Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 18 087
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 374

Айде, едно от мен. Подготвям се за гадостите в новия сезон с гадостите от сезон 6.
https://www.facebook.com/otkradnat.jivot/videos/2231609570419446/

Ееех, това не беше чак гадно. GrinningHeart Eyes В крайна сметка Зорница изпълни обещанието си и наистина оздравя заради него. Wink

# 661
  • Мнения: 12 415
Аз пък да си призная честно се надявам пак да видим някакво такива силно емоционални моменти. В последния сезон беше спокойно и ни показаха как се обичат, ама сега няма да се разсърди ако имат поводи за драми и после да си обясняват колко много се обичат Grinning

# 662
  • Мнения: 9 374
Аз пък да си призная честно се надявам пак да видим някакво такива силно емоционални моменти. В последния сезон беше спокойно и ни показаха как се обичат, ама сега няма да се разсърди ако имат поводи за драми и после да си обясняват колко много се обичат Grinning
И аз няма да се разсърдя, нека има. Ако само такива са им драмите ще гледам с кеф. Grinning В 6ти сезон щеше да има може би нещо такова, ако след това не се беше случило изнасилването.

П.с. Моски, бях се притеснила, никаква не се появяваш. Grinning

# 663
  • Мнения: X
Москита, то и аз искам Марио да се сети, че някога имаше брат, ама героите вече са различни

# 664
  • Мнения: 726
Моски, недей така Simple Smile Искам спокойствие, любов и целувки!!! Може и бебета Wink Сериозно , надявам се да няма нищо общо със сезон 6, че ми беше адски тегаво на моменти. Миналия, след 5-ти, ми хареса най-много! Дано не им измислят триъгълници или тежки драми. Предпочитам да ги гледам на 3 епизода 1 път, но да е спокойно и любовно.

# 665
  • Мнения: 9 374
Роси, не вярвам да имат триъгълник вече, това се изтърка. Пък и гледай - имаме си налице Христо и Алекс, може там да има драма за Кая, също гей-двойката (Петмезов и офталмологът) и Мирослава, цели два любовни триъгълника се очертават.

Москита, то и аз искам Марио да се сети, че някога имаше брат, ама героите вече са различни
Първо трябва да се сетят сценаристите, че имаше там един герой на име Тони, ама...

# 666
  • София
  • Мнения: 9 558
Дона, бре, Марио се сеща, ама в онези моменти, които са изрязани при монтажа 😂😂😂

Миналият сезон си беше подарък, един вид компенсация за целия ужас, който изсипаха върху Марио и Зорница. От новия започваме отново и съм 1000% убедена, че ще има много драма. И аз нямам проблем с това, стига да не започнат да се лашкат в чувствата си, а, за разнообразие, да видим как заедно минават през проблемите.

Роси, между другото в шести сезон са най-жестоките сцени с Марио и Зорница, бих казала по хубави дори и от тези в 5-ти и 8-ми сезон. Много силни и много красиви. Просто си затваряш очите за някои неща, припомняш си как завърши 8-ми сезон и всичко е топ.

# 667
  • Мнения: X
Роси, съжалявам, но 6ти сезон ме научи да коментирам това, което виждам. А то е, че той спря да се сеща за брат си, когато вече нямаше как да бъде героят във взаимоотношенията им. Явно съм грешала, мислейки, че за този персонаж  семейството е било важно. За съжаление се оказа егоист.
Но...минало. Неща отпреди два сезона.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 21:09 от Анонимен

# 668
  • София
  • Мнения: 9 558
Роси, съжалявам, но 6ти сезон ме научи да коментирам това, което виждам. А то е, че той спря да се сеща за брат си, когато вече нямаше как да бъде героят във взаимоотношенията им. Явно съм грешала, мислейки, че за този персонаж  семейството е било важно. За съжаление се оказа егоист.
Но...минало. Неща отпреди два сезона.

Доста крайно и язвително изказване. Ако си готова да водим този разговор съм ОК, само дай знак и ще си напиша мнението.

# 669
  • Мнения: X
Роси, не. Няма смисъл вече.
Това са си разни мои...възприятия.

По отношение на новия сезон заради актьорите си мисля, че не е много ок да се появява все още това заветно бебе. Не за друго, ами ако ще е реалистично, трябва да снимат по-рядко. А и много деца има засега в тая боница . Към края на сезона чак една бременност или осиновяване. Много искахме да си осиновят, Роси ти много искаше Simple Smile (помните ли "Радостина" Blush)

# 670
  • Мнения: 9 374
Една усмихната Диана. Heart
Скрит текст:

# 671
  • Мнения: X
Роси, не вярвам да имат триъгълник вече, това се изтърка. Пък и гледай - имаме си налице Христо и Алекс, може там да има драма за Кая, също гей-двойката (Петмезов и офталмологът) и Мирослава, цели два любовни триъгълника се очертават.
Аз нея от време на време я закачам, че Банков ще се върне и "ще видите какво ще стане" и тя е под стрес JoyKissing Heart

# 672
  • Мнения: 9 374
Аз нея от време на време я закачам, че Банков ще се върне и "ще видите какво ще стане" и тя е под стрес JoyKissing Heart
Хахахаха долна си, ей! Joy

# 673
  • Мнения: 2 365
Роси, между другото в шести сезон са най-жестоките сцени с Марио и Зорница, бих казала по хубави дори и от тези в 5-ти и 8-ми сезон. Много силни и много красиви. Просто си затваряш очите за някои неща, припомняш си как завърши 8-ми сезон и всичко е топ.
Потвърждавам, тъй като днес приключих с гледането на 6-ти сезон. Реших се да направя повторение, но превъртах и пропусках останалите истории, гледах само сцените, в които се появява някой от нашите хора. И мога да кажа, че не ми хареса развитието на историята чак след 48ми епизод. Hа всичко, случващо се преди това погледнах с други очи. Установих също, че от пренавиване и очаквания за тях като двойка, съм пропуснала да се насладя на толкова други моменти и ми се е замъглила преценката реално колко много е снимал Велислав. Тогава имах усещане, че го виждам от дъжд на вятър. В тази връзка, появяване на 3 епизода веднъж - не, благодаря Joy но без триъгълници, защото се изтъркаха. Други драми нямам проблем да гледам.

# 674
  • Мнения: X
Аз нея от време на време я закачам, че Банков ще се върне и "ще видите какво ще стане" и тя е под стрес JoyKissing Heart
Хахахаха долна си, ей! Joy
Мнооого съм лоша Smiling Imp  Бау!
Скрит текст:
А тя не го заслужава, защото ми гали много сладко егото и пеперудите в стомаха Blush

Общи условия

Активация на акаунт