Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 975
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 374
Ще вземете накрая да ме зарибите да се прежаля и да изгледам пак 6ти сезон. Аз, която докрай го отричам. Joy

Злати, кажи с малко повече думи как го видя всичко, че ми е интересно. Grinning

# 676
  • Мнения: 489
Аз също мисля да превъртя шести сезон, докато тръгне новия сезон. В момента гледам пети, останали са ми няколко епизода Simple Smile Сега гледах "отровата"

# 677
  • Мнения: 2 364
Цитат
Глупости съм писала по-горе. Hе ми харесва развитието след 42-43 (със сцените в склада и спагетите), не знам откъде ми хрумна за 48-ми Joy

# 678
  • София
  • Мнения: 9 558
Е много е красива Диана, а думите към снимката са 😍

Роси, да ти припомням ли думите на Зорница - нищо не се повтаря дословно. Така че споко, този сезон за разнообразие Марио ще се влюби в Мирослава 🤪🤣🤣

Злати, 48? Да не си имала предвид 28 (асансьора)?
Аз не виждам по-различно историята, дори смятам, че съвсем плавно и категорично си даваха знаци за развръзката. Просто сега наистина мисля, че раздялата им неше задължителна. Смятам че нямаше градация във взаимоотношенията между Зорница и Банков, а стихийно някоя сцена и после Нищо, все едно не е било. А това дори и сега ме обърква, някак всичко си остана скрито в Зорница, той е ясен - там любов нямаше. И като контрапункт на това - едни изключително силни сцени с Марио - езерото (е няма такава красота), тестовете за бременност, цялата история покрай това, изнасилването и начина по който и двамата страдаха, когато Марио се върна от Испания и тя беше с роклята, секса, СКЛАДА...... И всички тези сцени увисващи във въздуха. Но пък изпълнение с толкова обич, страх, притеснение и грижа.
Яни, хвърляй се, заслужава си да се изгледа.

# 679
  • Мнения: 2 364
Яни, нищо особено. Просто не ме смути факта, че Зорница не се беше справила с чувствата си към Банков, даже ми се видя естествено предвид обстоятелствата, които ги разделиха и сътресенията, които преживя тя впоследствие. Cлед сцената в склада обаче, мислих, че ще избере бъдещето с Mарио. Hе бих имала проблем да приема и другия вариант, раздялата, която се случи, но ако не беше по този грозен начин и беше станало по-рано.

# 680
  • Мнения: 9 374
Между другото днес като си пуснах пак сцената в склада и вече изгледала 7ми и 8ми сезон, виждайки ясно цялостната картинка, осъзнах, че думите как ще се излекува заради двамата показват ясно какво ще се случи нататък. Точно както Роси написа, че плавно са ни насочвали към развръзката. И ето - в 7ми сезон беше сама със себе си, почти успя да се излекува и в 8ми сезон беше готова за него, осъзна грешките си и го преоткри .

# 681
  • Мнения: 2 364
Между другото днес като си пуснах пак сцената в склада и вече изгледала 7ми и 8ми сезон, виждайки ясно цялостната картинка, осъзнах, че думите как ще се излекува заради двамата показват ясно какво ще се случи нататък. Точно както Роси написа, че плавно са ни насочвали към развръзката. И ето - в 7ми сезон беше сама със себе си, почти успя да се излекува и в 8ми сезон беше готова за него, осъзна грешките си и го преоткри .
Да, да, как пък не са мислили толкова напред, когато са писали сцената Joy

# 682
  • Мнения: 3 269
Ехее, Роси къде ме върна с видеото от склада 😊. Разтърсващо.  Аз 6-ти сезон го бях изтрила от съзнанието си. Факт обаче, имаха силни сцени.
Аз пък си гледам 8, обаче много бавно се движа и няма да го свърша за началото на 9. Този път времето между сезоните много бързо ми мина.

Хайде като сме заразсъждавали да ви питам нещо. Докато вървеше 8 имахме анкета “Кой ще направи първата крачка?”. Та, кой беше според вас? Аз все още нямам еднозначен отговор на този въпрос 😁.

# 683
  • София
  • Мнения: 2 306
Марио направи първата крачка, но после даде назад Wink

# 684
  • Мнения: 9 374
Според мен Марио направи крачката, защото той поиска от Зорница да поговорят и да решат какво правят.

# 685
  • Мнения: 12 404
Моята най-разтърсваща, тъжна и сърцераздирателна сцена от всичките им сезони заедно е онази, в която той й разкопчаваше роклята, докосна я и тя подскочи. Всеки път ми се къса сърцето от болката и на двамата. Интересно, че тогава свиреше същата мелодия, която сега звучеше, докато той й предлагаше никога да не се женят и бяха щастливи. ❤️
А най-любимата ми и красива сцена, всъщност са две-когато ги даваха как плачат - той на покрива, а тя под душа и когато отново ги даваха как тя плаче и удря шкафа в една стая, а той плачеше и удряше боксовата круша. За мен това бяха сцените, в които показаха пълното сливане на емоциите и преживяванията им.

Не знам как да отговоря за първата крачка. Марио я направи от една страна - и с желанието да се изяснят, и с действията си на вечерята, когато се събраха и той й даде кураж, че няма нищо страшно в това да опитат пак. Но пък Зорница беше осъзнала преди него какво се случва и му даваше пространство да се реши да им даде шанс отново.

Яни, тук съм, много работа, много нещо Scream Joy Kissing Heart

# 686
  • Мнения: 3 269
За мен някак си и двамата направиха първата крачка. Той пръв потърси разговор с нея (визирам сцената на пейката), което беше съвсем резонно, след като в началото решително бягаше от такъв. Тя от своя страна с тези невинни покани за приятелски срещи на дивана.
И започнаха взаимно да се търсят 🥰. Ех, този сезон наистина беше подарък.

# 687
  • Мнения: X
Абе...кой е направил първа крачка...важното е, че снимат.

Значиииии, Диана е едно огромно, прекрасно сърце. 

П.С. Имайте ме за елемемтарна, ама аз си обичам любовната сцена от шести Joy Няма да изпадам в подробности защо Joy

# 688
  • Мнения: 3 269
Коя точно любовна сцена от 6, Доне? Оказа се, че са няколко 😂.

# 689
  • Мнения: 9 374
Май има предвид секса от последните епизоди. Joy

Общи условия

Активация на акаунт