Как да защитя детето си?

  • 8 675
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 552
Дали съм успяла да ги размърдам?!?!?!?! В писмото пише също, че жалбата ми е основание за предприемане на допълнителни мерки за повишаване на квалификацията на тричленните състави на местните комисии за по-голяма принципност при тълкуването и прилагането на чл. 16 и чл. 21 от ЗБППМН  newsm10 newsm10 newsm44

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 22:09 от Andjy

# 91
  • Варна
  • Мнения: 676
       Мога само да те поздравя за това, което направи! Мисля, че не всеки на твое място щеше да прояви такъв кураж и твърдост да си отстоява позицията! Браво и на институциите /по-точно на съответните работещи в тях/, които са си свършили работата! 

# 92
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз Ви поздравявам. Не само кураж, а и умение дар слово. Малко в часа на класния да им се говори за дисциплината, а не за глупости. Стига са ходили посинени. Трябва да са приятели, а не врагове. Дали нашите деца ще бъдат лишени и от това след години като се срещнат  да купунясват и да си спомнят за доброто старо време. Просто всеки ден срещам такива като Вашия случай - решават, че някой им е магаре и се хвърлят върху него - без да мислят какви могат да са последствията - пукнати ребра и т.н.

# 93
  • Мнения: 15 619
Браво, размърдали са се малко.
Само да не опитат да ти замажат очите с празни приказки.
Да си преразгледат решението, отношението, нагласата за това, как се работи с хора.
Благодаря ти, че не се отказваш.  bouquet

# 94
  • Мнения: 683
Съди го за всичко, което сметнеш за редно. Все пак детето не е чак толкова виновно, но след като са се стекли така обстоятелствата, според мен  вина има училищното ръководство. Помисли!!! КАК ТАКА няма да те извикат веднага, а ще раздават домашния ти телефон?!
Права си. Защити си правата  Peace

# 95
  • Мнения: 8 917
Дали съм успяла да ги размърдам?!?!?!?! В писмото пише също, че жалбата ми е основание за предприемане на допълнителни мерки за повишаване на квалификацията на тричленните състави на местните комисии за по-голяма принципност при тълкуването и прилагането на чл. 16 и чл. 21 от ЗБППМН  newsm10 newsm10 newsm44
Радвам се за развоя на нещата Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 961
Здравей Andjy !Сега видях темата ти и искам да ти кажа,че искрено ти се възхищавам! Стискам ти палци и ти желая успех  Praynig Ще следя темата.

# 97
  • Мнения: 781
smile3501 бори се докрай! Винаги има смисъл.

# 98
# 99
  • София
  • Мнения: 323
Здравей Andjy. Току що прочетох темата и не мога да се въздържа да кажа: Изумена съм! От това какво може да се случи, как може да се изопачава, изкривява и използва истината за случилото се между деца, и то с комерсиална цел. Отново, изумена съм! И, браво на теб. Вярвам, че усилията ти ще бъдат възнаградени и ще следя темата. Аз съм майка на две деца, едното от които сега ще е 6 ти клас. Мога да си представя как случилото се на сина ти може да се случи на моята дъщеря. Просто защото тя не се оставя да я бият, а се защитава и никой не я държи отговорна за това. И как би могло да е така. Нито тя, нито твоя син, нито което и да е било дете трябва да играе ролята на боксова круша на друго, без да се опита да се защити. Това е моето мнение и смятам че се покрива с мнението на всички, включили се в темата ти. Възхищавам ти се! Имаш и моята подкрепа.

# 100
  • Мнения: 552
Няма да повярвате!!!!

Тази седмица се побъркаха да ми се обаждат от различни институции относно жалбите, които разпратих. Току-що пък ме потърси баш-шефа на Комисията от София с предложение за лична среща и молба за взаимопомощ. Може би ще успеем да създадем един родителски колектив, който да следи за нередности в системата  newsm10. Освен това, въз основа на жалбите ми, ще бъдат проведени поредица от семинари за по-добра квалификация на Комисиите за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни.
Така че, мили майки, май успях наистина да ги накарам да се замислят и да действат.
Лошото обаче е, че по новите изменения на Закона, 1 и 2 точка от члена, по който наказаха сина ми, не могат да се обжалват  Thinking Но с г-н Томанов ще направим всичко възможно да поправим нещата (имам някои приятели сред депутатите, които може да се поразмърдат).
Вярно, че е изморително, ама си заслужаваше!  Joy
Освен това вече си имам две писма с извинения за допуснатата несправедливост по отношение на детето ми.

# 101
  • Мнения: 15 619
Браво! newsm10
Продължавай напред!
Това днес е най-хубавата новина.

# 102
  • Мнения: 46
 Party Браво, лъч надежда си е това.

# 103
# 104
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ама как наказание за дете не може да се обжалва

Общи условия

Активация на акаунт