МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 810
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 255
Беше Karen Millen, но си изтеглиха бутиците.

# 736
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Споко, после ще почнат да ги затварят Simple Smile.
Тук затвориха някои  в  моловете из по крайните квартали и за сметка на това   откриха  нови  самостоятелни  огромни в центъра .
Явно са преценили че  са нерентабилни.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 210
Мисля, че Карън Милън беше там.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 856
Това ниво 0 ли е, аз съм в грешка. Тотално се обърках с многото магазини за домашни потреби, находящи се очевидно на -1 ниво. Магазинът на Карен Милън е горе-долу колкото Сефора Парадайс.

# 739
  • Мнения: X
По-малък е от Сефора Парадайс и Дъ Мол, ще е малка площ явно ако е на мястото на КМ.

# 740
  • Мнения: 98
Хич не беше малък Карена т.е ако е точно същата площ, Сефората ще голяма колкото и тази в дъ мол. Това е средното ниво с "централния вход".

# 741
  • Мнения: X
Не беше особено голям, но се присъединявам към мнението, че не но е нужна трета Сефора в София, колкото в други градове. Карън определено ми липсва повече.

# 742
  • Мнения: 7 569
Ако ще правят магазини само в София, поне да направят онлайн магазин като Дъглас, за да могат момичетата от други градове да пазаруват спокойно. Не мога да си представя дори колко трябва да е неприятно да си планираш пътуване до София, за да си подновиш ФДТ-на. Mask

Ния, има ли интересни намаления в Сефора в Западна Европа, където си сега?

# 743
  • Мнения: 345
И аз се чудя как е възможно толкова години да са на българския пазар и да нямат магазин поне в Пловдив, а в София 3-ти ще отварят.🙄🙄

# 744
  • Мнения: 622
Не вярвам изобщо да отворят Сефора във Варна. Няма толкова много купувачи, освен през лятото. И ако случайно отворят, бързо-бързо ще затвори както стана с Инглот (ама там според мен и обслужването им куцаше). Дано не се случи същото с Мак! Sad

# 745
  • Мнения: 697
Доколкото зная , искаха да отворят в новия Мол Делта планет , но гърците не са разрешили , явно конкуренция ще станат и затова... Много добър вариант е онлайн магазин да отворят, но аз и по телефона си поръчвам с куриер от Сефора и всичко е било точно .

# 746
  • София
  • Мнения: 3 856
Доколкото зная , искаха да отворят в новия Мол Делта планет , но гърците не са разрешили , явно конкуренция ще станат и затова... Много добър вариант е онлайн магазин да отворят, но аз и по телефона си поръчвам с куриер от Сефора и всичко е било точно .

А какво общо имат гърците със Сефора във Варна? От поне 3 години, може би, нашата Сефора няма общо с гръцката, а с румънската.

# 747
  • София
  • Мнения: 2 666
Нашият пазар е много малък. Румънците нямат никаква сметка да го развиват, не искат да го развиват. В другите сектори положението е същото.

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Покупателната способност е ниска при нас. Това е причината.
Аз се чудя едно Кико защо не отворят..

# 749
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, знаете ли дали ще има някакво намаление в Сефора за Св. Валентин? Например на парфюми?Grinning
Подуших новия на Zadig This is love и много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт