Каква е подходящата жена за един 38-42 годишен мъж?

  • 23 643
  • 964
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30 802
Е то по телефоните се гледат най-новите сензации, аз съм стара чанта вече.

Туитър нямаш ли? Бих го следила.

# 706
  • Мнения: 32 151

 Вече ти обясних горе, че с такива латернаджийски опити да стреляш напосоки само излагаш себе си и мисловната си дейност.

А аз ти обясних защо латернаджията си ти.
С този си пост доказа и защо си сам. И ще продължиш да бъдеш.
Мисловната ми дейност е добре. Оценки от теб не са ми нужни.
Нали знаеш когато аргументите се изчерпят какво следва?
Толкова си можеш.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Е то по телефоните се гледат най-новите сензации, аз съм стара чанта вече.

Туитър нямаш ли? Бих го следила.
Не, само Facebook и YouTube.

# 708
  • Мнения: 3 186
Пиронче, много ми приличаш на един съфорумец, който търсеше само полякини и словачки за гаджета.

Въпросният дори отиде та излъга в темата за Зелена карта, че е спечелил, за да провери колко от нас биха му се навили, само и само да заминат с него.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Пиронче, много ми приличаш на един съфорумец, който търсеше само полякини и словачки за гаджета.

Въпросният дори отиде та излъга в темата за Зелена карта, че е спечелил, за да провери колко от нас биха му се навили, само и само да заминат с него.
Това е интересно заключение, предвид неоспоримия факт, че неколкократно тук съм отговарял на подобни женски съмнения с това, че категорично не бих се събрал с чужденка, а зачитам българките. Simple Smile Може да провериш.

# 710
  • Мнения: 3 186
Ооо, не, не казвам, че ти си той. Оня беше един черноглед пискливец, мразещ жените, мъжете, себе си и Господ.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Ооо, не, не казвам, че ти си той. Оня беше един черноглед пискливец, мразещ жените, мъжете, себе си и Господ.
Значи е бил някой подходящ за теб. Simple Smile Определено описваш обратното на мен.

# 712
  • Мнения: 6 173
Туитър нямаш ли? Бих го следила.
Joy
Не се сдържах. Нещо още по-телеграфно трябва.

# 713
  • Мнения: 30 802
Във фейса и тубата са само психари с дълги излияния. Имаше интересни, ама зачезнаха. Останаха само лудите.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Във фейса и тубата са само психари с дълги излияния. Имаше интересни, ама зачезнаха. Останаха само лудите.
Явно имаш голям опит с психари и си наясно с нещата. Не мога да се похваля с твоите интереси.
 Аз ползвам Facebook с цел реклама на моите способности, а YouTube - освен за това, също и да гледам прегледи на нови телефони, телевизори, коли, архитектура, курорти, музика. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 6 491
Добре, че нямам Фейс... бук!

# 716
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То па кой вече го ползва тоя фейсбук, само пенсионери. Жребецът пред кого ли се рекламира там.

# 717
  • here and now
  • Мнения: 4 330
То па кой вече го ползва тоя фейсбук, само пенсионери. Жребецът пред кого ли се рекламира там.
Ами ако прави бастуни?

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Бастуни досега не съм правил, но преди години един от поръчителите ми заръча да му проектирам онази играчка за самотни жени, която ти изпратих на ЛС. Simple Smile

# 719
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Предпочитам да не ми изпращаш ЛС.
Подадох ти идея за бизнес, много по-перспективна от малките ти играчки.

Общи условия

Активация на акаунт