Пазаруване от Amazon - тема №86 - Black Friday 2019 (до 15.12.2019 г.)

  • 82 413
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Мария,погледни си в профила на сайта, трябва да имаш име на този ,който я е получил. Това ще ти е някакъв ориентир къде може да е, дали в склада или в съседите.

Да, мен точно от там ме жегна да пиша на превозвача, защото ми излиза: "Parcel was handed to a receptionist."
На всички останали поръчки пише името на този който се е подписал при получаването. От Габиели ми казаха преди малко, че са я търсили, но такава пратка нямам. Обясниха ми, че сега в Амазон е някакъв ужас, имали много объркани, повредени и недоставени пратки и да се обърна директно към тях.
Ще пиша на Амазонци и ще видим.

# 691
  • Мнения: 16 874
Миещият айробот е мн скъп. Следи в немския амазон. Там на ЧП беше 180€, а пада до 200-220€.

# 692
  • Мнения: 993
Разглеждам стийм мопове, за да поръчам на мама. Аз имам този от 5 години: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DUVNYIQ/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1, използвам го сравнително рядко. Малката част се изважда трудно, а и не позволява употреба с препарат.
Сега за нея се чудя дали да бъде отново на Vax. Имате ли впечатления от други марки?

# 693
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
https://www.amazon.co.uk/Oral-B-CrossAction-Toothbrushes-Recharg … 2C188&sr=8-10
Някой с отзиви за този модел?

# 694
  • Мнения: 381
Аз грабнах Braava -та от немците за 150Е, но съм с фирмен профил.
В петък трябва да дойде.

# 695
  • София
  • Мнения: 5 987
Аз грабнах Braava -та от немците за 150Е, но съм с фирмен профил.
В петък трябва да дойде.
390kata ли? Ами ще миете и ще дадете отзив тогава моля...
Беше 179 евро ... което аз видях...

# 696
  • Мнения: 20
Здравейте, имам проблем с немсия амазон. При анулирана от тях поръчка, ми съзтановиха сумата, но в същия ден като я възтановиха ми изтеглиха друга сума. Продукта е анулиран по тяхна вина. Говорих с чат сътрудник който не виждал друга сума да ми е била теглена. Даде ми някакъв факс да пратя разпечатка.  Кой ползва на днешно време факс. Въпроса ми е има ли някакъв друг вариянт за фръзка с финансовия им отдел, за да им пратя пдф файл с банково извлечение?.  Благодаря ви предварително.

# 697
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, имам проблем с немсия амазон. При анулирана от тях поръчка, ми съзтановиха сумата, но в същия ден като я възтановиха ми изтеглиха друга сума. Продукта е анулиран по тяхна вина. Говорих с чат сътрудник който не виждал друга сума да ми е била теглена. Даде ми някакъв факс да пратя разпечатка.  Кой ползва на днешно време факс. Въпроса ми е има ли някакъв друг вариянт за фръзка с финансовия им отдел, за да им пратя пдф файл с банково извлечение?.  Благодаря ви предварително.
Прати им го на мейла. Пиши им кога и какво ти е изтеглено.

# 698
  • Мнения: 1 204
Скрит текст:
Тук , потребителки бяха пазарували LG , 9 -та серия , от склада, Vacuum Cleaner, Robot
Дали сте доволни ?
Аз дебна за нов от испанския, но знам че има потребителки с такива, да споделят отзив как чистят ?

Тези двата ще "дебна", след Коледа ще поръчам, предполагам, надявам се да "вляза" в бюджет 1000 лева общо
https://www.amazon.es/gp/product/B01M9FZE3X/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1
и по-стария модел, миещ робот
https://www.amazon.es/gp/product/B016UWXU44/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1
Лично аз съм по- доволна от Румбата, понеже имам и нея. ЛГ- то набързо минава и явно пропуска, защото намирам боклуци сред това.

# 699
  • Мнения: 771
Мария стига се шашка. И на много мои пратки когато са получени при превозвача пише същото: "Parcel was handed to a receptionist."

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 4 716
Аз пък имам пратка, отбелязана като доставена в сайта на амазон и неописана като получена при Габко. Току що получих мейл от амазон, че по незнайни причини пратката е върната при тях и ми пускат рефънд 😳

Поръчах и аз най- накрая фотоепилатор, моделът с трите приставки беше €299 снощи. С това си изпълних чернопетъчния списък.

# 701
  • Мнения: 10 559
Аз пък имам пратка, отбелязана като доставена в сайта на амазон и неописана като получена при Габко. Току що получих мейл от амазон, че по незнайни причини пратката е върната при тях и ми пускат рефънд 😳
Понякога ги забравят в буса и за по-лесно куриерът я връща като отказана...
Или като маркират пратките вместо "доставена" отбелязват "върната"... Хора са все пак, грешки стават...

# 702
  • Мнения: 454
Аз така “изгорях” с една прахосмукачка за 800 лв, уж доставена от ДЧЛ на адреса на Габко в Германия. Винаги посочваха име, сега точно това, което ти описваш. Та нито ДЧЛ, нито Габко откриха пратката ми.

# 703
  • Мнения: 3 096
Wooden, аз пък бих се възползвала от съвет за тенджери и тигани, ако си правила проучване и може да препоръчаш нещо Grinning 

Този комплект дали става: https://www.amazon.co.uk/Morphy-Richards-Equip-Piece-Pan/dp/B00F … 392155&sr=8-6

Набелязала съм и една тенджера на Pyrex покрай отзиви във форума. Иска ми се е касерола или тиган с незалепващо покритие, което да не е тефлоново. Ако някой може да препоръча нещо на добра цена...

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 4 716
Dark chocolate , не са ли много малки тези тенджери? 16,18 и 20 см.? Никъде не видях да пише каква е стоманата. Хубави са  WMF и Silit.

Tiana, много неприятно това с прахосмукачката.

Общи условия

Активация на акаунт