Магията на изтока - тема 59

  • 17 223
  • 763
  •   1
Отговори
# 330
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не, това си е запазена марка на Теянг да си храни феновете с разни сладки и бонбони. Джи го дава тежко, макар че обикновено е дружелюбен.
Напоследък много сериали за демони и полудемони се навъдиха. Поне демоните не са изцяло лоши и предизвикват не малка, даже в някои случай и по-голяма симпатия от добрите.

# 331
  • Мнения: 9 192
Теянг да си храни феновете с разни сладки и бонбони.
Вече го обичам.

В този е добър демон.Вече влюбен и добър.Минал към светлата страна.Вероятно заради любовта.
С колегата му опонент са слаба версия на двамката от Гоблин,дори и помошника му ми напомня помошника на Гоблина.
Лошите ще са си лоши,но още не сме видели пълния им потенциал,с други работи се занимават.

Този ли ми хвали Put Your Head on My Shoulder?

# 332
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ааа, тия двамата са големи сладури. Детско, розАвко, без да  нагарча де. Приятно е, гледай, ще ти хареса.

# 333
  • Мнения: 5 228

Бел,кое на Мураками четеш?
Довършвам "Норвежка гора". После ме чака една на Казуо Ишигуро и след това смятам пак да се върна към Мураками.

# 334
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 544
Hot Stove League

С вчерашният 10-ти епизод бяха на първо място в рейтингите.
Тръгнаха с 5% за първи епизод, а сега са вече на 19%.
Тук е мислено, мислено, не е претупано и нахвърляно на две на три.
Има логика, има действие, има отлични, остроумни диалози, дори нормални човешки отношения в ненормалното корейско общество. Корейско е, но топ-класа, такова каквото правят, за съжаление, само веднъж в годината. Без глупости, без клишета.
Направиха и тази година сериал за мен. Не ме оставиха без нищо.

Страхотен епизод. Не ми се искаше да свършва... Сцената със запалката беше много силна и каза толкова неща, но без думи.
Еххх, корейчета мои, можете, но толкова рядко го правите.
Намгунг Мин прави най-добрата си роля. На 42 години сега наистина го застигна голямата слава.
Оставяше някак в сянка от големите корейски актьори, късно получи и шанс в кариерата си, но имало е защо.
Довечера нямам търпение да видя 11-ти епизод.

Убедена съм, че японците ще направят римейк на сериала. Също и американците.

Сцената на финал и това, че той ѝ благодари ме накара широко да се усмихна.
Имат си заигравка двамата от първи епизод, професионално, а най-после героят на Намгунг Мин започна да омеква.

# 335
  • Мнения: 6 763
Да започнем седмицата с две приятни балади.





Жалко, че вече не пеят заедно.

# 336
  • Мнения: 9 192
Бел,супер,че ти е харесал Мураками.Може да видиш после "Спутник,моя любов" или двете с овцете "Скачай,скачай,скачай" и "Преследване на дивата овца". Много харесвам 1Q84 - трилогия с лек фентъзи елемент.

Официално  Three Lives, Three Worlds, The Pillow Book с Цупльо,Dilraba(кипирах го Blush) и Vengo Gao,който гледах по снимки и изглежда симпатичен започва на 22 януари и свършва на 5 март,което май означава по 6 епизода седмично - общо 58.
Трейлър-3 минути Open Mouth


Дали ни покзва най-важното?
Дали иска да ни зариби да го гледаме или да ни откаже?
Защо винаги перуките са бели,сиви и тъмни?Има и други цветове - зелен,син,лилав...да разнообразят малко Sunglasses

# 337
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цупльо го паказаха само веднъж Anguished
Цветните перуки са само за демони и полудемони, Сю Кай и Бай Лу в "Zhao Yao" и съперника.
Скрит текст:

Джо Чен и Елвис в "Китайския паладин 5"
Скрит текст:
Уф, лигавото гласче на Реба, тая кой я набеди за добра актриса  Rolling Eyes

# 338
  • Мнения: 9 192
Цупльо e в много съпорт роля.Някакъв феникс ще го играе.Незнам какво да очакваме в тази хилядолетна любовна история.Предполагам,че ще има много пълнеж,бла-бла,сълзи,сополи,малко целувки (залагам за 3 в целия филм,общо за всички двойки) и подскачане по полянки и веене на роби.
Реба не съм я гледала как играе,но е сладка и миловидна.От вас знам,че играе като Flowers Palm Tree

Елвис е разкошен с този цвят.Друг е въпроса,че всякак е разкошен Heart Eyes

# 339
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 544
Oh, Lucy!

Япония и Джош Хартнет. Две любови в едно.
Плеснах се по челото вчера, когато се сетих, че така и не съм гледала. Помня, че го чаках, но филмът участваше по разни фестивали, отделно японците го забавиха с излизането на DVD и след това съвсем съм го забравила.
Отлична човешка японска драма с американско участие (и то какво). Джош ми е ученическата любов, а като изгледах и филма, дам, иска ми се да го гледам в подобни продукции, а не американските бози, в които се снима последните години.
Повече от чудесен японски каст в лицето на Шинобу Тераджима, Коджи Якушо, Кахо Минами (екс-госпожа Кен Уатанабе) и любимата Шиори Куцуна.
Беше удоволствие. Абе, японското си е японско. Като участва и един от любимите ти американски актьори всичко се получава още по-добре.
Сцените с двете японки и героят на Джош Хартнет, когато те дойдоха в САЩ, неразбирането на езика и разговорите на нещо като джапинглиш ме изпълниха, хаха.
Много доволна. Жалко, че едва сега го изгледах, след като вчера четох нещо за Джош.



Гинджиро става днес на 6 години. Да е жив, здрав кучо и да си гледа Моа и Кай.



source: @mm.mmk114

# 340
  • Мнения: 5 228
Жалко, че едва сега го изгледах, след като вчера четох нещо за Джош.


А, никога не е късно. И аз доста време му се каних, накрая си го изгледах с удоволствие преди 3-4 месеца.

# 341
  • DE
  • Мнения: 9 068
Изгледах "The Untamed" много му бяха сериите, можеше и по-кратичко. Интересно ми стана чак послединте 10 епизода, когато започнаха да се разплитат нещата. Не разбрах какво толкова се хареса на публиката освен великолепните ГГ и страхотната им игра. Не ме захласна, да  не мога да се отлепя от екрана и да не мога да заспя докато не го догледам, справих се бавно и полека. Основно се радвах на главните персонажи и един двама второстепенни, много симпатичен ми бе Вен Нин. Но накрая направо заровиха в земята всяка корейска драма с лошия който
Скрит текст:
уби баща си, брат си, сина си, ожени се за сестра си, която накрая се самоуби като разбра, че му е сестра, замалко да очисти и племенника си  Dizzy Face
Сега искам да ги гледам в нещо съвременно, по възможност с партньорки жени Grin

# 342
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 544
Touch - епизод 1 до 6 (толкова са излъчени дотук)

Така и не съм го коментирала, а го следя, т.е прехвърлям епизодите всяка седмица.
Нищо интересно или впечатляващо. Захванаха темата с айдълите, шоубизнеса, интригите, но пак корейско тра-ла-ла, колкото да покажат нещо, с което да започнат историята.

Чу Санг Ук. Само заради него гледам.
Добре, че кифленските му изпълнения спряха след 2-3 епизод, че точно мъж като него да го гледам в подобна светлина - не ми беше приятно.
Сцените с грим, прически, фалш и суета - превъртам всичко. Грам не ме вълнуват корейските глупости.
Ще го изгледам до финал, но само заради ролята на Чу Санг Ук.
Сериалът е обявен като романтика, но с тази голяма разлика в годините на Санг Ук и малката (цели 17 години) - абсурд. Написали някакъв жанр, но от това, което виждам - цуни-гуни по челцето и айде, малката да спинка.
Имаш мъж като Чу Санг Ук, абе, дай те му нещо по-така, ама не - фабрика за консерви.
Иначе малката е симпатяга. Добре играе Ким Бо Ра и не ме дразни, нито героинята ѝ е лигава, но е поредната корейска девственица на 25 години, че и нецелуната от никой. И ще ми върти любов с батко си?! Няма как да стане. Не и в корейски сериал, пък дори и той да е на частен канал.



Тази е специално за Tuon.

Скрит текст:

# 343
  • Мнения: 9 192
Рос, в  тази роля на гримьорче,може и  да не трябва да се стига до целувка.Може зализания да е много в ляво,но не привържаник на комунизма. Innocent Шегувам се,но още трейлъра беше гротеска,не колкото севернокорейската одисея,но все пак.
СуперБини върнали Суперкифлата в правилната Корея?

Дане,версията за чуждестранните зрители е сведена само до 20 епизода.
Пропусна да споменеш колко прекрасно е ОСТ-то Innocent Знам,че си го казвала,но ....да пуснеш да си го припомня.
Всъщност в сериала уточниха ли защо е толкова лош,че не си спомням Blush

# 344
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 544
Не, не тича в левия коридор, слава богу. Хетеро е, ама обременен с бивша, която го е изоставила и се е омъжила за някакъв чебол, а сега се развежда и иска пак да се върне при него. А той пълен мухльо... Върза се.

В Crash Landing on You стават вече такива магии, че и аз не знам какво гледам.
Върнаха я кифлата в Сеул (фантастика, премина си от раз демилитаризираната зона като волна сърничка), а на финала на 10-ти епизод и Бини някак чудодейно се озова в Сеул, че дори успя без точен адрес да я открие в Гангнам, хаха. Нямам думи.
Там е такава пародия на сериал, че не ми се пише.
Тази седмица отново няма да излъчат епизоди, заради настъпването на Новата китайска година.

Общи условия

Активация на акаунт