Хомеопат-Бургас?

  • 18 414
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 267
Глас в подкрепа на Вълков.
Знам със сигурност, че Ферфериева също предписва Боарон.
Но какво лошо в това?!

# 16
  • Мнения: 8 769
Знам със сигурност, че Ферфериева също предписва Боарон.
Но какво лошо в това?!
Само за уточнение-в аптеките има хомеопатични лекарства на Боарон, които се правят по същата технология като всяко нормално хомеопатично лекарство. Това, че класически хомеопат изписва лекарство, произведено от Боарон не го прави автоматично "боаронец".
П.С. Не знам д-р Ферфериева дали е класичеси хомеопат или не, просто пояснявам. Peace

# 17
  • Мнения: 1 267
Доня Туфиня, подкрепям мнението ти. Разни миксове като Стодал, Оксилококцинум(не знам дали така се пише) и т.н., въобще не ги броя.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
ами специално при спасова бяхме 3 месеца и видях как работи.изписва около 30 вида лекарства по схема,кое се пие на 4етен ден,кое на не4етен,кое предиобяд,кое следобяд,кое на 20 дена.а бе пълна каша.а като види,4е не минава и хоп антибиотик.
а за вълков имам няколко познати,които ходят там и са ми казвали с какво ги лекува.някои са доволни,някои не.
а д-р ферфериева няма какво да я хваля ,тя сама работи за името си и хората я благославят.даже ве4е спирам да я препоръ4вам,4 епрекалено много пациенти има,и много се 4ака Heart Eyes.но наскоро помогна на едно познато дете,което много боледуваше и майката е много доволна.така,4е....
а пък моите деца не знаят какво е лекарство.пили са само панадол откак сме там.дори май време да ги заведа пак,4е от юли не сме я посещавали.

# 19
  • Мнения: 143
#2gunfireговори ли ви името Хараламбиева

Това за мен ли се отнасяше, че не разбрах?

# 20
  • Мнения: 8 769
ами специално при спасова бяхме 3 месеца и видях как работи.изписва около 30 вида лекарства по схема,кое се пие на 4етен ден,кое на не4етен,кое предиобяд,кое следобяд,кое на 20 дена.а бе пълна каша.а като види,4е не минава и хоп антибиотик.
Joy Joy Joy Joy Ето това със сигурност е боаронски "хомеопат"...като не му потръгне лечението (а то няма как да потръгне при тези безумни схеми)-люш антибиотик...да плачеш ли или да се смееш? ooooh!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 316
Ние се лекуваме при д-р Вълков от 2,3 год. Доволна съм.  Естествено, че се разболява детето, но се възстановява бързо.
Вярно е, че при него винаги има много хора, но също така е вярно, че ако имаш време малко да почакаш, няма да те върне защото е свършило работното време. Отнася се с уважение към всички, дори когато майките малко се прастараваме и тичаме без много основателна причина при него Simple Smile

# 22
Някой да знае i-mail на Д-р Вълков?
 
Моля да ми го даде!

# 23
  • Мнения: 1
Привет мили майки...От доста време чета във форума за д-р Вълков ,и се раших да заведа и мойто дете,но сега започва да се разболява,само се претеснявам дали ще  ми дадът час защото при записването става досра трудничко,а и аз незнам какво да правя има доста ограничения от към лекасрства...Може ли някой да ми каже как е процедурата  Sad

# 24
  • Мнения: 111
 Чувала съм че , Вълков май въобще не е лекар, а фелдшер. Thinking

# 25
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Издирвам добър хомеопат в Бургас. Д-р Ферфериева няма свободни часове до месец юни, нейната сестра ми даде координатите на д-р Корнел. Някой ако е ходил при нея ако може да даде отзвуци - за първи път я чух.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 316
Познавам две майки, които водят децата си при д-р Корнел и са доволни. Даже мисля, че едната се е записала и тя при нея да я лекува. Ако ти трябва телефона на д-р Корнел, мога да го намеря.  Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
Искам да попитам за д-р Вълков. Колко струват прегледите - първоначалния и останалите. Когато детето е болно може ли да се даде час за преглед на същия или следващия ден?

# 28
  • Мнения: 143
Сега звънях на Ферфериева и казаха, че нови деца не приемат от доста отдавна Sad

# 29
  • Мнения: 1 267
На 03.11. се записват нови пациенти при Вълков.
Това чух на опашката.
За октомври е приключило записването.

Искам да попитам за д-р Вълков. Колко струват прегледите - първоначалния и останалите. Когато детето е болно може ли да се даде час за преглед на същия или следващия ден?

Различно е, първоначален е 50 лв.
При Вълков ми идва по-евтино да лекувам вирус, настинка, отколкото при стандартната медицина,
където отиват сума ти пари за сиропи, АБ, имуностимуланти, капки...
Да не говорим, че файда от всичките тия илачи няма.

Общи условия

Активация на акаунт