Лято в Албена 2020 г.!

  • 40 421
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 88
Благодаря, lucyta_. Ще пробвам и аз така. А дали във всички отели има такива стаи?


Не съм запозната, аз запазих в Малибу.

# 46
  • Мнения: 6 706
Благодаря, lucyta_. Ще пробвам и аз така. А дали във всички отели има такива стаи?

В Нона има такива стаи.

# 47
  • Мнения: 2
Ралица Супериор вече също е 4*, но е една идея по-спокоен от Ралица Акваклуб: с обща анимация, и двата имат безплатен достъп до аквапарка, три други басейна на открито и по един закрит. В Ралица Супериор има и СПА център. Шатълът към плажа тръгва от ресторанта на Ралица Акваклуб, а пеш няма и 10 минути по сянка. На плажа имат ресторант с доста добра храна. Ходила съм в Турция - абсолютно по нищо не отстъпват. Най-добрата анимация! Аз резервирам през сайта albena.bg и после звъня на 070012110 (кол центъра) да се разберем за плащането - винаги са много отзивчиви.

# 48
  • Мнения: 534
Предложете нещо като РалицИте,само че на плажа.Да има басейн и ресторант в самия хотел,и добра анимация.

# 49
  • София
  • Мнения: 799
Предложете нещо като РалицИте,само че на плажа.Да има басейн и ресторант в самия хотел,и добра анимация.
Хотел Калиакра бийч - точно на плажа, има анимация и басейн, както и ресторант към самия хотел. На мен лично много ми харесва. Хотел Боряна също - имат басейн и ресторант, но за анимацията не мога да кажа, защото бяхме там само за 3 дни и доста обикаляхме, не сме се задържали в хотела и не съм обръщала внимание на анимацията. Но пък храната беше супер.

# 50
  • Мнения: 88
Ние за поредна година ще почиваме в Малибу. Доволни сме от ресторанта, имат басейн, аниматорите са доста активни, но като цяло нямам наблюдение спрямо качеството на анимация, тъй като сме по цял ден на плажа.

# 51
  • Мнения: 2 041
И на мен ми харесва ресторанта в Малибу. Даже като бяхме миналата година в Парадайс Блу, там е HB, няколко пъти обядвахме в Малибу с голямо удоволствие. Хем да разнообразим, хем там обяда беше 24 лв.за двама с напитки и кафе, а в Парадайс 48 лв.без никакви напитки....

# 52
  • Мнения: 167
Като хотел на плажа, препоръчвам Гергана. Но на по-добра анимация от тази в Ралиците, не съм попадала.

# 53
  • Мнения: 534
Ще го мислим.Засега Калиакра Маре,Малибу,Боряна и Гергана,съм набелязала.Чудим се дали да запазваме ранни записвания.Иначе датата сме я решили,20 юли.трябва ни най удобния хотел.Плажа да е пред самия хотел и има скари до шезлонгите,че.сме с количка.Не че и иначе няма да се справим,ама като се дават една камара пари поне да си струва.Че и без това ми е скъпо.

# 54
  • Мнения: X
Ще го мислим.Засега Калиакра Маре,Малибу,Боряна и Гергана,съм набелязала.Чудим се дали да запазваме ранни записвания.Иначе датата сме я решили,20 юли.трябва ни най удобния хотел.Плажа да е пред самия хотел и има скари до шезлонгите,че.сме с количка.Не че и иначе няма да се справим,ама като се дават една камара пари поне да си струва.Че и без това ми е скъпо.

Резервирайте още сега.
Ние буквахме януари и беше останал само един апартамент в цяла Ралица. Също така тези хотели, които сте изброили, за по-голяма част от капацитета си, работят с чужди тур-оператори и по принцип някакъв огромен процент леглова база им е заета, а някава определена пускат за свободни резервации.

Скари има, но само до по-крайните редове шезлонзи.

# 55
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684

rumka_73, ако почакате рискувате да няма никъде места.
Аз резервирах средата на ноември някъде през Визит за края на август.Моя прителка пусна 1 седмица след мен запитване за същия период и същия хотел през Албена, Визит, нямаше места, че успя през Ник Травел.

# 56
  • Мнения: 798
Предложете нещо като РалицИте,само че на плажа.Да има басейн и ресторант в самия хотел,и добра анимация.
Само Калиакра и Парадайз блу са с читава анимация от хотелите на брега. Не знам дали Калиакра маре не са заедно с Калиакра.

# 57
  • Мнения: 2 041
По мое мнение анимацията на Калиакра е в пъти по-добра от на Парадайс блу...

# 58
  • Мнения: 506

rumka_73, ако почакате рискувате да няма никъде места.
Аз резервирах средата на ноември някъде през Визит за края на август.Моя прителка пусна 1 седмица след мен запитване за същия период и същия хотел през Албена, Визит, нямаше места, че успя през Ник Травел.

Русалка, колко ви излезе, колко възрастни и деца, за колко нощувки?

# 59
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
От 25 август за 5 нощувки 2+1 1000лв, но от Съни турс за лоялен клиент 970лв., Хотел Боряна.

Общи условия

Активация на акаунт