Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 587
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добър ден!

Как сте днес? Бебетата по местата ли са? Grinning И по кои места - в коремите или в родилните отделения? Kissing Heart

villygdr, направо им казвай, че не е удобно. Neutral Face Спите, не сте спали, изморени и т.н.

maya17, успех! Flowers Four Leaf Clover Щом утре е единствената възможност - действайте! Ще се справиш! Hands Plus1

Земетресение мисля, че не съм усетила. Два пъти ставах до тоалетна, за друго не съм се будила и пак заспивах.
Тази сутрин усетих Палавницата високо да хълца. Rolling Eyes Ако пак се е завъртяла седалищно, не знам как ще се разправам с това дете. Confounded  Тези дни не съм тренирала. Ще направя една тренировка и ако не вали - излизам да се мотам по улиците.

# 76
  • Мнения: 882
Като малък сеизмограф съм . Мина земетресението и с него и главоболието ми 😁 . Rain къде намира такова място да се върти . Моя пък вчера през деня и той доста по мързелува за пръв път от както го усещам и през нощта беше едно бутане ниско долу с глава , с ръчички  и чак сега пак заспа , а аз мисля да ставам . Две вечери забравям да пия магнезии и сега ме болят краката Тая вечер ще пия че имам още 4 пакета да си го довърша и го спирам . Как ще изкарам до край без мен мн ме болят краката Като не пия

# 77
  • Мнения: 2 174
Добро утро😊

При нас всичко е по местата. Още съм 2в1. Имах няколко тъпи болки, но като хапнах и се изкъпах, всичко отмина.

Марти, Беър, имаме ли бебе при някоя🤣😘 илии ще ги правим астрални близнаци.

Мъжът ми е голям бъзльо. Ставам през нощта да ходя до тоалетната, но нещо много ми беше горещо. Цялата бях бодгизнала в пот и реших да слезна до хола да пия вода и да видя на колко е подовото в спалнята, ако такова да го намаля. Връщам се и се преоблякох и мъжа ми вече не знам какво става. Вика- “ Ще тръгваме ли?”, това в просъница. Питам- “ Къде да тръгваме?” 🤣 , за бебе....

Имам чувството, че ще наеме хотел до болницата, че да е спокоен.

Аз излизам от преглед, де. Отново казаха, че всеки ден ще идвам. Багажът е в колата.
Тапата е паднала, не ми цапа на мен обаче. Шийката се е скъсила още съвсем малко. Беба е слезната в малкия таз. Разкритието не е мръднало. На тоновете всичко е наред. Засякохме няколко лееки контракции. Нищо особено демек. Казаха разходки, ананас и чакане. Ананас не обичам, за разходки ми е студено, освен ако не искам на пътеката , май съм най-съгласна да чакаме😂😆
Искам си декември и точка.

Марти, имаме ли бебе, че те сънувах?Беше родила, аз бях при теб ( не знам какво съм правила там🤣) , все още си бях бременна.

# 78
  • Мнения: 882
Алексче слуша те госпожицата и чака, а защо ананас  какво действие има той 🤔

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ананасът, чай от малинови листа, секс и т.н. Са методи за предизвикване на раждане 😉

# 80
  • Мнения: 58
Запис
Мулан честито бебче, скоро да сте си вкъщи 🐣

d.k. Ч.Р.Д. на патерица скорошен подарък и бързо да си върнеш предишното Аз💐

Мая стискам палци, щом си ги задържала досега, ще са едни прекрасни бебчета 🍀

На всички леко раждане 🏥, на други като мен на които им е рано да устискат.

# 81
  • Мнения: 697
Здравейте! Няма бебе още. 🤪

Имам леки контракции, ама по-скоро са придърпвания, не бих казала болки. Тапата и тя май цялата си падна, че цяла нощ нищо не е текло. Обадих се за всеки случай на д-ра, каза да минем днес следобед за всеки случай. Викам си сега къде следобед ще се лангуркаме пак по пътищата, то щом е следобед трябва да мъкнем и детето по болницата и по кабинетите. Обаче ще отидем, то се е видяло.
Аз не смея и да ям много, а съм супер гладна. Хрупам едни кисели краставици и това е. 🤣

Мотивирана от вчерашната ни дискусия във фейса, отивам да карам мъжо да ми лакира ноктите на краката.

Марти като гледам как я няма тази сутрин, може и да има новини❤❤❤

Мауа, успех утре ти желая! За близнаци 37гс си е страхотно, така че вярвам, че всичко ще е наред.

