МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 816
  • 755
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 337
Момичета моля, ако някой е ползвал продукти от серията Abeille Royale на Guerlain да сподели впечатления.  Интересува ме дали са подходящи за мазна кожа.

# 616
  • Мнения: X
Не са особено подходящи за мазна кожа, богати кремове са. А личното ми мнение е, че не са и нещо невероятно, заслужаващо си цената. Единственото от серията, което ми допадна, беше youth олиото и то само като база за грим, за суха кожа.

# 617
  • Мнения: 31 206
Аз ползвам двуфазен серум от тази серия, със смесена кожа съм. Много ми харесва.

# 618
  • Мнения: 337
Благодаря ви за отговорите, момичета. А дали сте ползвали слънцезащитния от серията с Spf 50?
Имам възможност за избор на подарък между Guerlain и Chanel, много се колебая какво да избера.

# 619
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря ви за отговорите, момичета. А дали сте ползвали слънцезащитния от серията с Spf 50?
Имам възможност за избор на подарък между Guerlain и Chanel, много се колебая какво да избера.

Като правя уговорка, че съм ползвала доста неща, но след това поне два пъти смениха опаковките, а предполагам и формулите, ще споделя, че за моята смесена кожа не открих нищо в тази серия продукти на Герлен с пчелата. Единствено харесвах по-богатата консистенция на крема за очи, но мисля, че го спряха. Пробвах след него този със златния апликатор за около очите,но въобще не бях впечатлена. Ако трябва да избирам от Гарлен и Шанел, бих предпочела не грижа за кожата, а парфюм.

# 620
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От мен анти вот и за Златната серия Сублимаж на Шанел.
За тези пари има куп действащи неща.

# 621
  • Мнения: 337
Благодаря ви! Ще взема парфюм най-вероятно и може би нещо за хидратация от Шанел.

# 622
  • Мнения: 975
И аз се включвам към мнението за златната серия. Очаквах, че ще се случи нещо революционно с кожата ми за толкова пари, а то нищо  Grinning

# 623
  • София
  • Мнения: 3 857
И аз се включвам към мнението за златната серия. Очаквах, че ще се случи нещо революционно с кожата ми за толкова пари, а то нищо  Grinning

Имах такива революционни очаквания и от Орхидея империал, както и от Диор престиж, но за съжаление, те не се оправдаха. Понякога се чудя на какво точно се дължи високата цена на такива продукти и не намирам обяснение. Рекламата, че вътре има клетки от не знам си какво, извлеци от супер ценни и редки растения, въобще не кореспондира с крайните резултати.За мен повечето са като продукти, натъпкани със силиконосъдържащи съставки, които изглаждат кожата и до там.

# 624
  • Мнения: 1 424
Хмм.. аз не знам какви очаквания може да се има в крайна сметка от един крем, ако ще и милиони да струва. Няма как да се промени структурата на кожата, да повлияе на гени, на хормони, на общо състояние на организма, че да може да има някаква чудотворна промяна в състоянието на кожата. Ако това го можеха кремовете, нямаше да измислят ботокс, филъри и всякакви интервенции.

# 625
  • Мнения: 8 937
Съгласна съм. Високата цена е 90% за бранд/маркетинг, а не за съставки или формула. Въпрос на късмет да бъде открит правилният продукт.

# 626
  • Мнения: 975
Ами, Пацолина, права си. Просто, като бях по-млада и незапозната, мислех, че цената е равна на качество и т.н. В настоящето инвестирам в състав и процедури, далеч съм от мисълта, че един крем ще предотврати посещението на дерматолог 😄

# 627
  • София
  • Мнения: 3 857
Хмм.. аз не знам какви очаквания може да се има в крайна сметка от един крем, ако ще и милиони да струва. Няма как да се промени структурата на кожата, да повлияе на гени, на хормони, на общо състояние на организма, че да може да има някаква чудотворна промяна в състоянието на кожата. Ако това го можеха кремовете, нямаше да измислят ботокс, филъри и всякакви интервенции.

Нямам сериозни оплаквания от кожата си, дори вече не се и гримирам. Ако един крем претендира, че прави чудеса, разбира се допълнен и с други продукти от бранда, то той наистина трябва да прави това. Колкото до процедурите, не смятам, че те са за всеки. Има хора, които нямат нужда от ботокс и филъри, просто физиология. Простичък пример, с който се шегуваме с моя близка докторка - дама около 100-120 кг няма нужда от филъри или ботокс, тя си има подкожна мазнина Smile.

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Момичета, споделете от кой продукт (крем,серум) е имало най-добър ефект при вас? И аз имам подаръчен ваучер, които трябва да използвам, и се чудя какви мостри да взема преди покупка.

# 629
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Пацолина, ясно, че бялата козметика не прави чудеса.
Но когато един продукт от 70 евро примерно прави кожата  по свежа, порите по стегнати и контура по загладен, то от кремове като споменатите по горе би трябвало да се очаква да  са по ефикасни от него.
Иначе би било пълна  снобария да ползвам  крем от високата гама, който постига много по слаб ефект от такъв от среден клас.
По тази причина , се водя от ефикастноста, а не от бранд и цена

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 20:36 от sl

Общи условия

Активация на акаунт