Потопете се в най-автентичната любовна история с La Nuit Trésor Nude

  • 9 633
  • 432
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Вдъхновява ме любовната история от “Вечната Амбър”. История за вечната жена, неуморно стремяща се към любовта, бореща се, изправена и несломима срещу предизвикателствата.

# 16
  • Мнения: 29 341
Вярвам, разбира се!

Едно стихотворение от моя любим поет:

Пръстен

За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм,
за даденото и назад невзето,
за прошката, че с теб съм и не съм,
за думите, понякога спестени,
за ласките, които не спести,
за силата, която вля у мене,
когато беше най-безсилна ти,
за туй, че бе на мое име кръстен
и твоя лош, и твоя хубав час,
на твоя малък пръст наместо пръстен
горещите си устни слагам аз.

# 17
  • Мнения: 47 982
Вдъхновява ме любовта,която е в дребните жестове и ежедневието. Такава в стил Птиците умират сами или Титаник само ме изпълва със смях.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 098
Two HeartsВярвам в привличането на душите и в това, че носим "товар" или "подарък" от предишния си живот. Обичта към детето, към майката... е обяснима, но романтичната любов е страст, привличане, усещане за сродни души. Sparkling Heart

# 19
  • Мнения: 1 322
С мъжа ми сме израснали заедно от деца, бебета. В един вход. Цял живот  ..... На 18 г решихме ,че много се обичаме и вече 14- та година сме заедно и си имаме детенце 🥰

# 20
  • София
  • Мнения: 3 010
С мъжът ми си имаме една история, че гълъбите са преродени влюбени динозаври. Още на първите ни срещи той ми разказваше тези истарии и от там ми викаше Гургулина.

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Вярвам в силата на любовта. Heart
Най-вдъхновяващата любовна история според мен е тази на Фрида Кало и Диего Ривера - разнолика, бурна, трудна, но вечна.

# 22
  • Мнения: 331
„Ако живееш до сто години, искам да живея един ден по-малко от теб, така че никога да не трябва да живея без теб“. Heart– А. Милн

# 23
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Вярвам в любовта и още как! Та това е най- прекрасното чувство!
Един цитат на Майкъл Конъли, който споделям:

Аз вярвам в теорията за единствения куршум. Можеш да се влюбваш и любиш много пъти, но има само един куршум, на който е гравирано името ти. И ако извадиш късмета да те прострелят с този куршум, раната никога не заздравява.

# 24
  • Мнения: 1 612
Вярвам в любовта, в истинската любов и сродните души. Аз съм част от такава любов. Заедно сме със съпруга ми от 18 години, работим заедно, живеем заедно и не си омръзваме. Всички ни питат как издържаме, отговора е, че просто се допълваме.

# 25
  • Мнения: 514
Аз в последно време съм впечатлена от любовта от разстояние. На хората, които са разделени, но продължават да се обичат, подкрепят и да се грижат един за друг. Чета такива истински истории и намирам някаква магия в това как семействата са запазвали любовта си, разделени с години.

# 26
  • Мнения: 1 200
Осъдени души!

# 27
  • Мнения: 126
Вярвам в любовта от пръв поглед и че всичко в живота е предначертано!
С моя съпруг преди 8 години се запознахме случайно на едно семейно празненство, където бяхме поканени и двамата. Къщата в коята бяхме на гости сега е наша, ние живеем на мястото, на което се запознахме и видяхме за пръв път! За мен това е много романтично и съм много щастлива, че тук гледаме двете си малки дечица.

# 28
# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Определено вярвам в любовта!
" Ти и аз ще се намираме във всеки живот, нали?"
Никълъс Спаркс

Общи условия

Активация на акаунт