МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 772
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 937
И аз я чакам с нетърпение. Heart Eyes Прекалено ми идва да ходя до The Mall и Paradise.

# 721
  • Мнения: 31 172
Не знам кога точно. Ще се разбере.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета, има ли някаква информация дали ще има намаления за Св. Валентин?

# 723
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, и аз искам да знам. Денси веднъж беше споменала за едни 40% на продукти на Том Форд. Но не знам дали за всички и по кое време беше. Просто ми се върти като пост. Аз дебна един парфюм, ама надали е важало за тях.

# 724
  • Мнения: 31 172
В Делириум има -20 % на два парфюма на Джо Малоун. Всички без бяла козметика на ЕЛ, има и на Том Форд. Има смс-и.

Скрит текст:
Podarete nai-krasivia podaruk za Sv. Valentine! Nasladete se na -20% otstupka za izbrani produckti Jo Malone London i Bobbi Brown, vsichki aromati I grim produkti Estee Lauder, Tom Ford aromati i Michael Kors, samo ot 9-14.02 v Delirium Exclusive Beauty Boutique Serdika Center. For Stop: info@deliriumexclusive.com[spoiler/]

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да, и аз искам да знам. Денси веднъж беше споменала за едни 40% на продукти на Том Форд. Но не знам дали за всички и по кое време беше. Просто ми се върти като пост. Аз дебна един парфюм, ама надали е важало за тях.

Много пъти в темата сме коментирали промоциите, които бутиците на Estée Lauder правят – аз лично в миналото редовно съм купувала продукти на марките, предлагани във веригата, точно с -30 / -35 / -40% отстъпка. Доколкото имам спомен, никога не е имало ограничение и винаги всичко е било с намалени цени. Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 17 775
Мерси, дами, ще се разровя и назад значи.
Трябва да се събскрайбна, да ми пращат и на мен известия.

# 727
  • Мнения: 2 768
ЕЛ имаха 40% в началото на декември. Сега 20% на аромати, грим и комплекти. Това е в техните бутици.
Дъглас май само парфюмите намаляваха по това време миналата година. Бялата козметика беше през януари. За всеки случай ще проверя в петък, че имам да купувам доста неща.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
https://www.chanel.com/us/makeup/p/145220/le-blanc-rosy-light-drops/  Искам ,искам ,искам страхотно стои на кожата гледах в Тубата и се влюбих.Broken Heart

# 729
  • София
  • Мнения: 1 210
На ниво 0 до WMF- вече има надпис Очаквайте скоро.

# 730
  • Мнения: 1 746
Е, ама кога най-сетне ще има в Бургас Сефора?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Май никога.

# 732
  • Мнения: 44
По-логично да отворят във Варна или в Пловдив, но не... трета Сефора в София. Радвайте, се софиянки!

# 733
  • Мнения: 5 001
Много малка и се видя отвън Сефора в Сердика. Какъв магазин имаше там? Помни ли някои?

# 734
  • София
  • Мнения: 3 853
На този етаж в Сердика минавам толкова рядко, че мястото ми се струва супер забутано. Преди време съм писала, че в Керкира столицата на остров Корфу, има супер малка Сефора, може би с размерите на магазин Златна рибка в The Mall плюс още много малък втори етаж. Тази Сефора не предлагаше всичко, което се предлага в другите магазини от веригата, така че може и в Сердика да е така.
Споделям мнението, че е тъпо трета Сефора в София и нито една в Бургас, Варна или Пловдив.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:09 от veka

Общи условия

Активация на акаунт