Струва ли си такава връзка?

  • 10 653
  • 194
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 186
Смяташ ли, че е желание за връзка?
Може да иска да позатвори устите, които я одумват.

# 106
  • Мнения: X
Невена, ти не искаш гушкане цял ден, а тя не го иска изобщо. Разликата е огромна. Не мисля, че може да се припознаеш в нея.
Честно казано, предпочитам да ме обичат малко по-малко, но да ми го показват, отколкото да ме обичат суууупер много, ама и те самите да не знаят.
Фукането във фейса не е обичане.

# 107
  • Мнения: 3 186
Ама тя и по време на секс не го докосвала. Тия ръце къде ги държи, интересно!

# 108
  • Мнения: X
Ама тя и по време на секс не го докосвала. Тия ръце къде ги държи, интересно!
А ти къде си ги държиш? Relaxed

# 109
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Nevena, мисля ,че обгрижваните и обичани деца са емоционални и любвеобилни . А въпросната  дама само запълва самота и лични липси . С какво доказва обичта си ? Фалшивият и романтичен статус показва желанието и за вид връзка и невъзможността за реализация .За аудиторията не е сама...

Не всички обгрижвани са любвеобилни, че и към всеки срещнат. Може да и е писнало някой непрекъснато да я прегръща, целува и мачка и да и носи вода при щракване на пръсти (моят случай). Може в младостта си с лекота да е постигала връзки с желани мъже и ако е от ловджийския тип да и е поомръзнало. Аз не полагам усилия във връзка с мъж. Ако става с лекота - добре, ако не чао.

Обичта не се доказва. Тя се изпитва.

Не съм от показния тип и не слагам снимки с мъжа ми, но има жени, които не крият връзките си, но и не държат на тях. Тези снимки нищо не значат.

Ама тя и по време на секс не го докосвала. Тия ръце къде ги държи, интересно!


Легнала, с ръце над главата, просто поставени там или хванала рамката на леглото. Надупена и се подпира с лакти или с цели ръце на леглото, на пода. Права, с гръб към него и държи кухненския плот или стената. Той легнал настрани, а тя по гръб и на 90° Висяща на лост. Има такъв филм с Чичолина. Седнала върху него, леко полегнала, с гръб към него и длани на леглото Още пози искаш ли? Мисля си, че предпочита да е с гръб към мъжа. Може да не оргазмира когато е с лице към мъжа.

Фрагранс, ненавиждам да си чопля и правя нокти или да си чета, примерно и някой да не наблюдава. Предпочитам да ида в друга стая.

# 110
  • Мнения: 3 186
Е, едва ли аврорът се оплаква от нея, че не го докосва в тези описани пози. Не би имало смисъл, невена.

# 111
  • Мнения: X
Висяща на лост. Има такъв филм с Чичолина.
Joy
Абе то и аз съм виждала на ленти за пилатес, не е в това въпросът.
Лакирам се в друга стая, защото мъжете не понасят миризмата на лак за нокти. Иначе са ме гледали прехласнато, докато се гримирам, за гримиране не ходя в друга стая.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Обичта се показва или доказва ,останалото е нарцисизъм. И мис Вселена, ако е фригидна и студена ще има само краткотрайни връзки .Мъжкият мазохизъм си има лимит . Именно добрия секс може да компенсира недостатъци в общуването . Жалко е , че някои жени го неглижират
Може да я обладава, докато готви или събира стотинки от пода . Ръцете и са заети .Joy

# 113
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Лакирам се в друга стая, защото мъжете не понасят миризмата на лак за нокти. Иначе са ме гледали прехласнато, докато се гримирам, за гримиране не ходя в друга стая.

Дай да те зарибим с гел-лакове. Тези без разтворители не миришат никак. Издържат 2-4 седмици.

Има водоустойчив грим, който седи по 24 часа и не цапа възглавници. Такива червила ползувам. Махат се с олио, но не са подходящи за мигли ако имаш присадени допълнително, не знам и аз защо.

Виеиана, има много студени жени с прекрасни връзки. Сегашната жена на Доналд Тръмп не е особено топла.

# 114
  • Мнения: 3 186
Е, нашата познайница не е от тях.

# 115
  • Мнения: X
Лакирам се в друга стая, защото мъжете не понасят миризмата на лак за нокти. Иначе са ме гледали прехласнато, докато се гримирам, за гримиране не ходя в друга стая.

Дай да те зарибим с гел-лакове. Тези без разтворители не миришат никак. Издържат 2-4 седмици.

Има водоустойчив грим, който седи по 24 часа и не цапа възглавници. Такива червила ползувам. Махат се с олио, но не са подходящи за мигли ако имаш присадени допълнително, не знам и аз защо.

Виеиана, има много студени жени с прекрасни връзки. Сегашната жена на Доналд Тръмп не е особено топла.
Хахаха...вярно.😂😂😂
Онуй чахкинчето Ивана Тръмп беше вулкан направо.

# 116
  • Мнения: 3 564
Защо решихте, че Мелания е студена?
Държанието й е строго протоколно, няма как да знаем, а и не е наша работа какво и как, и с кого се случва в спалнята й Simple Smile.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Студена и страстна . Милиардер не би правил излишни компромиси.

# 118
  • Мнения: 85
Обичта се показва или доказва ,останалото е нарцисизъм. И мис Вселена, ако е фригидна и студена ще има само краткотрайни връзки .Мъжкият мазохизъм си има лимит . Именно добрия секс може да компенсира недостатъци в общуването . Жалко е , че някои жени го неглижират
Може да я обладава, докато готви или събира стотинки от пода . Ръцете и са заети .Joy

Какво ти готвене, тя не готвеше, винаги съм поръчвал ядене като бяхме в тях. Един единствен път я помолих да измисли нещо за вечеря и да го поръча щото аз имах път към София, отговора беше "не знам, вземи нещо из път"......

# 119
  • Мнения: X
Добре де, не готви, не те пипва, не поема никаква инициатива. Поне чисто ли беше у тях?

Общи условия

Активация на акаунт