си , а и самата аз си правих няколко операции при него. Адски доволна съм!!! Доктор Факих преподава в Стоматологичния  факултет, катедра по Орална и лицево-челюстна хирургия /София, бул. Св. Георги Софийски 1/ , а можете да го намерите в частния му кабинет в Стоматологичен център Пулс , София, ул. Граф Игнатиев 53, вх. Г.  Участва и в пълна промяна. Ако се интересувате ще ви дам и телефон.

 

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 00:18 от stefi1

# 17
Моля те, изпрати ми координатите на ортодонтите на е-пощата. Много ще съм благодарна!

# 18
  • Мнения: 72
Моля те, изпрати ми координатите на ортодонтите на е-пощата. Много ще съм благодарна!
          02 986 57 96  стоматологичен център Пулс  доктор Ходор Факих

# 19
др. Росица Пейчева. Има кабинет в стоматологията на медицинска академия и частен кабинет в емил марков. На мен ми е правила брекети преди 6 години и я препоръчвам с две ръце.

# 20
Д-р Красимира Гайдарова 0888966799-Борово

# 21
Адреса на Д-р Цветанов е ул Уилям Гладстон -20 , тел са 02 9882919 , 0888 704658

# 22
Някой ходил ли е при д-р Грета Йорданова или д-р Лаура Андреева - моля, нека да сподели мнение.  Laughing

# 23
  • Мнения: 74
Интересува ме д-р Красимира Гайдарова къде точно преглежда в Борово, че ни е най-близко, ако някой е ходил при нея моля да сподели и лични впечатления... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 322
Определно д-р Факих.

# 25
може ли да ми дадете телефон или адрес на д-р Факих

# 26
  • Мнения: 72
    02 986 57 96 / 02 988 13 04  стоматологичен център Пулс  София, ул. Граф Игнатиев 53, вх. Г.  Доктор Ходор Факих

# 27
Д-р Теодора Йорданова Wink От две години съм при нея (скоро ги свалям) и съм много доволна от нея... Страхотен професионалист е, а също така успява винаги да е мила и търпелива, което също не е без значение...
А понеже някой беше казал, че във Факултета се влизало само с връзки... 'Ми то аз... нямам връзки, а там се лекувам Wink ... Grinning

# 28
Здравейте.Чета форума и се колебая между д-р Ходор Факих,Цветанов,Тодорка Йорданова,май ще ги обиколя всичките и ще преценя, то за жалост тук в Балгария трябва доста да разучаваш преди да избереш някой доктор и пак нее гаранция.
Искам да попитам дали познавате и какво е ващо мнение за проф.Валентин Мутафчиев?!???????

# 29
Аз съм на 26 и доскоро бях с брекети.Много съм доволна и от лекаря,и от резултата.Доктора се казва д-р Станков-има кабинет в Иван Вазов на обръщалото на трамвая,има и в други градове кабинети.Тел.му е 0888270914.Много е добър,ходил е на хиляди специализации и тук,и в чужбина
кажи ми ако обичаш колко ти струваше

Общи условия

Активация на акаунт