Ходихте ли на море и колко ви струваше удоволствието?

  • 3 501
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
По груби сметки около хилядарка за 9 дни на Арапя. Статистиката ми е че всяка година (по други причини) си намаляваме денгубенето по морето, но сумата се върти все около 1000 и нагоре. Уж не сме много по лукса и глезотиите, но като сметнем че се храним по ресторанти а не готвим, и гледаме да спим в легла без дървеници и със самостоятелна баня и ето къде ни отиват парите. А и с две деца - на това сладолед, на онова шоколад или играчка и парите си хвърчат.

# 16
  • Мнения: 1 180
Ами, предстои ни заминаване след 2 дни, но горе-долу имам представа колко ще струва - самата почивка за 10 дена на Албена е 2200 лв /all/ и пътя до там и разни глезотийки за децата.... сигурно ще стане 2 400 -2 500. От години имам наблюдения, че лятната почивка винаги е около 2 500 лв. /без никакви лишения/.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1000 - 1500лв. за 7 дни (ОИ) са достатъчни, според мен. Семейство 2 родителя с 1 дете.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Ами, предстои ни заминаване след 2 дни, но горе-долу имам представа колко ще струва - самата почивка за 10 дена на Албена е 2200 лв /all/ и пътя до там и разни глезотийки за децата.... сигурно ще стане 2 400 -2 500. От години имам наблюдения, че лятната почивка винаги е около 2 500 лв. /без никакви лишения/.

не пропускай сладоледите, които са мин. по 2 лв бройката, а също и чадър и шезлонги на плажа (мин. по 10-15 лв на ден).
в кой хотел ще бъдете?

# 19
  • Мнения: 1 180
Ще бъдем в "Албена бийч клуб" /бившите Мура и Славуна/ и предполагам, че ще има сладоледи /поне на другите места, където сме били ол инклузив, е имало/. А за плажа и шезлонгите също мисля, че хотела е със собствен плаж и също ще са включени в цената /надявам се/, иначе ще хвръкнат още 150 лв. за шезлонги!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
15 дни на Балчик с карта с всекидневни отскоци я до Албена, а до Златните и Кранево + 2 пъти до Варна = 1200 лв без спането /3-ма възрастни и едно бебе/
Балчик :
Чадър 3.00 лв
Шезлонг 5.00 лв
Албена:
Чадър 5.00 лв
Шезлонг 5.00 лв

Само да вметна, че на Албена цените са много по-визоки от Златните, но пък на Златните ми хареса повече Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Малко извън Несебър спахме 10 нощувки, но през деня си джидкахме из града около 1000-1200лв.

# 22
Ще бъдем в "Албена бийч клуб" /бившите Мура и Славуна/ и предполагам, че ще има сладоледи /поне на другите места, където сме били ол инклузив, е имало/. А за плажа и шезлонгите също мисля, че хотела е със собствен плаж и също ще са включени в цената /надявам се/, иначе ще хвръкнат още 150 лв. за шезлонги!

Във въпросната Славуна ние ходим няколко години подред. Сладоледи има на корем, споко  Simple Smile
Плажът си е съмостоятелен към хотела. Храната става, хотелът - също. Единствено неудобство - Славуна е доста далечко от така нар. център на Албена, но това едвали е основното. Всъщност, влакчето минава пред хотела. Още едно неудобство в Албена - цените, но това предполагам си го знаете. Ако нещо те интересува, питай.
Приятна почивка!

# 23
  • Мнения: 10 758
Бяхме в Китен, хотел Грийн парк, ол инклузив, 1 седмица.970 лв. за 4-членно семейство,21 лв. курортна такса, 110 лв. гориво(дизел), 100 лв. разни други разходи, глезотийки. Значи общо 1200 лв.

# 24
  • Мнения: 334
Бяхме в Китен, хотел Грийн парк, ол инклузив, 1 седмица.970 лв. за 4-членно семейство,21 лв. курортна такса, 110 лв. гориво(дизел), 100 лв. разни други разходи, глезотийки. Значи общо 1200 лв.
А какви бяха цените /нощувка/ в хотела?Апартамент или стая бяхте наели?

# 25
  • Мнения: 10 758
Бяхме в Китен, хотел Грийн парк, ол инклузив, 1 седмица.970 лв. за 4-членно семейство,21 лв. курортна такса, 110 лв. гориво(дизел), 100 лв. разни други разходи, глезотийки. Значи общо 1200 лв.
А какви бяха цените /нощувка/ в хотела?Апартамент или стая бяхте наели?
135 лв. на ден за стая.Апартамента беше 165 лв.

# 26
  • Мнения: 959
Сейнт Елиас,х-л Рубин-ол инклузив,за 1 седмица 1000лв.за 4 членно семейство.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 884
Днес се върнахме от Приморско и в сметката ни има минус 2000 лева. Определено е скъпо да почиваш на море в БГ. Мои близки бяха една седмица в Гърция на полупансион, и платиха 450 евро за двама възрастни и две деца. Така, че догодина ще има "Беж крачета да бягаме" някъде в гръцко.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
На Арапя - за 14 дни - 1000 лв - това в собствена каравана и на икономичен режим - салатки, хапване - често в "домашна обстановка"
За сравнение - миналата година за същите пари - 20 дни - без особени ограничения...

# 29
  • Мнения: 1 099
14 дни малко над 1000 лева - 3 човека
Приморско
Ядене на корем в ресторанта на хотела, не бяха кулинарни величини, но достатъчно!
Харчехме нормално, малки глезотийки, нищо особено.
Доста съм доволна по отношение на финансите!

Общи условия

Активация на акаунт