Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 31

  • 74 248
  • 780
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.




Моля, вместо запис, споделете:

Какви естетични корекции планирате през идните месеци?


Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 11:55 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 279
Здравейте, момичета. Аз отдавна не съм писала в тази тема, тъй като временно бях прекратила посещенията си при дерматолог и процедурите, които си правих - основно заради разочарования от предишните места и лекари, които посещавах.
Като начало имах филър в устните, който поддържах на определен период от време, след последното поставяне се образуваха неприятни топчета на няколко места на устните ми, които усещах и не бяха никак приятни. Избягвах разграждането, защото съм чувала, че много боли, а и не знаех на кой лекар да се доверя. Изчаках филъра да се разгради, 6 месеца вече не бях слагала нищо в устните ми, но истината е, че с по-малки не се харесвам, липсва им обем и форма. ( макар никога да не съм прекалявала с количеството).
Както и да е, най-сетне намерих специалист, който ме спечели с обективната и честна оценка за това как трябва да изглеждат устните ми,  доверих му се и за пръв път си сложих филър на Белотеро и засега съм много доволна. ( ще видим и колко време ще издържи). Направих  си подранил коледен подарък.

Не ми се иска да споменавам лекаря, за да не се приема като реклама, но искам да посъветвам всички жени, които са имали като моите проблеми -не подценявайте консултацията и обсъждането на всяка процедура, която си правите, както и да се запознаете с опита на специалиста, неговото виждане за естетика и продуктите,  които работи. Аз си изпатих вече на няколко пъти от грешни избори.
А сега по друга тема -обмислям да си сложа ботокс и бих искала да попитам - вие на каква възраст започнахте да попълвате гневната бръчка?

# 2
  • Мнения: 19 686
Аз планирам назолабиални и блефаропластика.

# 3
  • Мнения: 3 406
Планирам допълване на устни а 0.3 и ботокс пачи крак.
Иначе след някой и друг месец да сложа още филър в назолабиални,.брадичка и челюст. Сега просто нямам финансова възможност.

# 4
  • Мнения: 34
Здравейте, планирам да си подновя филъра в носа, който направих преди една година и обмислям да отида във Vogue clinic, но тъй като тази процедура е по-високо рискова и изисква прецизност се колебая дали да се доверя на този лекар, въпреки че от снимките на работата му ми изглежда най-добрия в българия. Носа си правих извън България миналата година и останах страшно доволна, но сега нямам намерение да ходя до там и търся някой в София, който да може да извърши процедурата както трябва. Разглеждала съм и снимките на Денкова, но тя сякаш слага твърде много филър в самия нос и някак не е толкова фино и прецизно като ефект? Всяко мнение по въпроса ще ми бъде от полза! Благодаря ви предварително!

Също кой начин да се повдигнат веждите ( и очите малко) в края като ефект на "издърпване" предпочитат тези от вас, които са пробвали? Доколкото знам ботокс и конци се използват, но не съм пробвала нито едно от двете все още.. Относно конците за издърпване и повдигане на вежди и очи, най-добрите "концарки", които намерих из темите са докторката от Хил Клиник и др-Василева в Стива Макс...  И при двете съм била само на консултация по темата, но още не мога да събера смелост да се подложа на корекцията. В хил клиник ми предложиха по-силно издърпване с по-силни конци, които се поставят като триъгълник в самото чело и по точи начин повдигат, но ми се струва прекалено. При д-р Василева това, което ме притеснява не са конците - тя ползва зъбчати конци, по 2 на вежда, точно каквото търсех. Притеснява ме, че "затяга" кончето накрая и прави възелче, което отнема седмица да се прибере в кожата. Струва ми се, че това ще изглежда страшно, а и в интернет прочетох, че стърчащите от кожата конци увеличават риска от инфекция...Cold Sweat Сега видях, че докторът във Вог клиник предлага процедурата fox eyes, което е много популярно в Русия и е точно това, което имам предвид, но няма снимки на работата му, за да преценя дали си струва и там да ходя на консултация и т.н.  Ако някоя от вас да се е подлагала на такава или подобна процедура с конци, ще съм много благодарна да споделите мнение и опит.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 15:14 от bubanka

# 5
  • Мнения: 523
Имаше момент, в който се бях навила за конци и ходих на конкултации.....
Лошото е,че никой не казва страничните ефекти.... Това, което научих е, че конците си се разорбират,но...докато са вътре,провокират образуването на съединителна тъкан, която остава завинаги. А никой не знае как ще реагира тялото. Сраствания се получават на 100% но дали ще са повече? По-малко? Видими...невидими? Със сигурност обаче след конци никой пластичен хирург няма да направи фейс лифт . Което е стряскащо, защото явно конците правят сериозни поражения на тъканите.
След цялата тази информация разбира се се отказах....

