Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 964
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Два колажа от фен групата във фейсбук:



# 256
  • Мнения: 3 269
Благодарности за колажите, Дона 🤗. Страхотни са!

# 257
  • Мнения: X
Благодарности за колажите, Дона 🤗. Страхотни са!
Моля. Често пускат във фейсбук.

# 258
  • Мнения: 6 159
Доне , как се осмеляват там да пуснат нещо такова Grinning ?
Аз все попадам на разни надъхани ...фенки Angry на св. Вергов .

# 259
  • Мнения: X
Абе има, намират се и други постове. Харесвани са (двойката МиЗ), но феновете им са по-кротки и културни.

# 260
# 261
  • Мнения: 726
Еййй другарчета Simple Smile появявам се, за да споделя с вас колко прекрасно и истинско се изкефих на импрото тази вечер на Клонираните. Получи се една страхотна импровизация, всички играха блестящо. На мен ми беше за пръв (и не за последен) път и като за такъв в мен забушуваха наистина неописуеми емоции и страшно вълнение Simple Smile Цялата трупа играха и се раздадоха за публиката. Митко.. толкова усмихнат, талантлив и очарователен. Радвам се, мне не е подходящата дума това, щастлива съм, че открих таланта му ❤❤❤ Накрая го поздравих, а той много силна ръка има..да не вярва човек от къде я е събрал!!!

# 262
  • Мнения: X
Направиха добро шоу.
Дона - доволна Simple Smile


П.С. - не доволна. Щастлива Joy

# 263
  • Мнения: 6 159
...... Накрая го поздравих, а той много силна ръка има..да не вярва човек от къде я е събрал!!!

Боксьорче е момчето , активно спортува Grinning

# 264
  • Мнения: 489
Дона, Роси, радвам се, че сте имали емоционална вечер Simple Smile

# 265
  • Мнения: X
Дона, Роси, радвам се, че сте имали емоционална вечер Simple Smile
Тия дни ще има и снимки - един фотограф, който снима тях и другите импро трупи, беше там. Имаше интересни пози и физиономии Wink

Най-много се радвам, че на Роси й хареса. Всеки път, когато водя някого, се притеснявам дали ще се забавлява, дали ще му/й допадне шоуто и т.н. Така беше с Росита, с Доци, с колеги, които водих наскоро.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 09:46 от Анонимен

# 266
  • Мнения: X
От снощи. Много скромно, за съжаление.
Девойката на първата снимка (Аделина се казва) ме позна и каза, че съм им най-големия фен. Дали не исках да се завра някъде от срам? Joy


# 267
  • Мнения: 9 374
Марио и Зорница, ако не друго в този епизод, поне хубаво се нацелуваха. Joy Сладури! Heart Eyes Искам да видя как ще го "търсят" това кръщелно на Зорница, ама като гледам в промотата как ги няма, може и да минем без тях утре.

# 268
  • Мнения: X
Нещо ви приспах с разказите за импрото снощи.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 07:48 от Анонимен

# 269
  • Мнения: 9 374
Аааа, Доне, не си ни приспала ти, сценаристите бяха, щото цяла седмица никакви ги нямаше тези двамата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт