Каква е подходящата жена за един 38-42 годишен мъж?

  • 23 422
  • 964
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 206
фантазията, жребчо, е много важно качество, за да имаш успехи в живота.
Кое по-точно да цитирам - че според теб "умни хора" няма, защото има изневери/побоища и че умните хора знаели, че няма гаранция. Ми дай да не излизам от вкъщи, че нямам гаранция дали няма да ме премаже някоя кола; или да не се влюбвам, щото след време изневери?!
Благодаря за съвета, но  имам по-точна(дори и да не е най-точната) представа за  нуждите на двата пола и ако(и когато) съм сама, си знам защо. И докато се забавляваш, помисли дали щом различни хора ти казват сходни неща, няма доза истина, която да ти бъде полезна.

# 766
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Бегемамата е велика. От Х- на брой текстови мнения вниква в мозъка на писалия ги и със с 140-процентова сигурност разшифрова: месечния му доход, колите му, имотите му, годините му, обиколката на корема му (и други обиколки), дали обича мусаката повече с кисело мляко или върху корема на гола мацка, с колко км/ч бягали от него жените, дали тежал повече от Жануария, дали Баба Яга е по-малко сбръчкана от него, колко мързелувал, дали връзвал жената в окови с цел да му е покорна робиня и т.н. Smiley

# 767
  • Мнения: 1 206
човек трябва да бъде отворен към света, жребчо; дори от бездомен алкохолик има какво да научиш. Но ако не виждаш полезност за себе си в дискусията, вероятно си на грешното място.

# 768
  • Мнения: 2 857
Ех, тия мъже, по-сложи от Енигма. За 50 стр никоя не го разбра. Жал ми става.

Не жали, запази си го за 100-тната страница.
Поне още до избор между оргазми и пари не сме я докарали, като комшиите от съседната улица

# 769
  • Мнения: 30 802
Ами за мен няма нужда да вниквам в мозъка. Да, интересничко е, някои хора интересни и екзотични бръмбари въдят. Ама по-интересно е да се гледа голямата картинка отстрани. Ако цикли, дори да е много екзотичен цикъл със завъртулки, пак си цикли.

# 770
  • Мнения: 10 993
според мен ако се влюбиш, тази жена ще ти се струва идеална. Напоследък все по-лесно срещам мъже, които казват, че не са се влюбвала никога в живота си. Това чак ме плаши.
Аз самата съм много влюбчива и безразсъдна и после си патя от главата. /i]

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ех, тия мъже, по-сложи от Енигма. За 50 стр никоя не го разбра. Жал ми става.
За 50 страници десетина жени прочетоха правилно, разбраха правилно и изразиха мнението си по темата. Други пък се поблазниха да се заяждат, да си въобразяват несъществуващи неща, да се правят на гадателки и самозвани психоложки. Припомням. Simple Smile

Най-вече към жените: Да приемем за миг, че вие сте необвързан мъж на около 38-42 години.
1. На какви качества у жената бихте държали в такъв случай?
2. С каква жена задължително не бихте били?
3. С каква на възраст жена щяхте да си подхождате най-много (примерна долна/горна граница като години)?
4. Ако сте мъж със средна фигура и спортувате умерено, щяхте ли да бъдете с жена с изявено наднормено тегло, която е безотговорна към хранителния си режим и не желае да полага грижи за влизане в добра форма?
5. Ако жената има дете/деца? Ще се чувствате ли добре, ако основните грижи и време са насочени към жената и детето, а вие (мъжът) трябва да сте на по-заден план? Или ще държите да е равнопоставена на вас, т.е. да няма деца и заедно да си направите такова/такива?
6. Бидейки мъж с очаквания/изисквания към жената, редно ли е и вие да предложите същите качества, каквито желаете да притежава жената?

Моля, опитайте се да се поставите на мястото на мъж и да изразите мнението си като такъв, макар и да сте жени. Ясно е, че повечето жени, особено майките, веднага биха написали дружно, че мъжът трябва да приеме жена с дете, с повече наднормено тегло, да се примири да е на заден план, да свиква с всичките ѝ недостатъци и пороци в името на любовта и други подобни. Но, все пак да не забравяме, че говорим за две човешки същества, макар и от различен пол. Вие, като жени, също имате някакви изисквания към мъжете, затова дайте мнението си по зададената тема, имайки едно наум и това, че нито на вас ще ви е приятно да се съобразявате с мъжа за всичко, докато самите вие полагате усилия да сте в добра форма, нито обратното.
 Относно точка 5. Има чудесни примери за семейства между мъж и жена с дете от друг мъж (и по-рядко жена с мъж с дете от друга жена, но и те се срещат), в които двамата намират необходимото равновесие във връзката и успяват да си дават време един на друг.

