Отговори
# 30
  • Мнения: 39
В София има доста любими местенце вече:
Брънч-Cherry, Старата госпожа,Кафе 1920,Padre,Хлебар
Сандвичи,бъргъри-Хлебар,Meat,IL fornetto
Вечеря-Made in home,made in blue,клуб на архитекта,Ел Шада,Cosmos,Little things,Щастливеца,При Мери,Arora.

# 31
  • Мнения: 645
За морските чАда от северното черноморие мога да препоръчам бистро Стария мост в Каварна, муцка е.
Вкусни морски неща на обичайни цени, приятно обслужване и обстановка.

# 32
  • Мнения: 7 899
Пак за моята страст рибните ресторанти Blush
Близо до Сухиндол - комплекс Айтите.
Чудесен ресторант с вкусна храна и добро обслужване. Даже не просто добро, а направо отлично! Сервитьорът ни знаеше точно къде е границата между професионалното поведение и любезният приятелски разговор. Като комплимент от заведението получихме топка тарама хайвер и брускети. Аз се доверих на препоръката за картофи соте и не сбърках - бяха превъзходни. Рибата - прясна и вкусна, наливната бира студена, ненатрапчива гръцка музика, хубава градина с изглед към "гьола" и най-зашеметяващата алея с цъфтящи ароматни липи.
Нашият сервитьор случайно разбра, че на съседната маса семейство азиатци празнуват рожден ден на сина си и се появи с парче торта и запалена свещичка. А наоколо обикалят свободно трътлести смешни патици.
Много ми хареса там и ще се върнем непременно!

.

# 33
  • Мнения: 7 899
В Орешак има едно прекрасно местенце, което не знам защо бяхме забравили, но за щастие преоткрихме - ресторант "Кайзера". Атмосферата е очарователно битова, съчетана добре с модерни решения - топлината от камината например по таванни въздуховоди отоплява цялата закрита тераса през зимата, уютно и приветливо място с отлична хигиена и любезно обслужване. Сервитьорката ни беше лъчезарна и приветлива, професионалист в общуването с клиенти, което за съжаление се среща вече все по-рядко. Храната - очаквано на ниво, с много нови неща в менюто в сравнение с преди няколко години,  превъзходни хлебчета и домашен сладолед. В моята салата имаше гигантски каперси колкото маслини, изумително вкусни! Качамак със запържена сланина или пък с манатарки и кашкавал, разни месища със засукани имена в менюто, десерт сладък салам от едно време, разнообразни салати и какво ли още не. Светла и тъмна наливна бира, предполагам и спиртните напитки ще са на ниво.
С удоволствие ще отида отново, и то скоро!

# 34
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Аз искам да препоръчам една прекрасна малка сладкарничка за домашни еклери в Карлово. Казва се "Сладката работилница". Това очарователно място се държи от семейство мъж и жена, които са толкова усмихнати и лъчезарни, че правят посещението и вкусът на еклерите още по-сладък. Препоръчвам да опитате тяхните творения с две ръце и съм сигурна, че всеки километър до там си заслужава.

# 35
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Последния ресторант, който посетих беше "Сам дойдох" в Панчарево. Ястията, които всеки си поръча бяха много вкусни. Порциите големи, цените нормални. Доволни останахме всички. Ако се разхождате там за обяд е супер. В близост има голяма църква също може да се види.

# 36
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
С две ръце препоръчвам ресторант "Соленото изворче" в Наречен. Кухнята предлага страхотни родопски специалитети. Ние хапнахме пататник, качамак с пръжки и сърмички. Всичко беше топ, но най-впечатляващи са мекичките и катмите с домашно сладко. Цените ми се сториха доста приемливи, единственият минус за мен е неприемливо мудното обслужване

Общи условия

Активация на акаунт