Събирам коментари и инфо за неоперативна блеферопластика

# 6
  • София
  • Мнения: 552
Наистина ли няма алтернатива за чело освен ботокс?? Ясно е, че е най-предпочитаното, но чак пък да няма друг вариант...

# 7
  • Мнения: 3 018
Наистина ли няма алтернатива за чело освен ботокс?? Ясно е, че е най-предпочитаното, но чак пък да няма друг вариант...
За бръчки няма. Там филър не се слага, евентуално мезотерапия, скинбустер или микронидлинг, но какъв ще е ефекта....

El_83  съм  Grinning

# 8
  • Мнения: 486
Както ви писах преди,наведнъж направих скули ,очи и брадичка.Под очите за три дни,сякаш всичко се разнесе.Не усещам на пипане филъра,това чак ме притесни леко,в скулите го усещам като подути венш се напипва,а в брадичката,въпреки че само три убождания и 0,4 филър,още ме боли все едно съм била спаринг партньор на Кубрат Пулев.Така ли е и при вас?

# 9
  • Мнения: 34
Както ви писах преди,наведнъж направих скули ,очи и брадичка.Под очите за три дни,сякаш всичко се разнесе.Не усещам на пипане филъра,това чак ме притесни леко,в скулите го усещам като подути венш се напипва,а в брадичката,въпреки че само три убождания и 0,4 филър,още ме боли все едно съм била спаринг партньор на Кубрат Пулев.Така ли е и при вас?

Брадичката почти винаги е най-болезнената зона, защото там няма толкова място, в което да се побере филъра. Той директно минава под мускула и над костта, разтягайки го. На това са дължи чувството..

# 10
  • Мнения: 2 835
Планирам  подновяване на филър в НЗ и подновяване на контур. Миналата година ми го прави д-р Манджукова и бях много доволна.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 877
А дали имаш снимки преди и след на контур?

# 12
  • Мнения: 1 123
Имаше момент, в който се бях навила за конци и ходих на конкултации.....
Лошото е,че никой не казва страничните ефекти.... Това, което научих е, че конците си се разорбират,но...докато са вътре,провокират образуването на съединителна тъкан, която остава завинаги. А никой не знае как ще реагира тялото. Сраствания се получават на 100% но дали ще са повече? По-малко? Видими...невидими? Със сигурност обаче след конци никой пластичен хирург няма да направи фейс лифт . Което е стряскащо, защото явно конците правят сериозни поражения на тъканите.
След цялата тази информация разбира се се отказах....

Събирам коментари и инфо за неоперативна блеферопластика

 Моля ви когато напишете нещо такова за  поставянето на конците , цитирайте и името на  " доктора " който ви е казал този меко казано шедьовър на дерматологичната мисъл .
"Срастванията " се наричат колаген който се образува около самият конец при неговото разпадане .
Когато говорим за оперативен лифтинг , бил той отворен или ендоскопски говорим за ниво кожа( всички пластове )  , мускули и кости  и процеса на разтягане на лицевите мускули и тъкани .Като при ендоскопският лифтинг ако е частичен също могат да се поставят конци .

А когато говорим за лифтинг с конци говорим за дълбочина на поставяне от 3 до 4 до 6 мм.Няма толкова повърхностен оперативен лифтинг .

А ако говорим за странични ефекти то тук  влизат не само лифтинг конците а всичко което прилагаме в/у лицата си под всякаква форма и да такива има за съжаление .

# 13
  • Мнения: 7 172
Планирам ботокс и филъри, назолабиални. Само че изчаквам малко, че ми предстои едно събитие и не искам да рискувам.

# 14
  • Мнения: 8 785
Както ви писах преди,наведнъж направих скули ,очи и брадичка.Под очите за три дни,сякаш всичко се разнесе.Не усещам на пипане филъра,това чак ме притесни леко,в скулите го усещам като подути венш се напипва,а в брадичката,въпреки че само три убождания и 0,4 филър,още ме боли все едно съм била спаринг партньор на Кубрат Пулев.Така ли е и при вас?

Брадичката почти винаги е най-болезнената зона, защото там няма толкова място, в което да се побере филъра. Той директно минава под мускула и над костта, разтягайки го. На това са дължи чувството..

При мен нямаше такива усещания, а сложих 2 мл. Нито скули, нито брадичка ме боли, единствено при устни ми е адски неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт