Промоции на книги - тема 6

  • 46 668
  • 724
  •   1
Отговори
# 105
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Няма логика, обаче не съм аз, когато не съм пила кафе! 😁 Извинявам се!

Успешна седмица на всички!

# 106
  • Мнения: 10 802
Аз в Озон съм с цъкнала уж да получавам известия за промяна в цената. Днес гледам, че поне 5 книги в любими са намалени, но известие няма. Явно не работи тази опция..

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 10:12 от Ели-Мели

# 107
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
В Озон съм отказвала поръчка в чата преди да е изпратена.

# 108
  • Мнения: 1 990
Знаете ли дали Сиела ще има намаления по време на Панаира и какви?

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
В Озон съм отказвала поръчка в чата преди да е изпратена.
Моята беше изпратена в петък и след ден /или в неделя/ книгите намалени с още 10%. Реално я получих днес. Не е нелоялна практика от страна на Озон, просто с мен така се получи и дори не държа толкова много да ми върнат тези пари. И да не ги върнат, пак ще са на първо място като "Любима он-лайн книжарница"

# 110
  • София
  • Мнения: 9 850
Ще ви върнат разликата, ако я заявите. Нали затова са сложили тази "ценова защита" - именно за такива случаи. Има и още един плюс - мислят за клиентите си и така клиентите се връщат при тях Simple Smile

# 111
  • Мнения: 2 687
наистина озон сега са намалили много нови неща, под групата "онлайн панаир на книгата". намаление 25% има на сайта на софт прес.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 12:59 от arino

# 112
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз съм се възползвала от политиката за ценова защита. Беше преди няколко месеца и помня, че ме помолиха да пиша на и-мейл pp@ozone.bg. Описах номера на поръчката, от коя дата е, каква е разликата в цената. При следващата покупка от сайта ми намалиха сумата, която дължах. Бяха любезни и отзивчиви.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Момичета, не съм получила отговор от Озон /писах им сутринта/, но сега по обед, понеже гледах книги и отново затърсих да прочета за въпросната ценова защита /нищо не открих/, но пък видях, че във виртуалният ми портфейл е добавена сумата от 4,50лв Кредит по ценова защита 368****** веднага след като съм им писала. Естествено веднага беше похарчена Laughing

# 114
  • Варна
  • Мнения: 623
наистина озон сега са намалили много нови неща, под групата "онлайн панаир на книгата". намаление 25% има на сайта на софт прес.

Къде се намира това? Виждам само коледната промоция..

# 115
  • Мнения: 10 802
наистина озон сега са намалили много нови неща, под групата "онлайн панаир на книгата". намаление 25% има на сайта на софт прес.

Къде се намира това? Виждам само коледната промоция..

https://www.ozone.bg/knijarnica/?promotsii=onlayn-panair-na-knigata

# 116
  • Мнения: 2 737
Издателство Фют в ozone също имат 20% отстъпка в момента.

# 117
  • Мнения: 249
Здравейте, някъде има ли информация какво е намалението на щандовете на различните издателства на Панаира на книгата в НДК?

Намерих само програма и разположение на издателите тук: https://issuu.com/bba.abk/docs/abk_2019_programa_web

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 08:53 от utro

# 118
  • Мнения: 10 687
Издателство Фют в ozone също имат 20% отстъпка в момента.

Аз се възползвах от тази отстъпка вчера, но имам едно питане.
Едната книга на изд.Фют, която поръчах, е със статус "ограничена наличност" и още чакам потвърждение. Ако не могат да ми я доставят , ще ме информират ли предварително? Защото ако я няма нея и се наложи да плащам доставка , то останалите 4 книжки ще ми излязат много по-скъпи от коричната им цена и , съответно, бих ги отказала.
Знаете ли как процедират в такива случаи?

# 119
  • Мнения: 35 110
Очаквах Алманахът да бъде намален в Озон покрай панаира , но не е  Sad

Общи условия

Активация на акаунт