Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 374
Ей този стих е за Марио и Зорница, няма Прощално на Вапцаров, няма нищо друго. Grinning Много съм щастлива, че след всички гадости досега, които им се стовариха в този сериал, утре на финала ще са заедно и ще бъдат щастливи.

# 331
  • Мнения: 6 159
Най-после хванах онази сцена с подаръчето . Колко сладки бръмбарчета бяха Heart Eyes !

# 332
  • варна
  • Мнения: 355
❤️Ама значи така да ми хареса епизода!❤️ Де да бяха всички такива!

# 333
  • Мнения: 9 374
Супер сладко ми беше как Зорница му каза за бръмбарчето "ммм, ще си помисля", докато се гушкаше в него. Grinning И въобще как стана, нацелува си го, седна в него и се сгуши. И тия ръце на лицето му... Heart Eyes

# 334
  • Мнения: 3 269
Прекрасни 🥰. Изгледах и аз. Такава хармония и щастие излъчват, пълнят ми душата.
Дано и утре ги погледаме повечко. А и нали трябва да има още една сцена в апартамента на Зорница Wink.

# 335
  • варна
  • Мнения: 355
Дрийми, аз не очаквам някаква уау сцена в апартамента. Ще е нещо битово. Ако изобщо видим нещо от там... Мисля, че пред църквата ще са големите обяснения в любов. Туй ще ни е! 😉Или викаш да започнат да действат с бебето?☺️

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 07:12 от anebla

# 336
# 337
  • Мнения: 3 269
Дрийми, аз не очаквам някаква уау сцена в апартамента. Ще е нещо битово. Ако изобщо видим нещо от там... Мисля, че пред църквата ще са големите обяснения в любов. Туй ще ни е! 😉Или викаш да започнат да действат с бебето?☺
Аз това битовото от 6-ти сезон го чакам, така че всякак ще съм 🥳. Може и за бебето да действат - одобрявам 😂.

Ние се чудехме дали в кутийката на Марио няма да има ключ, а те хората са напред с материала се оказва. Няма нас да чакат 😆 - “чакай ме вкъщи” 🥰.

# 338
  • Мнения: 12 403
О,Дрийми,според мен това чакай ме вкъщи не значи, че живеят заедно вече. В предния епизод й предлагаше да се видят, аз това не го разбирам като да живеят заедно Grinning
Ама на мен така ми харесва, да са си гаджета Grinning

# 339
  • Мнения: X
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
 Ай! Благодаря!
Една поправка - такава снимка се слага така, не като линк Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart

# 340
  • Мнения: X
ДЗААААК! Joy
Скрит текст:

# 341
  • Мнения: 726
ДЗААААК! Joy
Скрит текст:
Лелеее в първият момент този отзад ми заприлича на Вергов 🤣🤣🤣

# 342
  • Мнения: X
Ахахахахахах, падам с теб Kissing Heart

П.С. Това е специално за тези, които го искаха избръснат Wink

# 343
  • Мнения: 9 619
Ако някой има някакви други преложения за гифове да каже. Ето обещаните:












# 344
  • Мнения: 1 742
Доне, изтървахме Митака.....



Общи условия

Активация на акаунт