Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 700
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 381
Статия за едно от момичетата в конкурса на дир.бг.
Прекрасно дете, чудесна рокля!

къде е?

# 1 516
  • Мнения: 22 541
Статия за едно от момичетата в конкурса на дир.бг.
Прекрасно дете, чудесна рокля!

къде е?

https://m.dir.bg/life/aktsenti/s-roklichka-za-72-lv-na-bala-no-s … ulnata-distrofiya

# 1 517
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 381
борбено момиче, всеотдайна майка.
дано успеят.

# 1 518
  • София
  • Мнения: 11 550
Всички финалистки:

https://life.dir.bg/aktsenti/vizhte-vsichki-finalistki-v-konkurs … tvHGcuNi4eijL8dg8

Момичето на съфорумката е сред тях Simple Smile

# 1 519
  • Мнения: 61
https://life.dir.bg/aktsenti/vizhte-vsichki-finalistki-v-konkurs … ta-abiturientka-2
Щастлива съм, че и моята дъщеря е там, не вярвах че с толкова изчистена визия ще я изберат за финалистка. Благодаря на всички които я харесаха, за позитивните мнения и хубавите пожелания към нея Heart
И една моя любима нейна снимка Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 юни 2021, 11:12 от djonova

# 1 520
  • софия
  • Мнения: 25 978
Изборът на журито е доста по-обективен и има основание. Повечето момичета харесвам и аз, без носията и полуголото дантелено д@пе.
Това момиче ми навява мисъл за Бриджит Бардо. Може да е заради прическата и грима.
Скрит текст:

# 1 521
  • London
  • Мнения: 6 732
Хубаво е момичето и прическата, но роклята никак не ми допада.

# 1 522
  • Мнения: 5 431
Фантастични са! Толкова красиви деца, пълнят ми душата.
djonova,  напред и нагоре гледа детето. Отлитат птичетата, отлитат. На нас остава да имаме здрави сърца да издържим на всичкото щастие което ни носят - с   успехите си, със спечелените битки, с изправянето на крака след някое поражение.  Прекрасно е чувството да видиш как детето ти се справя само, и като го похвалиш да ти отговори - ами така съм научен/а.  Попътен вятър й желая !!!

# 1 523
  • Мнения: 7 898
Имаше много красиви момичета, но с неправилно подбрани тоалети и много грим.
Момичето на djonova е прекрасно и не го казвам от куртоазия. Снимката е страхотна, обаче малко по- малко замазване да имаше в далечината.

# 1 524
  • London
  • Мнения: 6 732
С професионален апарат така се прави снимка портрет. Получава се въпросното замазване.Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз съм за момичето с маковете. Просто й видях и някои снимки извън самия конкурс. Красавица е. Иначе харесвам и други от избраните от журито, от публиката само момичето с роклята на цветя, но с уговорката, че на нея видях и други снимки и се оказа, че май, май само на една снимка я харесвам благодарение на измамен кадър, дано не спечели само някоя носия.

# 1 525
  • Мнения: 7 898
Да бе професионалния апарат виновен сега. Хубаво е акцента да е върху човека а не background-a, обаче всички да прекалили със замазването. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 526
# 1 527
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Честито! Заслужена победа! Успех занапред!

# 1 528
  • София
  • Мнения: 11 550
Честито Hug
Тъкмо с това идвах.
Много успехи и попътен вятър на прекрасната ви дъщеря.

# 1 529
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Най-правилния избор, прекрасна е!
Честито!

Общи условия

Активация на акаунт