 п.п.: Не питам нито за себе си*, нито "за един приятел"; просто желая да се запозная и с женската гледна точка, понеже мъжете и жените възприемат някои неща по различен начин. Simple Smile
Скрит текст:
*колкото и да не ви се вярва. Grinning

п.п.2: Темата не е пързалка, а напълно сериозна и без скрити цели. Ще помоля за безпристрастни включвания и въздържане от обидни квалификации към жените или мъжете**. Нека съхраним добрия тон, за да ни е готино на всички! Simple Smile
Скрит текст:
**по мой адрес и да се изпуснете - свикнал съм ви вече и няма да ви отвръщам със същото, а с усмивка. При всеки опит за по-грубо прекрачване на границите ще ви пиша одобрително палче и ще ви покажа, че съм над тези неща. Innocent

# 772
  • Мнения: 6 130
Оргазми ли? Дотам няма се стигне, тука въртележката е друга.

# 773
  • Мнения: 2 857
Оргазми ли? Дотам няма се стигне, тука въртележката е друга.

А ти откъде знаеш на кой какво му докарва оргазъм ?  Close

# 774
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
според мен ако се влюбиш, тази жена ще ти се струва идеална. Напоследък все по-лесно срещам мъже, които казват, че не са се влюбвала никога в живота си. Това чак ме плаши.
Аз самата съм много влюбчива и безразсъдна и после си патя от главата. /i]
Споделям мнението ти. Моят т.нар. "идеал за жена" винаги е бил една променлива и се е припокривал изцяло или много близо до това, което е била жената до мен в даден момент. С други думи, свиквайки с жената и приемайки я с нейните положителни качества и недостатъци (някои от които дори може да са чаровни, ако човек погледне на тях от друг ъгъл), тя се превръща в моята идеална жена. Simple Smile

 Но има и един друг тип хора, които поставят твърде безсмислени и дори нагли изисквания какъв да бъде човекът до тях (включително и много скъпи материални неща), без да са склонни да отстъпят ни най-малко от така жадувания идеализиран образ. Simple Smile После си ближат раните и се чудят защо този идеален човек ги е предал или са изскочили една камара неподозирани лоши качества у него. Причината е, че са избирали според изискванията си за другите неща, пренебрегвайки какъв е същинският Човек.

# 775
  • Мнения: 6 130
А ти откъде знаеш на кой какво му докарва оргазъм ?  Close
Вденах. Мда. Разсеях се, мерси че ме побутна.

# 776
  • София
  • Мнения: 34 926
На Даски половинката, гледам се разписал Grinning
Или направо друго нейно алгер -его.

# 777
  • Мнения: 2 857
На Даски половинката, гледам се разписал Grinning
Или направо друго нейно алгер -его.
Г-ца Прекрасна, или никой друг не се пресрами, или само аз не ти разбрах поста (мъжка недосетливост го наречи ако трябва)
Може ли да помоля за разяснение или за линк към темата, която дава обяснението?  Simple Smile

# 778
  • Мнения: 1 206
Даски липсва. Така и не разбрах защо я бан-наха, макар темите и да не бяха толкова интересни за мен.

# 779
  • Мнения: 30 802
Но има и един друг тип хора, които поставят твърде безсмислени и дори нагли изисквания какъв да бъде човекът до тях (включително и много скъпи материални неща), без да са склонни да отстъпят ни най-малко от така жадувания идеализиран образ. Simple Smile После си ближат раните и се чудят защо този идеален човек ги е предал или са изскочили една камара неподозирани лоши качества у него. Причината е, че са избирали според изискванията си за другите неща, пренебрегвайки какъв е същинският Човек.

Какво ти пука за другия вид хора? Има всякакви видове, това си е техен проблем, те живеят със себе си.

А иначе от едно ниво нагоре няма чак такова значение какъв е същинският Човек. Той може вътрешно да е меко и пухкаво зайче, ама да твори епични глупотевини. Може да е гад мръсна, но да живее отлично и резултатно и да е поносим.

Общи условия

Активация на акаунт