Отговори
# 360
  • Мнения: 698
Здравейте момичета, да се отчета и аз. На 27.01.в 8.44 със секцио се появи Антоан 45см. 2450кг.
Аз съм готова за изписване според АГ, но педиатъркара каза, че ще ни пусне най - рано на 01.02, защото е много малък...
Иначе откакто ме изведох от реанимация той си е при мен Grinning

# 361
  • Мнения: 4 660
Vikinedyalkova честито бебе Hug
И моето момиче се роди малка
2400г 44 см, сега почти на 40 дена е около 4 кг и 50 см. Не е важно колко ще се родят ,а колко ще пораснат.

# 362
  • Мнения: 698
Kikair, надявам се и ние бързо да дръпнем. Да сме здрави и да растат бебоци те Heart

# 363
  • Мнения: 278
и аз да се отчета Simple Smile
на 28.01 се роди Ивелин, 3550 и 51см със секцио.
За жалост втория ден е вдигнал температура и го държаха в кувиоз на антибиотици заради инфекция. Казаха че днес ще го преместят в креватче и че е по добре, но все още не е при мен Sad
Все още не съм си го гушнала и откачам по цял ден, иначе аз съм ОК и само кръстосвам стаята и броя минутите...

# 364
  • Мнения: 6 944
И ние с малката бяхме на антибиотик и двете ...всичко ще е наред ❤

# 365
  • Мнения: 784
Е записахме се при януарските мамчета хих
Вчера след 10 дни преносване ни приеха с частично падаща тапа и в 17 часа на системи и днес на 31.01 в 05.00 часа по естествен път се роди нашият малък мъж Никола след доста голяма и продължителна борба с контракциите и напъването HeartHeart  а сега чакам с нетърпение да си гушна малкото човече

# 366
  • Мнения: 65
Скъпи мами здравейте. Тъй като днес е последният ден от януари, и минавам да ви се оплача, че ме приеха на деня на термин 28.01 в майчин дом, спах една нощ в родилна зала заради 3 см разкритие, никакво развитие, и на 29 ме качиха на 5 етаж. 2 пъти ми предлагат система, но отказвам, за да дадем още време на бебка сама да реши да излиза. 1вата бременност преносих 4 дни, и сега искам да дам това време, няма изтичане на води. До понеделник ако няма развитие, ще го предизвикват и така. Въпреки, че явно ще съм с февруарска дата, щом има бебе ще пиша 😀. Поздрави на всички родили мами! И на тези като мен, които все още чакаме 😀. Бъдете здрави! 🍀

# 367
  • Мнения: 6 944
Срещу подсичане какво ползвате Simple Smile

# 368
  • Мнения: X
Срещу подсичане какво ползвате Simple Smile

Аз си купих на Бочко крем против подсичане. Като се прибрахме от болницата, беше доста подсечен и с пъпчици по дупето, за 2 дни се оправи, даже сега не го мажа повече от веднъж на ден Simple Smile

# 369
  • Мнения: 4 660
Бепантен и Судокрем.
Вчера видях че се е подсекла около врата и подмишниците. Трябва добре да я подсуша след баня и хубаво да я намажа.

# 370
  • Мнения: 33
Срещу подсичане - Судокрем и крем на Юриаж (много съм доволна от него).
Освен това си купих пак на Юриаж един спрей с цинк. Взех го за всеки случай при силно раздразнена кожа да не я пипам допълнително. Също съм много доволна, бързо успокоява кожата на беба.

# 371
  • Мнения: 12
Със закъснение, но да се включа и аз.
На 11.01 се роди Александър- 3кг,50 см

# 372
  • Мнения: 57
Здравейте мами! На 22 се роди Алиса 2830гр 49см❤️Секциото мина добре на първия ден вече ходих (мирна не стоя). Да са ни живи и здрави бебоците🍀👣❤️

# 373
  • Мнения: 278
Момичета , по какво количество мляко давате на малчовците и на какъв интервал. Ние ще се задържим в родилното и му носят по 50 АМ което ми се вижда мн за 6ти ден ... ние сме предимно на кърма и ако се наложи додавам, но на усет ... и ми прави паузи по 4-5-6 час спане ... не смея да го събудя за да го нахраня 🤷🏻♀

# 374
  • Мнения: 6 944
В родилното даже на нас по 60 мл.ни даваха ,ние сме на кърма и нз точно колко поема сега,но малката ми е лакома...вечер си поспива доста даже я будим на 4 -тия час

Общи условия

Активация на акаунт