МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 798
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 32
Момичета, поръчките от Beautylish отиваха ли на митница, тоест от Щатите ли се пращат? Харесала съм  Valentines колекцията на Наташа Денона, но я няма в cultbeauty 😪

# 676
  • София
  • Мнения: 1 611
Ще я заредят в Cult съвсем скоро. Доколкото знам Beautylish е американски сайт.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета, поръчките от Beautylish отиваха ли на митница, тоест от Щатите ли се пращат? Харесала съм  Valentines колекцията на Наташа Денона, но я няма в cultbeauty 😪
Поръчах от там Sunrise палитрата на Наташа, в края на поръчката се изчисляват митническите такси. Заедно с палитрата плащаш и митото и идва директно без задържане.

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Момичета, поръчките от Beautylish отиваха ли на митница, тоест от Щатите ли се пращат? Харесала съм  Valentines колекцията на Наташа Денона, но я няма в cultbeauty 😪
Поръчах от там Sunrise палитрата на Наташа, в края на поръчката се изчисляват митническите такси. Заедно с палитрата плащаш и митото и идва директно без задържане.

Още една добра новина. Heart Eyes Значи beautylish са като tarte. Ето откъде ще пазарувам, след като се реши споразумението м/у ЕС и Англия. Grinning Grinning

# 679
  • София
  • Мнения: 202
Здравейте, някой знае ли дали вече са налични новите lip oils на Dior в Сефора или Дъглас?

# 680
  • Мнения: 31 188
Ще има нова Сефора в Сердиката.

Продукти на Джефри Стар са налични в Дъглас Парадайз и онлайн вк. и огледала, палитри, матови червила и сет с малки матови червила.

# 681
  • Мнения: 975
Оо, Денси това и много добра новина. На мен Сердиката ми е любимият мол 🙂

# 682
  • Мнения: 8 937
Лошо... Сега вече ще фалирам. Кога отварят? Grinning

# 683
  • Мнения: 7 569
Този уикенд и NYX отваря в Парадайз.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 210
Денси, направи ми деня с тая новина! Heart

# 685
  • Мнения: 621
Момичета, поръчките от Beautylish отиваха ли на митница, тоест от Щатите ли се пращат? Харесала съм  Valentines колекцията на Наташа Денона, но я няма в cultbeauty 😪
Поръчах от там Sunrise палитрата на Наташа, в края на поръчката се изчисляват митническите такси. Заедно с палитрата плащаш и митото и идва директно без задържане.

Още една добра новина. Heart Eyes Значи beautylish са като tarte. Ето откъде ще пазарувам, след като се реши споразумението м/у ЕС и Англия. Grinning Grinning

Малеее това наистина ли? Сега ще се разоря съвсем! 😃 Винаги съм се спирала да поръчвам от такива US  сайтове заради разправиите с митниците. Доколкото прегледах Тарт, митото е включено във финалната цена, нали? Понеже във FAQ прочетох, че въпреки че били изчислени, според държавата можело да се начислят още мита... Ти си поръчвала от Тарт и не са ти начислявали нищо допълнително освен това от сайта, нали?

# 686
  • Мнения: 7 569
Митото на Тарт е включено в цената. Поръчвала съм много пъти до Англия.

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Момичета, няма мито, за ДДС става въпрос. Grinning

# 688
  • Мнения: X
Не е така. Зависи от стойността на поръчката. Ако се поръча например колекцията на Наташа, Love, ще има и мито, и ДДС.
В крайна сметка предполагам, че хората ги интересува ще плащат ли нещо тук или не, както и дали ще прекарат време в тази тъй приветлива институция-Митницата.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Не е така. Зависи от стойността на поръчката. Ако се поръча например колекцията на Наташа, Love, ще има и мито, и ДДС.

Да, Nia, пределно наясно съм с това. Simple Smile Няма как да има мито без ДДС, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт