Пазаруване от Amazon - тема №86 - Black Friday 2019 (до 15.12.2019 г.)

  • 82 424
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 675
  • Сф
  • Мнения: 4 784
pavlo_deni, а в БГ ли живеете?
Ставаше въпрос за немската Алекса да я ползваш на английски език, и като цяло коментарите са, че командите са на немски и общо взето доста ограничено е използването й на английски.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Здравейте!
Имам проблем с една пратка. В проследяването на Амазон от вчера си излиза доставена на адреса на превозвача, но от Габиели твърдят, че при тях такава пратка няма. Възможно ли е от Амазон да са я доставили на друга адрес или да са я загубли? Rolling Eyes Какво се прави в такъв случай и как да докажа, че не е получена?
Пратката е точно грила на Тефал и никак не ми се иска да изгоря с 200 лв...

# 677
  • София
  • Мнения: 6 030
Може пък да е за добро и да се "разминете" с тефлона на Тефал. Wink

# 678
  • Мнения: 10 630
Здравейте!
Имам проблем с една пратка. В проследяването на Амазон от вчера си излиза доставена на адреса на превозвача, но от Габиели твърдят, че при тях такава пратка няма. Възможно ли е от Амазон да са я доставили на друга адрес или да са я загубли? Rolling Eyes Какво се прави в такъв случай и как да докажа, че не е получена?
Пратката е точно грила на Тефал и никак не ми се иска да изгоря с 200 лв...
В момента по складовете е лудница. Или не е отбелязана, ако няма правилно ИД, или ще я отбележат като пристигне в БГ.
Споко Simple Smile

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Може пък да е за добро и да се "разминете" с тефлона на Тефал. Wink
Много остроумно!
Но мнение за тефлона не съм искала, а как да не се "размина" и с пратката и с парите за нея...


duhi_puhi, благодаря! Лошото е, че Габиели имат курс чак на 05.12, а предния беше в неделя на 01.12. Няма как да е тръгнала тогава. А и те самите твърдят, че такава пратка при тях няма, направили проверка...За първи път ми се случва.

# 680
  • Мнения: 787
pavlo_deni, а в БГ ли живеете?
Ставаше въпрос за немската Алекса да я ползваш на английски език, и като цяло коментарите са, че командите са на немски и общо взето доста ограничено е използването й на английски.
[/quote
Живея в Германия. Не съм вземала немска Алекса - няма такава. Настроих Германия, град, език немски. Няма никакви проблеми с Алексата.

# 681
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Взела си Алекса от немския амазон. Ползваш я на немски и живееш в Германия. Разбираемо е всичко да й работи Simple Smile

# 682
  • Мнения: 787
Взела си Алекса от немския амазон. Ползваш я на немски и живееш в Германия. Разбираемо е всичко да й работи Simple Smile
Същата подарих на роднина в Бг лятото - работи си без проблем! Алексата не ми е немска версия! В Бг роднината ми си е настроил Ан английски език! Това е!

# 683
  • Мнения: 4 781
Мария, и аз си мисля, че още не е отбелязана. При мен сега редовно това се случва. Пратките се отбелязват за доставени, в превозвача ги няма. Не се притеснявам на този етап. Имаше тръгнал курс насам, вчера вече бяха отбелязали 3, че пътуват. Наистина е лудница и едва смогват.
Не се притеснявай, сигурна съм, че ще се появи. Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте!
Имам проблем с една пратка. В проследяването на Амазон от вчера си излиза доставена на адреса на превозвача, но от Габиели твърдят, че при тях такава пратка няма. Възможно ли е от Амазон да са я доставили на друга адрес или да са я загубли? Rolling Eyes Какво се прави в такъв случай и как да докажа, че не е получена?
Пратката е точно грила на Тефал и никак не ми се иска да изгоря с 200 лв...
Мария,погледни си в профила на сайта, трябва да имаш име на този ,който я е получил. Това ще ти е някакъв ориентир къде може да е, дали в склада или в съседите.

# 685
  • София
  • Мнения: 9 850
Получих мейл от амазон -не пишеше кой амазон ,а обикновенно е уточнено от кой точно ми пишат , на който темата гласеше ,че е нужно допълнително да се индентифицирам.Не го отворих ,изтрих го направо. После си влязох по отделно в амазоните -английски ,немски ,ит и фр ,само в испанския не проверих ,ама си влизам и излизам от профила без проблем.Влязох си по отделно и в центъра за съобщения във всеки амазон ,такъм мейл там не фигурира. Дали е било опит за измама? Дано не съм изтрила нещо важно.
Фишинг мейл, да. Следващия път го препрати на stop-spoofing@amazon.com . Аз получих същия, малко след като направих поръчка към Амазон, препратих им го на посочения мейл и от amazon.co.uk ми отговориха автоматично, че ще разследват случая.

# 686
  • Мнения: 3 419
Аз получих имейл от Габко, че две мои пратки са натоварени към БГ, днес имам имейл за получаване на 1 пратка...

# 687
  • София
  • Мнения: 6 030
Може пък да е за добро и да се "разминете" с тефлона на Тефал. Wink
Много остроумно!
Но мнение за тефлона не съм искала, а как да не се "размина" и с пратката и с парите за нея...


duhi_puhi, благодаря! Лошото е, че Габиели имат курс чак на 05.12, а предния беше в неделя на 01.12. Няма как да е тръгнала тогава. А и те самите твърдят, че такава пратка при тях няма, направили проверка...За първи път ми се случва.

Поне на деца не гответе в това нещо, преди да разберете дали не е с тефлоново покритие
Прочетете , вижте, 21-ви век вече има и други покрития, незалепващи.
Не е нужно моето мнение да вземете, но вижте си,  Нет-а е безграничен и има много информация
Затова писах , че може и да е за добро ако не пристигне... пък вие си знаете Ill

# 688
  • Мнения: 5 934
Може пък да е за добро и да се "разминете" с тефлона на Тефал. Wink
Много остроумно!
Но мнение за тефлона не съм искала, а как да не се "размина" и с пратката и с парите за нея...


duhi_puhi, благодаря! Лошото е, че Габиели имат курс чак на 05.12, а предния беше в неделя на 01.12. Няма как да е тръгнала тогава. А и те самите твърдят, че такава пратка при тях няма, направили проверка...За първи път ми се случва.

Поне на деца не гответе в това нещо, преди да разберете дали не е с тефлоново покритие
Прочетете , вижте, 21-ви век вече има и други покрития, незалепващи.
Не е нужно моето мнение да вземете, но вижте си,  Нет-а е безграничен и има много информация
Затова писах , че може и да е за добро ако не пристигне... пък вие си знаете Ill

Не, че нещо...ама колко пъти следва да ти се каже директно, да не даваш непоискани съвети?

# 689
  • София
  • Мнения: 6 030
Тук , потребителки бяха пазарували LG , 9 -та серия , от склада, Vacuum Cleaner, Robot
Дали сте доволни ?
Аз дебна за нов от испанския, но знам че има потребителки с такива, да споделят отзив как чистят ?

Тези двата ще "дебна", след Коледа ще поръчам, предполагам, надявам се да "вляза" в бюджет 1000 лева общо
https://www.amazon.es/gp/product/B01M9FZE3X/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1
и по-стария модел, миещ робот
https://www.amazon.es/gp/product/B016UWXU44/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 12:57 от Wooden Cuckoo Clocks

Общи условия

Активация на акаунт