Потопете се в най-автентичната любовна история с La Nuit Trésor Nude

  • 9 637
  • 432
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 930
Вярвам в любовта, даже вярвам, че всички се раждаме с любов в душите и тя ни съпътства през целия ни живот. Първо е любовта към майката, после порастваме и ни връхлетява омъгьосващата любов към някого и ни прави да не приличаме на себе си. Тази любов понякога ни кара да "летим" от щастие, друг път е трудна, невъзможна, изпепеляваща. После е любовта към децата, после към внуците. И независимо на колко години сме, любовта към някого винаги е готова да ни връхлети и да ни замая.
Филмът, който най-силно ме впечатли беше "Птиците умират сами". Може би, защото самата аз по това време изживявах трудна, почти невъзможна любов.
Няма живот без любов!

# 421
  • Мнения: 44
Едно много красиво и просто определение на любовта може да се прочете в "Ние, врабчетата" на Радичков:

"Аз си избрах Ю. Тц., защото и Ю. Тц. ме избра."

# 422
  • Мнения: 302
Вярвам в любовта! И когато я срещнеш, е необходимо да я сграбчиш, да не пускаш любимия...
Когато говорим на тази тема, винаги най- напред в съзнанието ми излиза "Хубава жена"...Класика, с много смях, влюбеност, красота...

# 423
  • Мнения: 523
Вярвам в любовта! И то в тази истинската, която омагьосва. На 14 год. се запознахме, една целувка и повече не се видяхме. Като по детски. Но вече студенти в друг град съдбата ни събра и то в една специалност, после заедно на стаж в друга държава.  Аз бягах от него, а той така и не се отказа да съм с него. И вече 10 год. сме заедно с две прекрасни момчета. В мойте мъже виждам щастието !

# 424
  • Мнения: 109
Не е странно да видиш двама млади, които се обичат, но да видиш двама възрастни, които продължават да се обичат, е най-чудната гледка на света

# 425
  • Мнения: 2
Да, вярвам.
Песента на Bruno mars - just the way you are

# 426
  • Хасково
  • Мнения: 22
Аз споделям цитат на Джоан Дидион.

"Да живеете смело. Да рискувате. Да вършите своята работа и да се гордеете с нея. За да се възползвате от мига. И ако ме попитате защо трябва да си правите труда да правите всичко това, бих могла да ви кажа, че гробът е хубаво и закътано място, но мисля, че никой не прегръща никого там. Нито пее там, нито пише, нито спори, нито вижда прилива на Амазонка, нито докосва децата си. И това е, което трябва да направите и да вземете от света, докато още можете, и ви пожелавам успех."

# 427
  • Мнения: 403
Маркес, "За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят."
Това описва любовта между мен и мъжа ми, вече 21 години.

# 428
  • Мнения: 127
Вярвам в Любовта, вярвам и че Любовта е велика сила.. когато понякога те настъпват по сърцето, ти се правиш че не те боли!

# 429
  • София
  • Мнения: 271
Вярвате ли в силата на любовта? Споделете с нас частичка от своята лична любовна история, любим цитат или легендарна любов, която ви вдъхновява и усмихва всеки ден!

     Ооо, да вярвам. Любовта е в нас всеки миг. С нея свързваме мечтата за щастие и съвършенство. Виждам я в книгата "Отнесени от вихъра", филма "Титаник". Две много любими мои произведения. Да я намериш и задържиш по-дълго през годините на живота си е истинска ценност. В навечерието на Нова Година 2022 г. го пожелавам на всички Вас, познати и непознати. Да тя съществува!

# 430
  • Мнения: 2 666
Вярвам в любовта..

# 431
  • Мнения: 17 987
Любовта на родителите ми е примера и вдъхновението ми. Надявам се да я продължат и децата ми😘

# 432
  • Мнения: 1 565
Изтеглени са късметлиите, които печелят La Nuit Trésor Nude от Lancôme. Честито на:

boroboro
MarieSt
rudi
Кампари
Rosita263
Подскок-скок


Молим всички печеливши да ни изпратят до 07.01.2022 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com следните данни:

- потребителско име и имейл на регистрация във форума
- три имена
- адрес за доставка (личен адрес или офис на СПИДИ)
- актуален телефон
Молим в тема на имейла си да напишете Lancôme.


Благодарим на всички потребители за участието!
Честита 2022 година! Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт