Потопете се в най-автентичната любовна история с La Nuit Trésor Nude

  • 9 636
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 258
Вярвам в истинската и силна любов, любовта ни със съпруга ми, е точно такава.
Тази песен казва всичко
https://youtu.be/kqOnGjhQpwY

# 46
  • Видин
  • Мнения: 238
"За пороците...Мога да говоря много и ненужно... Ти си ми любимият..." Милена Пламенова

# 47
  • Мнения: 999
Вярвам в любовта изразена с малки ежедневни жестове, както и облечена в големи и смели мечти. А любовта към децата е неописуема!

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 16 122
"Ако доживееш до сто години, искам да живея на сто минус един ден, така че никога да не трябва да живея без теб." - A.A. Милн, „Мечо Пух“ 

# 49
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Вярвам, разбира се!

Любовта е навсякъде около нас!

Последна редакция: ср, 22 дек 2021, 12:38 от Hrispa76

# 50
  • София
  • Мнения: 1 620
Да, вярвам в любовта.
Най-много ме вдъхновява любовта към детето ми. Сили ми дава подкрепата на мъжът до мен.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 816
Да, вярвам! Това чувство ме води напред във всичко.

"Любовта е онази космическа сила в света, която може да тонизира човешкия организъм. Любовта, даже в своето низше проявление, е сила, която хармонизира всички органи и дава импулс на човешкия живот. Любовта става причина за идването на светлината, на топлината, на науката, на хубавите отношения, дава подтик на цялата природа, на цялото човечество и този подтик само може да подобри света."  Петър Дънов

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Вярвам в силата на майчината любов! Любовта към половинката, не е така безрезервна и чиста. Любим спомен ми е, когато бях малка, как единствено майка ми се грижеше за мен и беше до мен във всичко! Затова ако спечеля, ще подаря наградата на Мама!
Светли празници!

# 53
  • Мнения: 7
Аз съм романтик. Гледам романтични филми, обичам малките романтични жестове, чела съм толкова романтични книги, че не мога да ги изброя. Да... Но не вярвах, че ще намеря истинската любов. Макар че го копнее, не го вярвах. Но ето ме сега живея с любовта на живота си и с нашето дете на любовта.
Запознахме се преди две години, влюбихме се и на втория месец след запознанството ни спонтанно решихме да се оженим.
 И да ви кажа истинската любов е по - хубава от филмите и книгите. Ние още живеем нашата.
 Пожелавам на всеки да намери своята истинска любов.

# 54
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Вярвам в любовта! Впечатлена съм от историята за Ромео и Жулиета.

# 55
  • Мнения: 2 666
Вярвате ли в силата на любовта?  Да трябва да се вярва има я , но е трудно да я задържи човек

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Вярвам в силата на уважението между партньорите в една връзка.
Любовта е до време, после трябва да има много търпимост, взаимопомощ, доверие, уважение. И най-вече двамата да гледат в една посока.
Възхищавам се на всички хора, които са успели да запазят взаимното уважение и да са си опора в продължение на десетилетия. Баба и дядо бяха така, живяха заедно повече от 60 години в разбирателство.

# 57
  • Мнения: 161
Вярвам! И част от мое любимо:
..Как искам да те задържа завинаги.
Да те обичам винаги -
завинаги.
И колко ми е невъзможно... Колко си
ти пясъчна... И, моля те, не казвай ми,
че искаш да ме задържиш завинаги,
за да ме обичаш винаги,
завинаги....

# 58
  • Мнения: 428
Да, вярвам в любовта. Любовта между партньори, майчината любов.
Нямам конкретна история или филм, който ме е вдъхновил.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт