Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 972
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 358
Димче, за мен най-якият коментар за момента си остава Фенките на Банков да си пият Диазепаните Joy

# 121
  • Мнения: 9 374
Само как му каза в кабинета си "диванът вече пита за теб". Joy И двамата бяха супер щастливи като разбраха намеренията на другия за вечерята, лицата им светнаха, особено Марио имах чувството, че ще скочи от щастие. Накрая чак трудно се разделиха, стояха загледани един в друг, Зорница пренебрегна лекичко пациентите или там, който чукаше. Grinning Трябваше й малко време след излизането му да се усмири и да си скрие усмивката.

Димче, ама грам не се учудвам, видях я тази. Прави ми впечатление, че винаги когато има подобна сцена се развихрят и после млъкват. Grinning

Димче, за мен най-якият коментар за момента си остава Фенките на Банков да си пият Диазепаните Joy
Toя коментар беше един път, много се смях. Тъкмо щях да го спомена тук. Grinning

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 22:55 от yanitsa.s

# 122
  • Мнения: 2 653
Оставям това тук, защото беше много красиво! Smile Heart Eyes п.с. Вера, беше време да се появиш, а не само да лайкваш. Wink
Яни, много тежко ме раниха с края на 6-ти сезон и се бях зарекла повече да не си го причинявам, но си хвърлям по едно око де:)
Много си обичам компанията, но просто прекалено много се разочаровах тогава, за да мога да си позволя да повярвам на идеолозите на ОЖ отново.

# 123
  • Мнения: 12 404
А аз си мислех докато се закачаха при мивките и после като се хилеха, че има батерии, че Зорница никога, никога не е била толкова щастлива, усмихната, засмяна и с леко сърце колкото в този сезон с Марио. Няма обстоятелства, няма пречки, няма бариери между тях. Чиста обич и радост

# 124
  • Мнения: 489
След всеки хубав момент между Марио и Зорница очаквам да налазят тролове и много искрено се забавлявам да им чета щуротиите Simple Smile

# 125
  • Мнения: 9 374
Яни, много тежко ме раниха с края на 6-ти сезон и се бях зарекла повече да не си го причинявам, но си хвърлям по едно око де:)
Хвърляй, хвърляй, този сезон всичко е много по-различно и по-леко. Вярвам, че няма да има разочарования накрая. Wink

# 126
  • варна
  • Мнения: 355
Ох, наистина много тежко това със състоянието на Жени!
Но пък нашите двамцата бяха абсолютно разкошество ! ❤️ Ще се гледат още много пъти сцените им от този епизод!❤️

# 127
  • Мнения: 9 374
На Марио обаче му изтекоха очите по деколтето на Зорница, беше се втренчил яко там. И тя бърза да се скрие. Joy

# 128
  • Мнения: 12 404
Марио като я видя беше в стил - с какво съм залсужил този разкош и такова посрещане Joy

# 129
  • варна
  • Мнения: 355
Някоя добра душа ще ми припомни ли кой беше епизода когато танцуваха и паднаха на дивана?

# 130
  • Мнения: 9 374
Някоя добра душа ще ми припомни ли кой беше епизода когато танцуваха и паднаха на дивана?
Пробвай с 36ти. Grinning

# 131
  • Мнения: 2 364
Прекрасен Mарио Heart Eyes Разкошна сцена!  Любими! Revolving Hearts
https://www.youtube.com/watch?v=3VSjwghrqyQ

# 132
  • Мнения: 1 743
Прекрасен Mарио Heart Eyes Разкошна сцена!  Любими! Revolving Hearts
https://www.youtube.com/watch?v=3VSjwghrqyQ


Ужасно много ми хареса избора на музиката, беше си точно за тях. ❤

# 133
  • Мнения: 3 269
Гледам, гледам и не мога да се нагледам 😊. А картината над дивана 😊, Диана май също много се вълнува ❤ 
Думите на Зорница, че нищо не се повтаря определено звучат като обещание. А Марио - Ти си красотата на живота - направо да ти се подкосят краката от тона, с който го казва Велислав 😍.

# 134
  • Мнения: 489
Поздравче, момичета! Сто пъти гледах нашите хора и аз, като Дрийми, не мога да се на гледам ❤️

Общи условия

Активация на акаунт