Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 910
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 269
С амнезия на Марио или не, аз винаги съм готова Зорница малко да се изпоти 😂. Още ми държи влага 6-ти сезон, не ми се карайте 😱😁.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 557
А на мен ми липсвате ти, Вере, и Майова. Майова, ако хвърляш по един поглед на темата, обади се Simple Smile

Няколко неща от мен. Не ми харесва новата прическа на Марио - защо го зализват по такъв ужасен начин. Като не е с набола брада поне да е рошав, пък.
Значи, ако за един от двамата (Диана или Велислав) това е последен сезон, тогава си мисля, че може и да бастисат героя му. В противен случай, колкото и да се карат Марио и Зорница, според мен, ще са си заедно. Но ако ще ги превъръщат в нови Мазови или Захариеви, по-добре да ги разделят и да подхванат нещо ново с тях.

Амаджи, как се сети за рекорда Dizzy Face, аз го бях забравила това?  Но иначе ми харесва твоята идея за гадост. На мен ми се иска Марио да спре да стъпва на пръсти покрай Зорница, та ако ще и да сгреши. Стига е бил като майка орлица. Но се съмнявам да се издъни сериозно. Марио е орисан да е герой за Зорница (сори, Доне, но за мен е такъв). Защо пък този сезон не се случи нещо, което да накара Марио да се отдръпне, да е дистанциран. Може да имат пререкания за специализанта. Ей такива неща.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 00:38 от rosi_ta

# 722
  • Мнения: 9 374
Eeee, Дрийми, много си лоша значи. Grinning Wink Не й ли го простихме на Зорничка вече прегрешението? Grinning Стига й толкова потене, жената си осъзна грешката и си доказа, че го обича, нека започнем на чисто. Wink

Aз пък съм ЗА да ги изкарат и двамата с щастлив финал за тях, иначе ще ми е тегаво. Grinning

# 723
  • Мнения: 3 269
Виж сега, Яни, аз пак искам да са си заедно 🤗. Но ако ще има драма, предпочитам Зорница да се изпъне, така да се каже 😆, може някоя сълза да пусне... Пък после много звучно да се сдобряват 🥰.

# 724
  • Мнения: 2 364
Не ми харесва новата прическа на Марио - защо го зализват по такъв ужасен начин. Като не е с набола брада поне да е рошав, пък.

Така добре ли е Stuck Out Tongue Winking Eye


# 725
  • София
  • Мнения: 2 294
Зорница трябва да убеди и стринките, че обича Марио!!!

# 726
  • Мнения: 9 374
Зорница трябва да убеди и стринките, че обича Марио!!!
Там е безнадеждно положението. Grinning Те знаят, че тя го обича, ама не смятат, че това е любовта и мъжът за нея.

# 727
  • София
  • Мнения: 9 557
Не ми харесва новата прическа на Марио - защо го зализват по такъв ужасен начин. Като не е с набола брада поне да е рошав, пък.

Така добре ли е Stuck Out Tongue Winking Eye




ОMG,  what's that? Scream Heavy metal rubber duck? Забрави какво казах за новата прическа. Много си е добре ..... всякак.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 01:19 от rosi_ta

# 728
  • Мнения: X
Искате ли идея за гадост? - Марио претърпява катастрофа и получава ретроградна амнезия. Зорница е  като квачка - показват я  отдадена, грижовна и страдаща - вика малкото братче да помогне чрез спомени от детството ( рекордът на Карл Луис)...
Това съм си го мислила, даже се колебаех между амнезия и болест, заради която е под карантина и забрана за контакт с други хора Joy
И, тъй като това съм аз, братът, който не е малко братче, се връща и със Зорница заедно действат там. Намират някакво експериментално лечение и тогава излиза големият конфликт - единият иска да го приложат, а за другия е прекалено рисковано. Първият разрешава лечението на своя глава, при което предизвиква огромния гняв на втория и аудиторията тук, но в крайна сметка се оказва прав и лечението е било правилното решение.

9,86, кво толкова?

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 05:34 от Анонимен

# 729
  • София
  • Мнения: 2 294
Корона вирус...

# 730
  • Мнения: 2 364
Скрит текст:
Не ми харесва новата прическа на Марио - защо го зализват по такъв ужасен начин. Като не е с набола брада поне да е рошав, пък.

Така добре ли е Stuck Out Tongue Winking Eye




ОMG,  what's that? Scream Heavy metal rubber duck? Забрави какво казах за новата прическа. Много си е добре ..... всякак.
Колкото пъти му гледам косата тук умирам от смях.
Имам чувствого, че току що е станал от сън Joy

Хайде, нова загадка. Kоя е сцената?

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 08:35 от Zlаti

# 731
  • Мнения: 726
Не беше ли в началото на миналия сезон? Беше в кафенето, размени няколко думи с Грънчарова, на съседната маса бяха Мазов и Лора?

# 732
  • Мнения: 2 364
He, но подсказка - в кафенето е.

# 733
  • Мнения: 12 391
Това е когато му излизаше дим от ушите, защото Деян и Зорница се хилеха на бара, а Стаменова му обясняваше за коня Grinning

# 734
  • Мнения: 9 374
Тук не беше ли моментът, когато седеше, слушаше Зорница как се уговаря с Табаков да гледа бебето и си фантазираше някви неща за тях двамата. После и Стаменова се появи и взе да се оплаква от Кая и Алекс дето се лигавят долу до коня. Joy

Общи условия

Активация на акаунт