Лято в Албена 2020 г.!

  • 40 363
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • В.Търново
  • Мнения: 6 678
Паркинга е според зоната,където спирате.Синя-10лв,зелена -20лв за денонощие.Аз лично не бих ползвала шатълите до плажа, особено когато точно се гласим да ходим на плаж.С много багаж сме,всички ще се качат от началните спирки и за по-нататъшните няма да има места.Всъщност заден хотел не бих ползвала.
Друг хотел няма включен аквапарк.

# 166
  • Мнения: 6 677
Има и паркинг преди бариерите на комплекса, който беше по - евтин миналата година, предполагам и сега.
beni, между Нона, Славуна и Мура, който и да изберете, няма да сбъркате. И все пак мисля, че Славуна е една идея по-спокойно и всички стаи са с изглед море. В Нона има и изглед парк, доплащаше се преди , ако искаш изглед море, но ако резервираш през бюрата на Албена, винаги се пада стая изглед море (поне така беше, когато съм ходила 2009 и 2010).

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 08:54 от Fortuna

# 167
  • В.Търново
  • Мнения: 6 678
Това е информация от сайта на Албена:
Паркинг „Лазур“ - безплатен
Паркинг „Автогара“ - 5 лв, 800 паркоместа
Синя зона - 10 лв, 1200+ паркоместа
Зелена зона - 20 лв

# 168
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте! Сигурно ви е омръзнало, но и аз ще помоля за съвет. За първа година ще ходим в Албена и не мога да реша, по цял ден гледам хотели Simple Smile Искаме да е близо до плажа, да е супер за деца, храната да е хубава (т.е. свежи плодове и салати на корем, не сме претенциозни иначе). 2 възрастни с 2 деца опция за студио/апартамент да има. Благодаря ви предварително! Основно търсим да е хубаво за децата - на 5 и почти 3 ще са тогава.

# 169
  • Мнения: 351
Гледайте хотели на първа линия. После според бюджета ви. Не съм била във всички, но от отзиви и мои впечатления лични, които сме посещавали, моята класация е: Калиакра, Калиакра маре (били сме там преди ремонта), Гергана(само да не ви е далеч от централната улица, но в Албена не са толкова големи разстоянията), Боряна ( били сме там). За другите плажни хотели вече според бюджетаСенди, Лагуните и Малибу( били сме там и не ни хареса 2016г. Малибу).Хотели на плажа с HB Маритим Парадайз Блу , после Калиопа, също НВ. Но с малки деца не знам дали ще ви е добре на НВ.Забравих Арабела, но той е много стар, инъче четох за доволни от него.Като сме минавали да се разхождаме все гледах как там децата рисуваха с аниматорите фигурки.
Който и да изберете съм сигурна, че ще ви хареса, защото курорта е с прекрасни дадености - плаж и зеленина и е ориентиран към семейства с малки деца.

# 170
  • София
  • Мнения: 36
Гледайте хотели на първа линия. После според бюджета ви. Не съм била във всички, но от отзиви и мои впечатления лични, които сме посещавали, моята класация е: Калиакра, Калиакра маре (били сме там преди ремонта), Гергана(само да не ви е далеч от централната улица, но в Албена не са толкова големи разстоянията), Боряна ( били сме там). За другите плажни хотели вече според бюджетаСенди, Лагуните и Малибу( били сме там и не ни хареса 2016г. Малибу).Хотели на плажа с HB Маритим Парадайз Блу , после Калиопа, също НВ. Но с малки деца не знам дали ще ви е добре на НВ.Забравих Арабела, но той е много стар, инъче четох за доволни от него.Като сме минавали да се разхождаме все гледах как там децата рисуваха с аниматорите фигурки.
Който и да изберете съм сигурна, че ще ви хареса, защото курорта е с прекрасни дадености - плаж и зеленина и е ориентиран към семейства с малки деца.

Благодаря много за информацията! На крачка съм да запазя в Парадайз Блу. Влязох през Албена да резервирам и гледам сега за х-л Амелия, че има супер намаления за апартаменти. За първи сезон ли пускат хотела реновиран като 5 звезди? Отзивите му, когато е бил 3 звезди, не са много хубави и го бях изключила. Ако някой има инфо за нивото на Амелия за сезон 2020, моля да пише Simple Smile

# 171
  • Мнения: 6 299
Някой проверявал ли е как са цените в Травел републик тази година?

# 172
# 173
  • В.Търново
  • Мнения: 6 678

mimmox, хотел Амелия за първи път тръгва обновен през тази 2020г.Така,че няма как да има отзиви.Предпологам, че ще бъде на доста високо ниво.
На мен за 5 нощувки 2+1 за апартамент 1800-2000лв с отстъпката за пик сезон са ми много, но ако по вашите критерии е окей, резервирайте смело.Хотела ще бъде " най-новото 5-звездно бижу", както се изразяват от сайта на Албена. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 2 350
Някой проверявал ли е как са цените в Травел републик тази година?

Според мен за някои хотли са доста по-ниски от нашите, но гледах преди месец някъде. Изгодно ми излизаше за Малибу и Мура, но не съм резервирала още.

# 175
  • Мнения: 2 718
Кажете за паркирането, последно бях в Албена, когато нямаше такива зони. В жълтата зона за безплатно паркиране има ли места или се пълни? Защото ако трябва да плащам по 20лв на ден, дори и 10 ми се вижда доста

# 176
  • В.Търново
  • Мнения: 6 678
Жълта зона няма. Simple Smile
Зелената е 20лвна ден, синята 10лв.
И за мен са много пари това.

# 177
  • Мнения: 2 350
А за какво ви е колата в компллекса? Особено ако сте в хотел на първа линия. Ние миналата година бяхме с бебе на 10м. и пак оставихме колата в този паркинг на автогарата, изобщо не ни е трябвала. Беше голям зор с разтоварването на багажа, за да се вместим в половин час и  това е най-неприятното.

# 178
  • София
  • Мнения: 476
Относно паркирането в Албена
Паркинг „Лазур“ - безплатен
Паркинг „Автогара“ - 5 лв
Синя зона - 10 лв
Зелена зона - 20 лв

# 179
  • Мнения: 2 821
Със сигурност албенаджии считат, че след като давате по 2000 лв/5д. едва ли са проблем парите за паркинг Joy

Дано не се засегне някой Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт