Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 573
  • 721
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 172
Сладурче, така се радвам като пишеш ❤ много хубави имена си имат малките сладурки, май не си споделяла досега 😍 радвам се, че всичко е наред при вас. Дано да успеят да наддадат достатъчно и за Коледа да сте заедно у дома 😍

Алегра, сигурна съм, че всичко ще е наред, стискам палци 🤞

Марти, болките само докато суче ли са или и след като спре продължават? Почвам да се плаша малко вече.. Но дано отшумяват бързо 😚

Алексче, ти нали беше с някакъв пакет за следене? В него нямаш ли включени тези тонове? При нас е 25 лв на ходене като при преносване се ходи всеки ден след термина.. Дано не пренося, че нито ми се дават 25 лв, нито ми се ходи всеки ден. И аз пътувам дотам общо около час, час и нещо при по-голям трафик и се карам сама и хич не ми се занимава.
Ланче, ами уж са включени, но само веднъж в седмицата. Останалите 4-6 ги плащам. Не ми е проблем за парите, тъпо ми е обаче , че нищо ново не казват и пак ме викат отново и отново, а няма за какво. Пътувам по час и малко в посока.

Сладурчее, много хубави имена имат девойките😍
Да папкат и да растат, а по Коледа ще са си вкъщи🙂

# 361
  • Мнения: 882
Страхотни имена ... браво да наддават още по бързо и за коледа вкъщи . 2500 ли трябва да станат или по друг показател ще следят и ще ти кажат кога може да си ги вземете ? .. за шума на сърцето не се притеснявай .. доста бебчета имат в началото . Сестра ми също уж така се е била родила ... пък ето я на 30 години жива и здрава и вече мама 😊 това отминава . Реално колко трябва да е пулса на бебето на тоновете . Аз си мислех , че ако почне да пада тогава трябва да се вадят , но явно и като са високи 🤔 Алегра само спокойна бъди всичко ще е наред .

# 362
  • Мнения: 499
Ако не се лъжа на мен ми казаха, че е нормално от 120 до 160. Може и да не съм разбрала правилно. При нас беше 140.

Бу,честита госпожица. Здрава да ви е! 🤗

# 363
  • Мнения: 113
Babybu, честита рожба 🤗
Бейбибу, честита радост и от мен ! ☺ Да ви е жива и здрава малката принцеса и нека има много късмет и щастие в живота ! Бързо да ви изпишат и да се приберете у дома 🥰

Марти, наистина звучиш много добре и ми даваш надежда за секциото. А, Кая май наистина ще е певица и то с характер 😀 Свекърва ти много насериозно се е взела след като още от болницата те е почнала със съветите.. пожелавам железни нерви, ако не тактично я отсвири.

Ние с бебка не можехме да изчакаме понеделник и вече сме в болницата.. тоновете днес й бяха тахикардични. Sad Психически съм на предела сякаш и не знам какво ще става утре..

Колко бяха тоновете, че я изкараха тахикардична? При мен 2 седмици поред се опитаха да ми втълпят, че малката е тахикардична с тонове от 160 до 185, но последните два пъти бяха от 125 до 160...
Може би усеща, че си разтревожена и ускорява пулса.
Стискам палци всичко да е наред 🤗

Благодаря ви за подкрепата, момичета ! ❤
D.k., ами тоновете и на двата записа днес бяха като твоите почти не падаха под 180.. Сега на вечерния запис обаче явно успях да се успокоя и не преминаха 160. Явно ни разиграва нещо малката, но не остава много до финала.

