Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 543
  • 721
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 872
Честито Алекс, ти си герой! 😘😘😘

# 571
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!

Алекс, прекрасна сутрешна новина!! Heart Честита да е Анна! Да е жива, здрава и много щастлива! Радвам се, че и при теб всичко стана, както го искаше! Браво! Hug

И по този повод - Kalisi, дано намериш лекар за нормално раждане! Flowers Four Leaf Clover

Nedavl, Лана, Suprema, ще се успокоя, че няма да пропусна раждането. Grinning

ivigeorgieva, дано бебчо тръгне сам, за да не стоиш излишно в болницата. Flowers Four Leaf Clover

Днес и аз съм на тонове и преглед. Ще видим, дали ще си дам зор с багажа за болницата. 🙂
Искат ми пакет еднократни пелени за болницата. Взела съм на Пуфис. Без някаква специална умисъл. Размерът е двойка - от 3 до 6 кг. Според вас добре ли е или трябва да взема по-малкия? Преди седмица бебето по измерване на ехограф беше 3 кг.

# 572
  • Мнения: 113
Честито, Алекс ! Жива и здрава да е Анна и много да ви радва ! 🤗

# 573
  • Мнения: 196
Алекс, честито момиченце! 🍀❤
Радвам се, че всичко е минало гладко.

Аз имам въпрос към раждалите мами.
Чух, че в някои болници изписват да се пие протеин след раждането. Май за да няма отоци по краката и ръцете. Моят доктор казва, че това няма да помогне, но има ли все пак такива от вас, които са пили протеин и помогнало ли ви е?

# 574
  • Мнения: 3 789
Алексче, честита радост! Да ти е жива и здрава Анна, много да те радва и да расте много щастлива и безгрижна! ❤️❤️❤️
Браво на теб за раждането и бързо да се възстановиш! 😘

# 575
  • Мнения: 697
Браво Алексче, много се радвам за вас!💗😍 Честита да ти е беба! Жива и здрава да ти е, много да те радва. На теб бързо възстановяване и възможно най-скоро да ви изписват!💕

# 576
  • Мнения: 197
Честито Алекс! Да е жива и здрава малката Анна! Heart Прекрасни мерки, отгледано бебе Blush

# 577
  • Мнения: 936
Алекс, честита радост 🎁💜👣
Да ви е жива и здрава малката принцеса!Страхотно име сте избрали
Страхотни мерки, и ти си герои да знаеш.
Бързо възстановяване и да се гушкате в къщи 🥂🎀🤗

# 578
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Алекс, честито!! Герой си, браво и на Анна! Бързо възстановяване и опознаване!

За протеина - не знаех за тази практика, на мен не са ми изписвали. Иначе за отоци (всякакви) наистина се пие протеин.

# 579
  • Мнения: 482
честита Анна, Алекс, да ти е жива и здрава Flowers Cherry BlossomBirthdayChampagne

голям си герой да родиш така пораснало бебе Simple Smile леко възстановяване и скоро в къщи цялата фамилия барабар с кучетата!

# 580
  • Мнения: 5 333
Видях 12 отговора и веднага си казах - Анна се е родила!
Алексче, да ти е жива и здрава голямата девойка, а ти си истински герой! Heart Много ви прегръщаме с Кая Hug
Бтв, ако Кая си беше изчакала датата за секциото, щяха да са астрални близначки, но.. Grinning

# 581
  • София
  • Мнения: 231
Честито жива и здрава да е и много щастлива. На теб бързо възстановяване 🌷🤩💞
Момичета, родих!
Анна проплака в 02:00 днес, с чудните мерки 4,200кг и 53см 😍😍😍
Влюбена съм в нея, много е красива❤
Засука веднага, погущахме се и я взеха.
Аз съм добре, изкъпах се и сега си почивам, чакам да ми я донесат след някой друг час. Правят ѝ тестове, та не съм на зор.
А, да, забравих да спомена, успях да родя естествено този път!

Благодаря ви много за подкрепата и това, че ме мислехте през цялото време!😘

# 582
  • Мнения: 347
Честита да ти е Анна , Алексче, чудесна новина😍 ❤ !!!

# 583
  • Мнения: 882
Честита радост , Алексче!! Да е жива и здрава Анна а на теб Бързо възстановяване ... Получаваш титлата за най голямо родено бебче за сега 😁 Добре отгледана . Ще чакаме подробности когато можеш да разкажеш . ... За протеин сестра ми пиеше понеже и бяха оттекли краката . Знам само Че е такъв специален за бременни и родили жени . Не е обикновен

# 584
  • Мнения: 1 670
Алекс, честито Heart страхотни мерки Heart Eyes
Бъдете здрави 🤗

Общи условия

Активация на акаунт