Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 968
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Ако ще си говорим мръснишки, Марио греши, а Зорница беше правата. Онова в мястото за миене на ръце си беше чиста засада.

# 196
  • Мнения: 9 374
Личи им, че са имали мач миналата вечер. Grinning Направо греят и двамата, особено тя не спира да се усмихва. Дано ги видим още един път поне в епизода.
Заглавието е хубаво - "Мисъл за другия".

# 197
  • Мнения: 489
Ах, този асансьор Simple Smile
Дали има вече друго промо, освен това в края на епизода?

# 198
  • Мнения: 9 374
Димче, има промо, но Марио и Зорница не се появяват там.
Аз съм доволна, че днес ги видяхме поне два пъти и то щастливи. Както Моски преди малко ми каза - пак ще ги гледаме как влизат и излизат от болницата, както в 6ти сезон. Joy
Много бяха сладки в асансьора, не могат да се удържат явно да не се награбят за някоя целувка. Бяха като ученици малко, все едно учителката ги е спипала. Grinning Летят и двамата, не стъпват по земята. Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 489
Нали това искаме всички, да ги виждаме щастливи заедно Simple Smile
Честно казано, скучен епизод, като видях промото в другата тема, и утрешния се очертава такъв...
Добре, че бяха нашите хора, макар и за малко Simple Smile

# 200
  • Мнения: 12 404
Страшни сладури са и много ме кефи как Зорница пърха щастливо, а Марио го раздава малко така, мъжкарската тежко Joy

Докато не дойде време да кръщаваме Диана мога да се надявам единствено някой от двамата да попадне в някоя операция, като Марио има повече шансове за това Joy

# 201
  • Мнения: 3 269
Много сладки бяха в асансьора 😍. Аз разговора с Кая не го чух, обаче всичко видях, хаха 😎.
Олицетворение на щастието 😊.

# 202
  • Мнения: 9 374
Дрийми, като видяха Кая се пуснаха и се строиха в редица, а Зорница каза, че с д-р Ковачев са в една посока, Марио пък я покани да се качи в асансьора с тях и Кая ги подкани да не крият щастието си, а да му се наслаждават, тя щяла да слезе по стълбите. Grinning Много ми хареса как след това Марио си я гушна веднага. Heart

# 203
  • Мнения: 3 269
Дрийми, като видяха Кая се пуснаха и се строиха в редица, а Зорница каза, че с д-р Ковачев са в една посока, Марио пък я покани да се качи в асансьора с тях и Кая ги подкани да не крият щастието си, а да му се наслаждават, тя щяла да слезе по стълбите. Grinning Много ми хареса как след това Марио си я гушна веднага. Heart
Благодаря, Яни 🤗. Отивам да гледам пак, че днес и първата сцена изпуснах. Срамота 😆.

# 204
  • варна
  • Мнения: 355
Ами то, Дрийми, две сцени за по 10 секунди не е трудно да ги пропуснеш! 😃
Много са сладки и много им се радвам!❤️

# 205
  • Мнения: 9 619
По-добре да ги няма Зорница и Марио, така поне са в своя щастлив, любовен и безгрижен розов балон. Хепи и пърхащи. Отколкото да им измислят някоя тъпотия, а на сценаристите знаем, че им трябват само половин епизод затова Grinning

# 206
  • Мнения: 12 404
Сега ще почнат драматични моменти с Жени, с Галя, Тасев и Нора имат да се доразбират. Кая и Алекс, а и да разберем официално, че Биляна е бременна от друг. Направо виждам как във финалните епизоди на фона на драматична музика дават щастливата Зорница да кръщава бебето и всички щастливи около тях и умиращата Жени.

# 207
  • Мнения: 6 159
Така си ги пожелахме - да маркират за малко ,че ги има и да пърхат от щастие😍😘

# 208
  • Мнения: 9 374
Сега ще почнат драматични моменти с Жени, с Галя, Тасев и Нора имат да се доразбират. Кая и Алекс, а и да разберем официално, че Биляна е бременна от друг. Направо виждам как във финалните епизоди на фона на драматична музика дават щастливата Зорница да кръщава бебето и всички щастливи около тях и умиращата Жени.
Мда, в цялата тая картинка Зорница и Марио изглеждат излишни. Grinning Има много други драми в момента, че и на тях да им създават тепърва нещо в оставащите епизоди. Ще ги виждаме колкото да знаем, че са щастливи и ходят на работа и толкова. Те и Мазови вече са така от доста време.
Би било готино, ако Зорница се окаже бременна от Марио и след кръщенето вземе, че го изненада, тъкмо да завържат история за следващия сезон. Обаче малко вероятно ми се струва.

# 209
  • Мнения: 9 619
Сега ще почнат драматични моменти с Жени, с Галя, Тасев и Нора имат да се доразбират. Кая и Алекс, а и да разберем официално, че Биляна е бременна от друг. Направо виждам как във финалните епизоди на фона на драматична музика дават щастливата Зорница да кръщава бебето и всички щастливи около тях и умиращата Жени.
И аз това си мислех. Живота и смъртта в лицето на Диана и Жени.
Стига да са щастливи и заедно, Зорница и Марио, ще съм доволна, другото в допълнение само ще е бонус.

Общи условия

Активация на акаунт