💪"Игри на волята: България" - Тема 13 /24.11. -01.12. 2019/

  • 71 791
  • 2 515
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 1 723
Наистина ли има жени, които не правят разлика между обидите (оправдани или не) на Юлиан и съзнателното унижение и издевателство които Веселин прилага Confused
Наистина.  Нали виждаш.  Аз имам една поговорка за това, но понеже съм пристрастна, макар и обективна, няма да я казвам.  Щях да се притесня ако само аз мислех така, но явно повредата не е в моя ТВ.
Ако това е към мен - да кажа, че правя разлика между Юлиян и Веселин, но просто имам нетърпимост към поведението и на двамата, и в двата случая е агресия в различна степен. И едното, и другото е унизително.

Е това не мога да обясня аз тук.Това че Веско извърши отвратителна постъпка,  по никакъв начин не прави Юлиян ангелче.Няма какво да се сравнява кой постъпил по-лошо.И двамата не се държаха както трябва да се държи един мъж към една жена.То имаше ли жена в двете племена в които беше,  които не обиди?Започна с Гичка,  която повечето я забравиха и по ред на номерата подкара всички.Някои го оправдават с това,  че тези които обиждал не били дами.И какво?Като не са дами,  това му дава право да ги обижда?Колкото дава право на Веско да се държи така с Ана Мария,  защото била слаб играч.Няма такова нещо.Такова държане е недопустимо към който и да е.

# 2 476
  • Мнения: 9 700
Не знам в следващите дуели от кого ще отпадне Ана-Мария и дали точно Веселин ще и "сложи печата за край на зеленото училище". Но удовлетворителното за мен е, че именно тя извади на светло черти от характера му заради които на практика му "сложи печата" на билета до Чикаго, за един дълъг полет без парите и победата в "Игри на волята" 2019.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 01:33 от Bengun

# 2 477
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Форумът има функция "скрит текст ". Моля да се използва, защото тези чаршафи които публикувате са невъзможни за четене и досадни за скролване.

Нищо конкретно към никого-това за който ме питаше към него ли е.  Прочетох Фонсе -на нея отговорих.
А сега видях и чух промото за понеделник.  Приматът е откачил. ...

# 2 478
  • Мнения: 1 723
При толкова много жалби - поне едно 25-30 - срещу едно предаване - ще е невероятно ако не се заемат със случая.  Обществената нетърпимост налга да има глоба и публичен линч.


Наказателен кодекс на РБ

Чл. 162. (1) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г., изм. - ДВ, бр. 33 от 2011 г., в сила от 27.05.2011 г.) Който чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин проповядва или подбужда към дискриминация, насилие или омраза, основани на раса, народност или етническа принадлежност, се наказва с лишаване от свобода от една до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.

И къде точно видя "проповядва или подбужда "? Това че са показали нещо,  не означава,  че "проповядва или подбужда ".Ако беше така,  новините трябва първи да са забранени.

# 2 479
  • Мнения: 7 106
Психическо насилие е, но АМ щом търпи такова отношение едва ли ще има кураж да потърси правата си в съда. Насилниците разчитат на страха у своята жертва, а и на чувството за вина, което насаждат у нея.

Меrri_An, без да ти публикувам "чаршафа", нямаше как да отговоря, съжалявам!

# 2 480
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Joy И защо реши че визирам теб?
Ти това ли разбираш под "чаршафи"? Пост с пет изречения?  И даже и не знам за какво говориш.

# 2 481
  • София
  • Мнения: 981
Знам, че ако/ когато СЕМ обърнат внимание на случая, форматът ще е свършил, дано да не е започнал следващият. Но, ако от Нова или продукцията бяха излъчили малка част и да кажат "Ще има извънредно студио" и там покажат "целия блясък на великия славянин(дасесветииметому). И там ясно и категорично да има хора с топки, които да се изкажат, без значение - кой е жертвата и кой е агресора, че това е недопустимо! Тогава щяха да се измъкнат, като една уж социално ангажирана телевизия. А какво видях в студиото - около 3 изречения, че не трябва така и хаха хихи и Юлиян е лош. Но, не - трябва да има хляб и зрелища. Хлябът е за Тупарев, а за нас би трябвало да са зрелищата, но те вече и това не са.

# 2 482
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Ти защо не се включваш по-често?

# 2 483
  • София
  • Мнения: 981
За кого е питането?

# 2 484
  • София
  • Мнения: 759
Е, договорите относно съд и подобни, 100% са изпипани до запетайка. Ако не беше така, то един Къци само да ги беше съсипал след участието си. А, да не споменавам участниците имали "късмета" да са в сезон с Кулагин или онзи шеф Петров. И това само от предавания на Нова и то на този продуцент. Да не ги изреждам и на други телевизии подобните ситуации, случки и т. н.

# 2 485
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Цитат на: Смарт link=topic=1158379.msg39744270#msg39744270 date=15 75158820
За кого е питането?
За теб естествено.

# 2 486
  • Мнения: 156
Каквито и да са им договорите не могат да си противоречат със закона.

За Веселин и Ана - Мария няма какво да се каже повече, всичко сте казали. Ако Веселин ми постави такива ултиматуми ще му гравирам на ризата с ютията 'ПАНЧЕВ' и после сам ще си подпечата билета.

Да, АМ е слаба, но на капитанската битка срещу Венцислава/Роберта и Амелия - Мира, само тя освен Роберта успя да се качи и слезе от оная стена.

П.С. предаването както е известно вече е свършило, без финала и според мене участниците знаят кои са финалистите и когато ги питат в студиото за кого са те си избират от финалистите, а не от всички които са останали след тях. --> може да се направи извод кои са финалистите.

# 2 487
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Веско се пробва още в началото с Марешка, но удари на камък.Тогава като номинира Йоана, той бая ѝ викаше, но и тя отвори една уста и Веско се сви. Значи си прави сметката къде му минават номерата и къде не.

# 2 488
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Финалистите ги знаем почти всички от темата още преди два месеца.

# 2 489
  • Мнения: X
Попрехвърлих и аз коментарите във ФБ, според мен са повече неодобряващите от одобряващите поведението на ТъПанчев.

И няколко колажа оттам, табелката:

Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт