Потопете се в най-автентичната любовна история с La Nuit Trésor Nude

  • 9 610
  • 432
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Кой от нас не мечтае за любов – автентична, интимна, изпълнена с магия и нежност?

Любовната история става реалност с новия La Nuit Trésor Nude на Lancôme – един ослепителен аромат, който ще ви плени със свежите си нотки на бергамот, кралицата на всички цветя – розата, кремообразен и мек кокос и топлите нотки на чувствена ванилия.

Емблематичният флакон във формата на диамант, украсен с нежна панделка, е издържан в деликатен телесен нюанс и ще ви накара да се влюбите в него, още преди да усетите завладяващия аромат на този изключителен парфюм.



Включете се в играта и спечелете La Nuit Trésor Nude!

💗 Вярвате ли в силата на любовта? Споделете с нас частичка от своята лична любовна история, любим цитат или легендарна любов, която ви вдъхновява и усмихва всеки ден!

На 4 януари 2022 г. ще изтеглим шест късметлии, които ще спечелят La Nuit Trésor Nude от Lancôme.

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 23:28 от Редактор**

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Любовта в Титаник определено ме вдъхновява и мога да гледам филма още много пъти.

# 2
  • Мнения: 113
💗 Вярвате ли в силата на любовта?

Вярвам! Имам много любов около себе си! Голямо семейство, в което цари любов и разбирателство! Пловинка, която ми доказа, че няма невъзможни неща и че всеки заслужава шанс, щом обича, има търпение и не се отказва!
Именно заради тези хора и това щастие сърцето ми е пълно с любов!
Животът ми, хората в него, това е моето вдъхновение!

# 3
  • Мнения: 1 513
Вярвате ли в силата на любовта?
Вярвам! Почти 10 години съм с най-голяма си любов. Преминахме през ад-а, за да имаме най-ценното, нашият син.
Усмихвам се всеки път, когато го видя.
Виждам и двамата как се гледат. Няма такава любов . Безценна!

# 4
  • Мнения: 36
Споделям сцена от много любим филм:
Before Sunrise

# 5
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Беше ме виждал няколко пъти, бяхме разменяли само по няколко общи приказки, аз като цяло го игнорирах. Един ден ме побутна по рамото да се обърна и ми каза:
- Правиш ми се на много важна, но точно ти ще ми станеш жена и то съвсем скоро, и някой ден ще ми родиш прекрасно дете... Бъди сигурна в това...
Съвсем скоро и след куп перипетии така и стана. Когато ми предложи да заживеем заедно даже не ме беше целунал... Аз се пренесох при него и от тогава вече 11та година сме винаги заедно. Преди точно 11 месеца се роди и дъщеря ни. Когато сме тримата заедно наистина виждам какво е любов! И когато видях детенцето си за пръв път, наистина повярвах в нея!!!

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 457
Сцената от филма "Армагедон" - Лив Тейлър изпраща Бен Афлек на совалката.

# 7
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Любовта е навсякъде около нас стига човек да отвори сърцето и душата си за да я усети.
С любов е създадено всичко около нас (камъчета,треви,цветя,животни,хора и т.н)Повярваш ли в тази силичка на създателя ще бъдеш изненадан.Трябва по често да се казва "Благодаря".

# 8
  • Мнения: 4 546
Скарлет О’Хара и Рет.

# 9
  • Перник
  • Мнения: 726
"Заради любовта хората са готови на такива жертви, каквито без любов никога не биха направили." Петър Дънов

# 10
  • Мнения: 108
Аз ще споделя любим цитат от
"Анна Каренина“
" Ако ти можеш да преживееш и един ден без да разбереш как съм и какво правя, значи можеш и всички останали дни!" ❤️

# 11
  • Мнения: X
"Ако доживееш до сто години, искам да живея на сто минус един ден, така че никога да не трябва да живея без теб." - A.A. Милн, „Мечо Пух“
Любимо.

# 12
  • Мнения: 1 199
Абсолютно вярвам в силата на любовта. Не ме вдъхновява влюбена двойка от екрана или хора, които не познавам. Знам само, че пример за истинска, голяма любов винаги са били баба ми и дядо ми!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 967
ВЪЛШЕБНИЦА

Душата ми е пленница смирена,

плени я твоята душа! - пленена,

душата ми е в тихи две очи,

Душата ми те моли и заклина:

тя моли; - аз те гледам; - век измина...

Душата ти вълшебница мълчи.

Душата ми се мъчи в глад и жажда,

но твоята душа се не обажда,

душата ти, дете и божество...

Мълчание в очите ти царува:

душата ти се може би срамува

за своето вълшебно тържество.

# 14
  • Мнения: 5 094
От филми и книги има много вдъхновяващи любовни истории, които през годините са ми влияели доста силно. Опитвала съм се да ги пренасям в реалността, но в чист вид е невъзможно. Затова от всяка съм взела частица и съм ги подредила в моята любовна история. Heart Exl

Общи условия

Активация на акаунт