Потопете се в най-автентичната любовна история с La Nuit Trésor Nude

  • 9 638
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 808
Аз вярвам в мълчаливата любов

Без думи, без красиви обещания,
без упреци, без молещи уста,
аз вярвам само в нямото страдане,
в сподавения порив на кръвта.

Очи, в които погледа не гасне,
докосването нежно на ръце
от клетви, от несдържан плач по ясно
говорят на човешкото сърце.

Тя всичките прегради побеждава!
Тя - вечен огън и нестихващ зов!
Как нея ще отминеш, ще забравиш?
Аз вярвам в мълчаливата любов.

Давид Овадия

# 31
  • Мнения: 737
"Живеят само влюбените, останалите просто съществуват."
Уилям Шекспир "Ромео и Жулиета"

# 32
  • Мнения: 200
Да, вярвам в силата на любовта във всичките й измерения! Любимата ми любовна история е от филма "Тетрадка"

# 33
  • Мнения: 2 396
Да, вярвам в силата на любовта.
"Обичаш ли някого, ти просто го обичаш и нямаш ли какво друго да му дадеш, пак му даваш обич.” - Оруел

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 984
Няма как човек да не вярва в любовта, особено ако я е преживял, с много трудности и изпитания, но винаги заедно! А за силата на майчината любов прегради и спирачки няма!

# 35
  • Мнения: 2 839
Любовта…..Всички я жадуваме, всички я искаме и всички имаме нужда от нея, за да живеем пълноценен и щастлив живот.
Любим цитат от Мечо Пух😊
Ако доживееш до сто години, искам да живея на сто минус един ден, така че никога да не трябва да живея без теб." - A.A. Милн, „Мечо Пух“

# 36
  • Мнения: 786
"За някои хора, си заслужава да се разстопиш!" - Олаф - "Замръзанлото кралство"

# 37
  • София
  • Мнения: 979
💗 Вярвате ли в силата на любовта? Споделете с нас частичка от своята лична любовна история, любим цитат или легендарна любов, която ви вдъхновява и усмихва всеки ден!
Да, вярвам!! Категорично!!
Аз имам много силна врзъка с човека до мен, но всъщност ме вдъхновяват моите родители! Те са заедно в добро и в лошо, никога не съм ги чувала да се карат. Работеха на едно и също място и всеки ден отиваха и си тръгваха заедно,  хванати за ръце и поемаха на разходка, изложба или среща с приятели.  За мен те са били пример и ме усмихват всеки ден!!

# 38
  • София
  • Мнения: 9 111
С мъжа ми беше любов от пръв поглед. Още си се обичаме след толкова години. Надявам се да продължава все така Innocent .

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Да,вярвам в любовта.   "Ако доживееш до сто години, искам да живея на сто минус един ден, така че никога да не трябва да живея без теб." - A.A. Милн, „Мечо Пух“     

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Вярвам. Първия път не попаднах на човек и всичко за което съм мечтала се срина. Но човек има няколко шанса в живота и сега съм щастлива с моята сродна душа и малкото слънце, което ми сгрява душата всяка сутрин когато се събуди и усмихне.

# 41
  • Мнения: 709
Вярвам.
Но най-силно вярвам в силата на любовта към децата си.

Иначе много вдъхновяващи любови има от книги и филми по истински случаи. Например "Сватбен обет".

# 42
  • Мнения: 886
Вярвам в любовта!
Поздравявам ви с песента, която ми е много любовна и ми създава такова настроение.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 006
Вярвам в любовта и нейната сила. Дори и да промени хода на историята. Пример - Марк Антоний и Клеопатра.

# 44
  • Мнения: 615
"Търсенето на Любов ни променя. Който е тръгнал да търси Любов, съзрява по пътя. В мига, когато тръгнеш да търсиш Любовта, започваш да се променяш отвътре и отвън." много точно описание и още едно "Всяка истинска любов и приятелство са разказ за неочаквано преобразяване. Ако преди да обикнем и след като сме обичали, сме същите, значи не сме обичали достатъчно." цитати от "Любов" на Елиф Шафак много истина простичко написана "Живот без любов не е живот. Не се питай към каква любов да се стремиш, духовна или материална, божествена или земна, източна или западна… Започнеш ли да делиш нещата, възниква и ново делене. Любовта няма етикети, няма определения. Тя просто е това, което е. Любовта е жива вода. А влюбеният е душа от огън! Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." 

Общи условия

Активация на акаунт