# 82
  • Мнения: 2 174
Няма я Марти, сигурна съм почти , че или вече имаме ново бебче в групичката, или е тръгнало😃❤

Беърче, дано всичко е наред на прегледа днес. Малко неудобно, че ще биете път, пък и детето ще влачите по кабинети, но няма как. Поне мъжът ти да придобие цвят и да се успокои. 😁

Аз бях преди малко се прибрах и следобед пак ще слизаме към Лондон😑 да търсим диван за стаята за игра на малката, че на тази ракла/пейка се изръмбихме всички. Хич не ми се пътува....

Останалите момичета, как сте?
Лани също ми се губи нещо, знам ли🙂

Много подозрителна станах нещо, чакаме новини от всички момичета❤

# 83
  • Мнения: 167
И аз само отварям да видя нямаме ли някоя добра новина след вчерашните тапи.

Момичета, консултацията с кардиолог и анестезиолог задължителна ли е и кога точно се прави, че моят АГ дори не е споменавал за това, а от днес вече започвам 38 седмица и се чудя дали ще имам време и това да свърша? Съответно как преминават тези прегледи?

# 84
  • Мнения: 354
И аз чакам новини само влизам през 30минути 🤗
Консултациите май се правят за планово секцио, поне в Щерев е така...

# 85
  • Мнения: 196
И аз само отварям да видя нямаме ли някоя добра новина след вчерашните тапи.

Момичета, консултацията с кардиолог и анестезиолог задължителна ли е и кога точно се прави, че моят АГ дори не е споменавал за това, а от днес вече започвам 38 седмица и се чудя дали ще имам време и това да свърша? Съответно как преминават тези прегледи?

Ако ще си планово секцио, като те приемат май се прави. Мен ще ме приемат деня преди секциото, за да направим консултациите с кардиолог и анестезиолог, както и да пуснат за последно кръв и урина. А ако ще раждаш естествено, нямам представа кога.

# 86
  • Мнения: 829
И аз само отварям да видя нямаме ли някоя добра новина след вчерашните тапи.

Момичета, консултацията с кардиолог и анестезиолог задължителна ли е и кога точно се прави, че моят АГ дори не е споменавал за това, а от днес вече започвам 38 седмица и се чудя дали ще имам време и това да свърша? Съответно как преминават тези прегледи?
Аз съм планове секцио и направих консултацията вчера. Представляващ задаване на въпроси за алергии, какви хапчета приемам, нива на разни неща от изследванията, тегло, ръст и анестезиолога попълване въпросник. На кардиолог не са ме пращали.
Момичета радвам се, че сте още 2в1 щом това искате! Марти само нещо се губи Thinking
Аз да попитам: какво мислите за боядисването по време на бременност и правите ли го? Аз не съм се боядисва Ла от март не нарочно, просто все отлага, но за утре си запазих час, защото искам пак да си се направя тъмна и този онзи почват с въпроси ама сега може ли!? Аз не мисля, че нещо може да достигне до бебето... Та интересно ми е вие какво ще кажете. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 5 444
Такааа, отчет: вчера след тапата цял ден контракции, слаби. Вечерта се успокоиха, викам си "няма да е тия дни". Да, ама в 4 и 30 се събуждам от яко стягане с тъпа болка. Засичам - на 5-6 минути. Ходих до тоалетна, въртях се. В 5 и 30 викам ще будя ММ. Той милия се препоти 10 пъти. В 6 без 10 звъннах на лекаря, каза да отида към 8. В 7 и 30 почнаха да текат и води. И така, сега съм в Шейново, апарата показва контракции на 4 минути, водите си текат, аз седя гладна и жадна и чакам доктора да си поспи малко вкъщи,че е бил нощтна. Grinning Отпратих ММ вкъщи да не чака отпред, че не се знае кога. Ноо, предполагам ще е днес. Направиха ми теста за алергии, чакаме.

# 88
  • Мнения: 872
Оххх, Марти стискам палци бързо да излиза и да се гушкате 🥰🥰🥰

# 89
  • Мнения: 196
Леле, Марти, не остана!
Желая ти всичко да мине бързо и леко.  С теб сме с един термин и сега ме шашна. 😁 Довечера ще се боядисвам, че не се знае нищо.
Еделвайс, аз се боядисвам само с безамонячна боя от години. В началото питах АГ и ми казаха, че няма проблем. Виждала съм и доста изрусени мами, така че не вярвам, че вреди. А и мисля, че дори да има някаква вреда, едва ли има значение в последните месеци. По-скоро през първите 4 месеца е по-важно да се пазим, по време на органогенезата.

Общи условия

Активация на акаунт