Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 957
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 558
Майче, страшна си, много, много ти благодаря.
Чуднички са тези двамата.

# 346
  • Мнения: X
И тук ще разказвам - не че има кой знае колко де. Засега ще ви кажа, че когато предадох на Диана поздравите от фен клуба на бг - мама, тя на секундата отговори "Не знам къде е Велислав" Joy

# 347
  • Мнения: 2 364
И тук ще разказвам - не че има кой знае колко де. Засега ще ви кажа, че когато предадох на Диана поздравите от фен клуба на бг - мама, тя на секундата отговори "Не знам къде е Велислав" Joy
Избягал е панически от бг - мамите Joy

# 348
  • Мнения: 9 374
Много ми хареса тяхната сцена, все пак беше единствена в епизода. Joy Те са от малкото, които имат завършеност тоя сезон, щастлива съм от техния финал. Бебе ще си правят, ама с брак по-добре да не пробват. "Предложението" на Марио беше забавно. Не очаквах така да покажат нещата. Grinning

# 349
  • Мнения: 12 403
Едно от нещата, които най-много харесвам в тяхната история е, че са извън всякакви клишета. Всичките им обяснения в любов и моменти на близост са нестандартни, различни и по абсолютно недвусмислен начин показват тяхната любов. Просто са прекрасни Heart

# 350
  • Мнения: 9 374
Обаче язък за "достоверната вътрешна" информация на Катето oт другата тема. Joy Не успяха да изчеткат Вергов и да запазят Зорничка само за него. Joy

# 351
  • Мнения: 12 403
Обаче язък за "достоверната вътрешна" информация на Катето oт другата тема. Joy Не успяха да изчеткат Вергов и да запазят Зорничка само за него. Joy
Ваййй, ужас, бях забравила за това Scream Вергов сигурно сън не спи сега Joy
Но момичето ни предупреди, че може в последния момент да променят сценария Joy

# 352
  • Мнения: 9 619
Обаче язък за "достоверната вътрешна" информация на Катето oт другата тема. Joy Не успяха да изчеткат Вергов и да запазят Зорничка само за него. Joy
Оххх, недей, че още се смея само като се сетя JoyJoyJoy

Не мога да повярвам, че най-после зимният финал е положителен или поне не ми се иска да замеря телевизора с нещо, както бе последните два по това време Grinning

# 353
  • Мнения: 9 374
Аз не мога да повярвам, че зимният финал грам не ме напрегна и по едно време даже си разцъквах на телефона игрички. Joy

Интересно дали Зорничка си е сложила бръмбарчето на дрехите? Joy

С това падане на колене получих дежа вю с 5ти сезон. Grinning

# 354
  • Мнения: 12 403
Майче, направо е невероятно, да. Обаче честно казано, очаквах финал, който не е изцяло посветен на Жени. Иначе в цялата работа не разбрах как Нора и Тасев изведнъж станаха гаджета. Сетих се обаче защо не понасям Галя. Joy

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 22:47 от Mosquita

# 355
  • Мнения: 9 374
Галя още повече ми затвърди мнението, че с онези думи към Зорница, когато я нагруби много, описа себе си. Гледаше Марио и Зорница с някаква нескрита завист и в случая тя не може да се зарадва на чуждото щастие, защото май тя не го е усещала (не го усеща и сега), а не Зорница. И не, няма как да знае какво ги чака, защото те двамата никога не са били и няма да бъдат като Галя и Петър.

# 356
  • Мнения: 2 364
Галя ги гледаше както фенка на Банков Joy

# 357
  • Мнения: 9 374
Галя ги гледаше както фенка на Банков Joy
Хахахаха, уби! Joy

Зорница обаче се зарадва все едно й предложи да се оженят, а не обратното. Grinning

# 358
  • Мнения: 3 269
Малко попрекалиха с историята на Жени. Ясно че гранде финале според Милошеви вероятно е шедьовър, но ние в къщи щяхме да заспим 😱.
Кръщенето малко раздвижи нещата. Тасев и Нора и аз не разбрах кога се събраха 😆.
Но си заслужаваше чакането, макар и съвсем за кратко да се порадвам на Марио и Зорница 🥰. И аз бях позабравила какво е да не искаш да счупиш телевизора след завладяващия, позитивния и прочее финал.
Докато гледахме 6-ти сезон, се чудех като разбера каква е развръзката, дали ще искам да го гледам пак. Резултатът беше покъртителен - не само че нямах желание да го гледам пак, но и 7-ми не гледах.
По едно време докато вървеше 8 и все още не знаехме как ще се развият събитията си зададох същия въпрос. Този път определено ще гледам пак 😊☀  Е, може да прескоча някои моменти Wink.

# 359
  • Мнения: 1 358
Хубав финал, но доста тъжен заради Жени.
Марио и Зорница завършиха точно така както се надявах - заедно, щастливи и с планове за бъдещето Blush Само това отровно изказване на Галя ме ядоса, понеже се замислих дали това не е начинът на чудесната сценаристка да ни подскаже, че всяко щастие е до време.. Но 9 сезон да му мислим Grinning Засега съм доволна Hug

Общи условия

Активация на акаунт