Шарен и вкусен български език-форумски номинации

  • 4 209
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
фундаментите на основата - това е нашата база!

# 46
  • Мнения: 11 321
фундаментите на основата - това е нашата база!
Joy Joy Joy

# 47
  • Sf
  • Мнения: 808
Добра тема!!!
Кратки форми и на място: Кейси, бе, Дона, Дафодил, Калин@, тити

Есеистика: Сакри, ДЕ Ваня, Анда, Divana, mariabutti

Публична реч: Реза, Сладка Хапка, Лиска, Кейси, Рижата Прекрасница, БУБА, Лилита

Енциклопедисти: мамма, Рижата Прекрасница, тити

Самобитност: Небесна КрасТавица, Лиска, мюриель, Рижата Прекрасница, Дона и всички дами от Копа де Ла Вита Simple Smile

Приложна психология: Biby, Никол, Василиса Умница

Изгрев: Umbra, chandra, ester, Margarita,   Иренка, AnMary, Анджелина, magi99, chockolina,

Музикален естествовед: Сакри, скорпионче, калпазанка

Най-добрият човек, когото бих искал/а да познавам: Сакри, Червената Депешаркчица, Креми (двойна доза), Вергилия, Ламята НеСпаска, Никол, джуджанка, синеочка...

Простете за добавените номинации  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 412
Мила Асса...усмихнахте ме с това потръпване от математическия анализ  Grinning
Съм учила и в су и разбирам, макар и да не споделям тази погнуса  Sunglasses, а и тутакси и немедлено се съгласявам с всякякви промени, защото мисля, че всичко все още се избистря и нежно се разлиства в главиците ни...хм...да видим...Красив ум  Flutter...не, далеч е от целта...какво ще кажеш за Терминатор епистолатор  Crazy
Това последното ще го оставя, да видя много ли е страшно на дневна светлина и тогава ще му решим съдбата  Mr. Green Освен ако не се намеси уважаемата номинирана   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 629
Фонд Златна Мисъл го махнах, щото не би бил разбран, а темата не заслужава оспамване. Само високо положителни номинации предлагам да има Grinning

# 50
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уважаемата номинирана ще поеме всяка тежест на народната любов със съзнанието на добре изпълнен дълг.  Mr. Green Не дъвчете така кокалите на уважаемата номинирана, моля

# 51
  • Мнения: 412
...а темата не заслужава оспамване. Само високо положителни номинации предлагам да има Grinning
тъй тъй...оценяваме върхови постижения  Simple Smile въй (поздрав за пазителите на чистотата на езика от милионите микроби на миекането, още наречено целулит на речта  Sunglasses)...а...какво ще кажеш за терминатор епистолатор  Rolling Eyes Аз се привързах и дори самъртаймския ми мозък започна да обмисля преименуване на всички категории с подобни заглавия  newsm78
провокатор епистолатор...или...но, вярвам, че ще ме възпрете овреме  Hug
А тъкмо се канех да си оспамя темата  Rolling Eyes...ще бъда (семейно) при другари във Варна в зората на август и бих изпила по един ром/коняк с теб    bouquet:...(сега...това си пия по принцип, не се натягам за хаванския  Party)
...и с теб, уважаема номинирана  Party

# 52
  • Мнения: 412
Ал Бънди за Енциклопедист   bouquet

# 53
  • Мнения: 5 103
признавам без бой - тази тема много, ама много ме затруднява smile3515.
Колкото и да чета, колкото и да си припомням, не мога да дам номинации. Срааааам!
 smile3518
Просто съм съгласна с всички номинации...

И аз така мацка.

# 54
  • Мнения: 4 806
Поздрав към уважаемата авторка!
Дали не е време да се направи обобщение по видовете категории, че лятното настроение не е единичен случай ... номинации ще се правят по - лесно върху по ясни категории...

горе има интересни две предложения - за най-добрия човек и за музика.. Споделям предложението.

и ми се върти една идея. Категория "Предай нататък..." за разни благотворителни и обществено полезни дела... какво ще кажете? 

# 55
  • Мнения: 1 753
Ал Бънди за Енциклопедист   bouquet

Ее, благодаря. Ще трябва да отчетем обаче и приноса и на Eli_T с нейния цитат от Мечо Пух!

# 56
  • Мнения: 3 091

АУ! Каква четка!  Wink Благодаря много!  bouquet

# 57
  • Мнения: 412
Ахъм...положението е мидсамъртаймско и на мен днес ми е последен работен ден  Rolling Eyes...ще се включа активно към 20 август, ако не ме е затресла пред 30-рожденическата депресия  ooooh!
Ако някой иска да се заеме със систематизация на номинациите, ще благодаря и черпя много   bouquet
Обещавам да мисля сценарий за церемонията по връчването на наградите  Money  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 164
кратки форми - Кейси, Лиска

цялостен принос - Реза, Мамма и Бу

Есеистика - Никол и Кифла

публична реч - Biby

енциклопедисти - Мамма и Бу

самобитност - Сакри и Небесна красТавица

# 59
  • Мнения: 3 394
Почитаемата краставица ще ги отнесе всички като куцо пиле - домат Grinning

аха, и ти си ми фаворитка:)

Общи условия

Активация на акаунт