Сладурче, много се радвам за вас ! Пожелавам ви да сте заедно на празниците 🤗❤

# 364
  • Мнения: X
Момичета, днес се роди бебе Теодор, 2850кг в 37г.с! Така както вчера имах болки и розово течение (а предния ден и мериха тоновете и си беше затишие), които спряха след като се изкъпах и нагласих, така сутринта в 4.30 започнаха наново, но малко по-силни. Повъртях се, повъртях,   да видя дали ще минат, минаха се 3 часа но не отминаха и тръгнахме за болницата. Все си мислех да не са някакви фалшиви тревоги, все пак ми е за първи път. Имахме около час и половина път, но аз бях спокойна. Първо ми премериха тоновете и с учуда видяха че контракциите не са леки и са си съвсем регулярни. Прегледаха ме за разкритие, беше около 4 см. Приеха ме и аз не вярвах че ще родя днес. Всичко мина толкова бързо. В 11ч.бях настанена в предродилното и малко преди 14ч.бебчо се роди. Минах без упойка, а бяхме се уговорили да има, но то стана много набързо и разкритието и нямаше нужда от нея. Няма нищо страшно!!! Не мога да повярвам все още какво ми се е случило и благодаря на Бог за силите, които ми даде. Момичета, тялото само знае какво да прави, аз оставих нещата просто да се случват, без да се противя и всичко се нареди. А съм голяма страхливка и винаги ми прималява когато ми вземат кръв. Сега на мисъл ми е бебчо, защото е в кувьоз, да си доразвие дробчетата. Подхранват го с глюкоза май че казаха. Иначе е красавец. Още на магарето ми го показаха и беше розов и чистичък. Не знам кога ще ми го дадат да го гушна. Ходих да си го видя в кувьоза. За сега нямам нито коластра, нито напрежение в гърдите. Дали ще ни се получи кърмене не знам. Но много се радвам, че се навих да раждам нормално, а не секцио както си бях намислила.

# 365
  • Мнения: 5 379
Слънцее, жив и здрав да ти е Теодор! Казах ти аз, че с това розовото течение има нещо.. Но защо в кувьоз и моята се роди в 37 седмица Thinking Да излиза бързо от кувьоза и да се гушкате!
Лани, ами и малко след това продължават. То и при нормалното е така - матката контрахира. Ама споко не е болка за умиране.

# 366
  • Германия
  • Мнения: 73
Слънце, честито бебче! Да ви е жив и здрав Теодор, да наддава бързо и да се прибирате бързо в къщи ☘️🌺☘️

# 367
  • Мнения: X
Имал е неравномерно дишане, до колкото можах да разбера, но после казаха че си диша сам, без чужда намеса. Иначе си плачкаше като се роди. Питаха ме дали съм имала някакви инфекции последните 3 месеца, дали съм боледувала. Дано всичко е наред.

# 368
  • Мнения: 882
Слънце добре дошъл на бебчо Теди да ви бъде жив  и здрав .. радвам се че вс е минало добре за теб и дори без упойка браво на теб ... А малчо бързо да излиза от там и да се гушкате

# 369
  • Мнения: 347
Слънце, честито бебче , много да те радва и  скоро да го гушкаш 💙👶 Прекрасни новини и успокояващи. 🥰🥰🥰 Много се радвам

# 370
  • Мнения: 2 172
Ехее, Слънчице, честит да ти е Теодор!😃
Много хубаво и позитивно си разказала всичко. Започнах да се отпускам и не ми е толкова спечено вече, особено след всички позитивизми, на които се начетох днес😁🙂😍

Аз имам 1 ден до термина и вече ми се иска да се ориентирам към раждане, но не би...беба има собствено мнение по въпроса😆

Марти, ако дробчетата имат нужда малко да се доразвият, бебчето се слага за няколко дни в кувьоз или под “шапка” (едно като стъклен купол над главичката на бебчето).
Бързо ще излезне бебокът, не се тревожи, Слънце😉

Вики е родена в първи ден на 37г.с и също не се е налагало да се слага в кувьоз, но тя беше дунда, почти 4кг. Имаше обаче и други бебчета, дори и по-късно родени, които ги слагат по кувьози. Понякога имам чувството, че го правят, заради по-лесната адаптация.

Като се роди каката , имаше бели точки по носа и брадичката , та се бях стреснала да не ѝ има нещо и пък бебешко акне. Попитах тогава и ми обясниха, че примерно това е признак, че са развити дробчетата.
Имат си някакви техники да разпознават, доста бебета са им минали през ръцете.❤

# 371
  • Мнения: 257
Бейбибу, честита дъщеричка! Жива и здрава да ви е! Heart

Слънце, добре дошъл на Теодор, здраве и късмет да го съпътстват! Heart

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Слънце, честит да е Теодор! Страхотно за бързото раждане. Коластрата ще слезне. Ако имаш възможност, стимулирай с помпата, а после и с младежа! Бързо да си е при теб ти желая!

# 373
  • Мнения: 697
Слънце, честит Теодор! Пу пу любимото ми мъжко име... Ако племенника не го носеше, на 200% моят бебо щеше да се казва така без да го мислим ни най-малко. Simple Smile Да ти е жив и здрав! И да ви радва много! 😘

Сладурче, прегръщам ви - и теб и бебките!! За Коледа пожелавам да сте си всички вкъщи! Страхотни имена имат. Simple Smile

# 374
  • Мнения: 444
Слънце, честито бебче и на теб ❤️

Общи условия

Активация на акаунт